PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Kefirek


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 22
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 80
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Kefirek

Chcesz dobrze zarabiać jako właściciel sklepu spożywczego - pomożemy Ci!

Sklepy spożywcze Kefirek są idealnym miejscem codziennych zakupów dla wszystkich którzy cenią jedzenie świeże i różnorodne. Taki właśnie asortyment znajdziesz w każdym z blisko 80 sklepów działających pod naszym szyldem w Krakowie i całej Małopolsce.

Powinieneś zobaczyć świeżutkie dostawy, jakie codziennie otrzymujemy... Pachnące pieczywo, mleko i masło, wiele gatunków serów – między innymi sery góralskie, sery z mleka owczego i koziego czy serki fromage – złociste miody, a także oryginalne produkty tradycyjne dostarczane prosto od sprawdzonych dostawców z Polski, Słowacji, Czech, Niemiec i Węgier.

Sukces zawdzięczamy przede wszystkim dbałości o to, żeby produkty, które rozkładamy na półkach były tak świeże i naturalne, jak to możliwe. Zapewnia to hurtownia Serpol, która od lat zaspokaja aż 70% potrzeb towarowych naszych sklepów, dostarczając nam np. wyjątkowe w skali kraju produkty marki Gazda.

Tak dużego zaufania klientów do marki sklepów Kefirek nie wzbudziliśmy od razu. Od czasu, kiedy otwarliśmy pierwszy Kefirek w 1999 roku nasi klienci przekonywali się codziennie, że warto u nas robić zakupy, a my uczyliśmy się, jak negocjować z dostawcami, żeby otrzymać jak najkorzystniejsze warunki handlowe. Dzięki temu, mogliśmy systematycznie rozszerzać swoją sieć zakładając własne placówki, jak i przyłączając do sieci inne sklepy na zasadzie franczyzy.

Jeżeli więc chcesz założyć sklep lub już go prowadzisz, ale chciałbyś więcej zarabiać - wejdź do sieci franczyzowej Kefirek i skorzystaj z naszych doświadczeń, renomy i dostawców.
 

Opis systemu franczyzowego

Czy dopiero chcesz założyć sklep, czy już jesteś jego właścicielem - łatwiej i więcej zarobisz w sieci franczyzowej Kefirek.

Z każdym rokiem przetrwanie na rynku spożywczym w pojedynkę staje się coraz trudniejsze. Sklepy franczyzowe, zrzeszone w sieci są w stanie uzyskać korzystniejsze warunki od dostawców i oferować lepsze ceny i świeższe produkty swoim klientom.

Kefirek to duża siła zakupowa oraz znana i lubiana marka. Korzystając z naszych doświadczeń może naprawdę dobrze zarabiać.
 
Informacje o franczyzodawcy
Oto kilka z wielu rzeczy, które zyskasz przystępując do sieci sklepów spożywczych Kefirek:

- Zaufanie klientów - od razu otrzymasz możliwość umieszczenia znaków handlowych marki Kefirek, która cieszy się renomą budowaną przez lata. Kraków to matecznik sieci Kefirek - jest tu blisko połowa wszystkich sklepów sieci, w tym franczyzowe i tu marka jest najmocniejsza. Jednakże rosnąca sieć sklepów i prężny marketing doprowadziły do dobrej renomy marki w całej Małopolsce.
- Świeże, smaczne produkty na wyjątkowo korzystnych warunkach dzięki silnej pozycji negocjacyjnej firmy, wypracowanej przez lata współpracy ze sprawdzonymi dostawcami.
- Wyższą efektywność dzięki wiedzy. Doradzimy Ci, jak najlepiej otworzyć sklep spożywczy, najkorzystniej nim zarządzać i osiągać wysokie zyski z prowadzenia sklepu.
- Skuteczne akcje promocyjne i reklamowe na szeroką skalę, dzięki którym przyciągniesz klientów bez ponoszenia wydatków na marketing.
- Profesjonalny personel; zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy skorzystacie z atrakcyjnych szkoleń w zakresie procesów biznesowych, marketingu czy obsługi klienta.

To wszystko składa się na wyższe zarobki.

Zminimalizuj ryzyko. Twoja inwestycja w samotny sklep może skończyć się porażką. Nie ucz się na własnych błędach - mogą być bardzo bolesne. Skorzystaj ze sprawdzonego pomysłu na to, jak konkurować z silnymi graczami. System franczyzowy Kefirek ochroni Cię przed pomyłkami, a jest na tyle elastyczny, by sprawdzić się w specyficznbych warunkach, w których działa Twój sklep.

Bądź niezależny. Sami jesteśmy przedsiębiorcami i cenimy Twoją podmiotowość. "Miękka" franczyza Kefirka pozwoli Ci utrzymać niezależność, korzystając jednocześnie z doświadczeń i siły całej sieci.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Pobierz broszurę firmową
Broszura informacyjna Kefirek
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Kefirek

Opinie o franczyzie Kefirek, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Kefirek
Adres ul. Drożdżowa 2
  30-898 Kraków
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza DZIADEK Franczyza w ramach sieci sklepów spożywczych DZIADEK to propozycja zarówno dla tych, którzy właśnie myślą o zakładaniu...
Franczyza Pierrot Woda - Napoje - Soki Podstawowym założeniem marki Pierrot jest to, że produkty tej firmy nie są dostępne w tradycyjnej sprzedaży (sklepy,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj