PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Kukartka


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 22
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 36
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Kukartka

Firma Passion Cards powstała w 1990 roku jako wydawnictwo kart pocztowych. Okazyjne kartki dla rodziny, dziewczyny, chłopaka, urodzinowe, świąteczne… Wszystkie tworzone z prawdziwą pasją, oryginalnie zaprojektowane, z niepowtarzalnym graficznym wzornictwem.

Ogromna popularność produktów Passion Cards była impulsem do stworzenia marki kukartka obejmującej spójną kolekcję artykułów prezentowych. Uzupełnieniem oferty są serie wydawnicze i kolekcjonerskie oparte na licencjach światowych najbardziej rozpoznawalnych marek: Forever Friends, Sheepworld, Rachael Hale, Anne Geddes, Betsy Cameron.

Nasze produkty dostarczamy do wszystkich sklepów, które się do nas zgłoszą z chęcią nawiązania współpracy, stąd też można nas znaleźć niemal w każdej miejscowości w Polsce.

Jeśli prowadzisz sklep, stoisko handlowe lub masz sklep internetowy i chciałbyś mieć w swojej ofercie produkty marki kukartka, zgłoś się do nas, z chęcią nawiążemy współpracę!
 
W Swoim sklepie możesz także wyodrębnić stoisko partkerskie z produktami Kukartka stając się tym samym naszym partnerem handlowym i prowadząc je pod szyldem Kukartka Partner.
 

Opis systemu franczyzowego

Duża popularność naszych punktów inspiruje nas do tworzenia silnej ogólnokrajowej marki sklepów i produktów jednoznacznie kojarzonych z prezentami.

Rozwój takiego projektu możliwy jest poprzez partnerstwo i wspólne z naszymi kontrahentami budowanie placówek na terenie całego kraju.

Współpraca w systemie kukartka PARTNER jest uproszczoną formą franczyzy, z tą różnicą, iż nie działa ona na zasadach licencji i umowy franczyzowej, lecz jest oparta na umowie partnerskiej i wzajemnym zaufaniu.
 
Projekt kukartka PARTNER kierujemy do:

- inwestorów posiadających już, lub planujących otworzyć punkt handlowy, którzy chcą przynależeć do marki kukartka oraz planują zwiększyć swoje obroty dzięki urozmaiconej i optymalnej ofercie z branży upominkowej
- sklepów w których istnieje możliwość wydzielenia odrębnego stoiska kukartka PARTNER o powierzchni 5-20 m2 na zasadzie „shop-in-shop”
- pokrewnych branż: upominkowej, papierniczej, księgarskiej, zabawkarskiej, ubrań i akcesoriów dla dzieci, kwiaciarni itp.
- sklepów z lokalizacją nie tylko w dużych miastach i wiodących centrach handlowych, ale także w mniejszych ośrodkach miejskich. 
 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 14000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Kukartka

Opinie o franczyzie Kukartka, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Kukartka
Adres ul. Rolna 1
  62-080 Sadu
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Herba Thea Franczyza to umowa o korzystanie z naszej marki oraz znaku firmowego, a także sprawdzonych już metod prowadzenia herbaciarni, czyli know-how....
Franczyza SZKOŁA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO System franczyzowy La Mancha  to sposób na uruchomienie własnej firmy, która dzięki zbudowanej marce i zaangażowaniu...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj