PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Kefirek


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 22
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 80
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Kefirek

Chcesz dobrze zarabiać jako właściciel sklepu spożywczego - pomożemy Ci!

Sklepy spożywcze Kefirek są idealnym miejscem codziennych zakupów dla wszystkich którzy cenią jedzenie świeże i różnorodne. Taki właśnie asortyment znajdziesz w każdym z blisko 80 sklepów działających pod naszym szyldem w Krakowie i całej Małopolsce.

Powinieneś zobaczyć świeżutkie dostawy, jakie codziennie otrzymujemy... Pachnące pieczywo, mleko i masło, wiele gatunków serów – między innymi sery góralskie, sery z mleka owczego i koziego czy serki fromage – złociste miody, a także oryginalne produkty tradycyjne dostarczane prosto od sprawdzonych dostawców z Polski, Słowacji, Czech, Niemiec i Węgier.

Sukces zawdzięczamy przede wszystkim dbałości o to, żeby produkty, które rozkładamy na półkach były tak świeże i naturalne, jak to możliwe. Zapewnia to hurtownia Serpol, która od lat zaspokaja aż 70% potrzeb towarowych naszych sklepów, dostarczając nam np. wyjątkowe w skali kraju produkty marki Gazda.

Tak dużego zaufania klientów do marki sklepów Kefirek nie wzbudziliśmy od razu. Od czasu, kiedy otwarliśmy pierwszy Kefirek w 1999 roku nasi klienci przekonywali się codziennie, że warto u nas robić zakupy, a my uczyliśmy się, jak negocjować z dostawcami, żeby otrzymać jak najkorzystniejsze warunki handlowe. Dzięki temu, mogliśmy systematycznie rozszerzać swoją sieć zakładając własne placówki, jak i przyłączając do sieci inne sklepy na zasadzie franczyzy.

Jeżeli więc chcesz założyć sklep lub już go prowadzisz, ale chciałbyś więcej zarabiać - wejdź do sieci franczyzowej Kefirek i skorzystaj z naszych doświadczeń, renomy i dostawców.
 

Opis systemu franczyzowego

Czy dopiero chcesz założyć sklep, czy już jesteś jego właścicielem - łatwiej i więcej zarobisz w sieci franczyzowej Kefirek.

Z każdym rokiem przetrwanie na rynku spożywczym w pojedynkę staje się coraz trudniejsze. Sklepy franczyzowe, zrzeszone w sieci są w stanie uzyskać korzystniejsze warunki od dostawców i oferować lepsze ceny i świeższe produkty swoim klientom.

Kefirek to duża siła zakupowa oraz znana i lubiana marka. Korzystając z naszych doświadczeń może naprawdę dobrze zarabiać.
 
Informacje o franczyzodawcy
Oto kilka z wielu rzeczy, które zyskasz przystępując do sieci sklepów spożywczych Kefirek:

- Zaufanie klientów - od razu otrzymasz możliwość umieszczenia znaków handlowych marki Kefirek, która cieszy się renomą budowaną przez lata. Kraków to matecznik sieci Kefirek - jest tu blisko połowa wszystkich sklepów sieci, w tym franczyzowe i tu marka jest najmocniejsza. Jednakże rosnąca sieć sklepów i prężny marketing doprowadziły do dobrej renomy marki w całej Małopolsce.
- Świeże, smaczne produkty na wyjątkowo korzystnych warunkach dzięki silnej pozycji negocjacyjnej firmy, wypracowanej przez lata współpracy ze sprawdzonymi dostawcami.
- Wyższą efektywność dzięki wiedzy. Doradzimy Ci, jak najlepiej otworzyć sklep spożywczy, najkorzystniej nim zarządzać i osiągać wysokie zyski z prowadzenia sklepu.
- Skuteczne akcje promocyjne i reklamowe na szeroką skalę, dzięki którym przyciągniesz klientów bez ponoszenia wydatków na marketing.
- Profesjonalny personel; zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy skorzystacie z atrakcyjnych szkoleń w zakresie procesów biznesowych, marketingu czy obsługi klienta.

To wszystko składa się na wyższe zarobki.

Zminimalizuj ryzyko. Twoja inwestycja w samotny sklep może skończyć się porażką. Nie ucz się na własnych błędach - mogą być bardzo bolesne. Skorzystaj ze sprawdzonego pomysłu na to, jak konkurować z silnymi graczami. System franczyzowy Kefirek ochroni Cię przed pomyłkami, a jest na tyle elastyczny, by sprawdzić się w specyficznbych warunkach, w których działa Twój sklep.

Bądź niezależny. Sami jesteśmy przedsiębiorcami i cenimy Twoją podmiotowość. "Miękka" franczyza Kefirka pozwoli Ci utrzymać niezależność, korzystając jednocześnie z doświadczeń i siły całej sieci.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Pobierz broszurę firmową
Broszura informacyjna Kefirek
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Kefirek

Opinie o franczyzie Kefirek, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Kefirek
Adres ul. Drożdżowa 2
  30-898 Kraków
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Aleksandria Jeśli chcesz prowadzić własny biznes - podpowiadamy: Osobom gotowym podjąć współpracę proponujemy prowadzenie sklepu firmowego...
Franczyza Avita Sieć Nasze Sklepy Avita to unikatowa sieć sklepów spożywczych, działająca na polskim rynku. Zapraszając Państwa do Nas proponujemy...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj