PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Komputronik


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 56
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 100
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Komputronik

Ciągły wzrost sprzedaży - niezależnie od sytuacji gospodarczej na polskim rynku - to jeden z wielu atutów Komputronik S.A. Z każdym kolejnym rokiem docieramy do coraz większej liczby klientów na terenie całego kraju. Jednym z naszych priorytetów na najbliższe lata jest dalszy rozwój sieci franczyzowej w każdej części Polski.

W tym celu szukamy lokalnych partnerów, którzy chcą rozwijać swoje firmy korzystając ze wsparcia - handlowego, marketingowego i merytorycznego - największej polskiej sieci salonów komputerowych. W tej chwili pod marką Komputronik działa już w całej Polsce ponad 156 sklepów. Większość z nich, bo aż 100, stanowią nasi zaufani partnerzy franczyzowi.

Partnerzy franczyzowi Komputronik korzystają z prestiżowego szyldu, wsparcia marketingowego, atrakcyjnych kredytów kupieckich, a także natychmiastowego dostępu do najnowszych produktów IT i elektroniki użytkowej. Ideą sieci Komputronik jest zapewnienie partnerom optymalnych warunków biznesowych. Tak, aby ich zadanie ograniczało się do profesjonalnej obsługi klientów - reszta należy do nas.
 

Opis systemu franczyzowego

Zdajemy sobie sprawę, że partnerstwo z Komputronik S.A. to decyzja o znaczeniu strategicznym. Dlatego chcemy, aby nasi przyszli partnerzy opierali się na faktach. Według danych statystycznych ponad połowa potencjalnych klientów sieci Komputronik deklaruje dobrą znajomość naszej marki. Nic dziwnego, że salony Karen, które zmieniły szyld na Komputronik, w ciągu kilku miesięcy zanotowały wzrost przychodów o 100%.

Na dobrą reputację pracowaliśmy przez wiele lat. Twoja firma w o wiele krótszym czasie może cieszyć się tak znakomitą rozpoznawalnością i wyraźnym zwiększeniem obrotów. W połączeniu z Twoją wiedzą handlową i znajomością lokalnego rynku stworzymy podmiot, który z łatwością odpowie na wymagania użytkowników sprzętu IT i elektroniki w Twoim mieście.

Prawidłowo rozwijająca się firma powinna działać według ustalonych kryteriów sukcesu. W przypadku sieci franczyzowej Komputronik należy do nich spełnianie nawet najbardziej wysublimowanych oczekiwań klientów. Wychodzimy naprzeciw ich wymaganiom poprzez profesjonalną dystrybucję najnowszych rozwiązań sprzętu komputerowego, elektroniki użytkowej oraz oprogramowania.

Nasi partnerzy mają dostęp do ponad 20.000 produktów kilkuset różnych marek. Jesteśmy przygotowani na wprowadzanie do oferty ponad 1000 nowości produktowych miesięcznie. To atut, który jest nie do przecenienia na szybko rozwijającym się rynku nowoczesnych technologii.

Naszym zadaniem jest także wzmacnianie marki Komputronik przez szeroko rozumiane doradztwo. W tym celu prowadzimy regularne szkolenia nie tylko dla właścicieli salonów, lecz również dla pracowników. W ten sposób zapewniamy jeszcze lepsze poznanie i zrozumienie potrzeb obecnych i potencjalnych klientów firm partnerskich.
 
 
Informacje o franczyzodawcy
Oferujemy:

- prowadzenie działalności gospodarczej w sieci salonów o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej (60-procentowa rozpoznawalność w swojej grupie docelowej),
- dostęp do ponad 20 000 produktów na preferencyjnych warunkach handlowych,
- system korzystnych kredytów kupieckich i ubezpieczanie transakcji,
- wsparcie marketingowe w postaci ogólnopolskich i lokalnych kampanii promocyjnych, elementów wystroju salonu i innych.
- regularne szkolenia handlowe nie tylko dla właścicieli sklepów, lecz również dla pracowników,
- usystematyzowany wystrój wszystkich sklepów - dobór mebli i materiałów reklamowych oraz ekspozycja towaru nie stanowi żadnego problemu dla partnerów,
- gwarancję takiego rozwoju sieci, aby partner zachował konkurencyjność na swoim obszarze rynku,
- terminową dostawę sprzętu poprzez zewnętrzną firmę spedycyjną DHL, która gwarantuje optymalną jakość wykonanej usługi transportowej.


 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Komputronik

Opinie o franczyzie Komputronik, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Komputronik
Adres ul. Wołczyńska 37
  60-003 Poznań
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Monument9 Monument9 To prężnie rozwijająca się sieć stoisk gsm. Stoiska Monument9 to przede wszystkim kompleksowa oferta akcesoriów gsm,...
Franczyza Sanmar Synergia GRUPA SANMAR to profesjonalny partner z ponad 10-letnim doświadczeniem w outsourcingu usług sprzedażowych i spedycyjno-transportowych. GRUPĘ...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj