PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Kids Studio - centrum gimnastyki, akrobatyki i tańca


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 3
Planowana liczba placówek franczyzowych: 30
 

Informacje o systemie franczyzowym Kids Studio - centrum gimnastyki, akrobatyki i tańca

Dołącz do nas!
Jesteśmy jedynym w Polsce franczyzowym projektem przestrzeni sportowych dedykowanych dzieciom. Oferujemy liczne zajęcia gimnastyczne i taneczne, silnie akcentując znaczenie wychowania poprzez sport. Wdrożyliśmy innowacyjny sposób nauki, poprzez połączenie idei zespołów oferujących szeroki zakres zajęciowy oraz możliwości korzystania ze ściśle ukierunkowanych zajęć dodatkowych. W naszej ofercie znajdują się zespoły taneczno rytmiczne dla najmłodszych (4-6 lat) i zespoły taneczne oraz gimnastyczne dla dzieci starszych.

Proponowane przez nas zajęcia i rozwiązania są efektem stosowania aktualnie obowiązujących światowych wzorców. Ważnym punktem polityki Kids Studio jest nieustanny rozwój oferty i ulepszanie istniejących propozycji.

Stale inwestujemy w kadrę. Opracowaliśmy standardy skutecznej komunikacji i obsługi klienta, którymi chętnie się z Państwem podzielimy. Prowadzimy szkolenia dla pracowników, aby stale podnosili swoje kompetencje i byli wizytówką Kids Studio. Wierzymy, że zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów.
 
 

Opis systemu franczyzowego

A JEŚLI MASZ JUŻ SWOJE STUDIO LUB FITNESS OFERUJEMY NOWĄ FORMĘ WSPÓŁPRACY
 
Zostań licencjobiorcą i dołącz do sieci Kids Studio już od 200 zł netto miesięcznie.
 
Teraz również dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagając innym w osiągnięciu sukcesu. Stworzyliśmy ofertę licencyjną dla klubów fitness i szkół tańca, dzięki której za niewielkie pieniądze wprowadzisz do swojej firmy nieszablonowe formy zajęć (gimnastyka artystyczna, akrobatyka, balet, hip hop, trampoliny fitness, zajęcia korekcyjne i inne.), sygnowane marką Kids Studio, sieci szkół dla dzieci i młodzieży.
 

Koszt miesięcznej opłaty licencyjnej:

200zł (do 4 godz. zajęć tygodniowo)
300zł (5-8 godz. zajęć tygodniowo)
400zł (8-10 godz. zajęć tygodniowo)
500zł (powyżej 10 godz. zajęć tygodniowo)
 

Warunki:

Umowa na min. 12 miesięcy
Wszystkie kwoty są kwotami netto
Płatność raz w miesiącu
Współpracujemy z najlepszymi tancerzami i instruktorami w kraju, mistrzami świata i Europy w różnorodnych technikach sportu i tańca.
 
Informacje o franczyzodawcy
MARKA KIDS STUDIO
Stając się franczyzobiorcą Kids Studio od pierwszego dnia działalności pracujecie Państwo z marką, która odniosła sukces. Korzystacie Państwo ze znaków towarowych, praw autorskich, tajemnic handlowych, standardów komunikacji i obsługi klienta oraz wszelkich zastrzeżonych dokumentów wewnętrznych, procesów i formuł należących do marki Kids Studio.

DOSTĘP DO KNOW-HOW

Przystępując do sieci franczyzowej Kids Studio, uzyskujecie Państwo dostęp do know-how firmy, czyli gotowego przepisu na prowadzenie biznesu. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków i wypracowywania strategii rynkowych otrzymujecie Państwo gotowy wzór postępowania.

WSPARCIE ZE STRONY WŁAŚCICIELA MARKI KIDS STUDIO

Będąc właścicielem i twórcą marki Kids Studio, każdego franczyzobiorcę traktujemy jak partnera, będziemy wspierać Państwa w sukcesach i nie pozwolimy, by w razie kłopotów zostali Państwo sami. Służymy pomocą i radą na każdym etapie Państwa działalności. Oferujemy pomoc obejmującą m.in. doradztwo w zakresie rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, znalezienie odpowiedniej lokalizacji, możliwość skorzystania ze sprawdzonej ekipy remontowo-budowlanej, dostosowanie lokalu do standardów sieci czy szkolenia w zakresie prowadzenia biznesu, księgowości, promocji i marketingu.

KORZYŚCI Z DZIAŁAŃ REKLAMOWYCH I PROMOCYJNYCH PROWADZONYCH PRZEZ WŁ
CICIELA MARKI KIDS STUDIO

Wejście do sieci franczyzowej Kids Studio, daje możliwość korzystania z efektów dużej kampanii reklamowej organizowanej przez dawcę licencji dla całej sieci.

KSZTAŁCENIE I ROZWÓJ

Kids Studio oferuje autorski program szkoleniowy dla franczyzobiorców oraz ich pracowników obejmujący podstawy oraz specjalistyczną wiedzę w niezbędnym zakresie. Instruktorzy i instruktorki otrzymają wszystkie informacje dotyczące stworzonego przez nas programu zajęć. Przekażemy też Państwu podręcznik standardów operacyjnych. Przez cały okres prowadzenia działalności będziemy służyć Państwu naszym doświadczeniem.

A jeśli zdecydujesz się na zostanie licencjobiorcą dostaniesz od nas:
PARTNERSTWO ZNANEJ MARKI
Dzięki uzyskaniu licencji, możesz posługiwać się logotypem Kids Studio. Licencja wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki - otrzymasz wyjątkową ofertę zajęć i napływ nowych klientów.

WSPARCIE PROMOCYJNE

Mamy opracowane standardy pozyskiwania klienta - nauczymy Cię, jak odpowiednio dostosować komunikat zależnie od wielkości miasta i jak sprawić, by chętnych na zapisy nie zabrakło. Otrzymujesz wsparcie promocyjne doświadczonej kadry marketingowej. Zapewniamy także materiały graficzne przydatne do promocji zajęć.

ZAPEWNIENIE CIĄGŁEGO ROZWOJU

Podejmując współpracę licencyjną możesz liczyć na profesjonalne szkolenia pracowników w preferencyjnych cenach. Wierzymy, że zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów.
 
Tak jak w przypadku franczyzy, podczas współpracy licencyjnej na wszystkich etapach służymy pomocą i radą. Nie bój się zapytać o szczegóły i zasady naszej oferty współpracy licencyjnej. Otrzymasz od nas know-how sprzedaży, czyli gotowy przepis na prowadzenie zajęć.


Spełnij marzenie o sukcesie! Rozpocznij współpracę franczyzową lub licencyjną! 


 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 33000 zł zł
Opłata wstępna: 10000 zł
Opłata bieżąca: 1000 zł
Opłata marketingowa: 3000 zł
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Warunki systemu franczyzowego Kids Studio 
Warunki lokalizacyjne: miasto powyżej 10 tys. mieszkańców
Warunki lokalowe: lokal min. 150 m2 

WARUNKI STAWIANE WOBEC FRANCZYZOBIORCY:

Osobiste zaangażowanie
Podstawowa wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej
Umiejętności pracy z ludźmi
Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów

PRZYBLIŻONE KOSZTY URUCHOMIENIA ODDZIAŁU:

Wykupienie licencji: 10 000 PLN
Zakup materiałów do standaryzacji wnętrz: około 20 000 PLN
Stała opłata miesięczna: 1 000 PLN
Roczna opłata marketingowa: 3 000 PLN
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Kids Studio - centrum gimnastyki, akrobatyki i tańca

Opinie o franczyzie Kids Studio - centrum gimnastyki, akrobatyki i tańca, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Kids Studio
Adres Lipowa 15/17
  91-415 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Socatots Socatots to sieć szkółek zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców z aktywnym udziałem rodzica, wykorzystujące...
Franczyza dobrestopnie.pl Edukacja to obszar wielu spodziewanych wzrostów. Zapraszamy do współpracy osoby i firmy, które prowadzą lub pragną...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj