PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza La Perla


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 5
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym La Perla

La Perla to sieć Klinik, która w swojej ofercie posiada najszerszą w Polsce gamę zabiegów – od medycyny estetycznej, kosmetologii, po chirurgię plastyczną i Spa, uznane za jedno z najbardziej prestiżowych w Europie.

Klinika od ponad 11 lat istnienia na polskim rynku beauty zyskała miano „Kliniki Gwiazd", miejsca, w którym każdy klient traktowany jest niczym VIP, indywidualnie i z uwzględnieniem jego najbardziej nietypowych potrzeb.

Klienci, którzy pragną obsługi na najwyższym poziomie, jakości i luksusu – znajdą Kliniki w Warszawie (Klinika Medycyny Estetycznej, ul. Wilcza 22a i CH Panorama, ul. Witosa 31, Klinika Chirurgii Plastycznej – ul. Łowicka 21b) oraz SPA w Zakopanem, w Hotelu Nosalowy Dwór (Klinika La Perla SPA, ul. Balzera 21D).

La Perla to zawsze najnowsze technologie, światowe hity importowane na rynek polski, próba zaspokojenia chęci Polaków do odkrywania różnych aspektów świadomego piękna.

W Klinice La Perla każdy z pacjentów może przekonać się, że zatrzymanie czasu jest możliwe!
 

Opis systemu franczyzowego

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy na terenie Polski (przede wszystkim na Pomorzu) oraz Unii Europejskiej 4- i 5-gwiazdkowych hoteli, w których moglibyśmy otworzyć kolejne profesjonalne placówki SPA naszej luksusowej sieci klinik.

Od ponad 11 lat jesteśmy liderem na polskim rynku w branży beauty, posiadamy placówki które zawierają w swojej ofercie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetyki hi-tech, ginekologii estetycznej oraz SPA. Kliniki La Perla SPA wyróżniają się od konkurencyjnych salonów na rynku faktem, iż posiadają w swojej ofercie, oprócz zabiegów relaksujących i upiększających, także zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetyki hi-tech i medycyny estetycznej. Wszystkie zabiegi Kliniki La Perla SPA tworzone są pod okiem lekarzy i kosmetologów. Dzięki temu, nasze placówki atrakcyjne są nie tylko dla turystów ale także dla klientów lokalnych. Posiadamy kliniki oraz salony w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie (Holmes & Place przy hotelu Hilton, Centrum Panorama, ul. Wilcza i ul. Łowicka), a także w Holiday Inn w Józefowie i hotelu Grand Nosalowy Dwór w Zakopanem.
 
Informacje o franczyzodawcy
Naszym klientom oferujemy wyłącznie najwyższe standardy usług oraz najnowsze technologie, a wszystkie nasze urządzenia posiadają certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Z tego względu z naszych klinik korzystają osoby ceniące sobie nie tylko luksus, ale także skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Wśród naszych klientów znajdują się znane osoby życia publicznego, jednak naszym największym atutem jest profesjonalny i doświadczony personel: wykształceni w Polsce i zagranicą lekarze oraz kosmetolodzy, wybitni specjaliście w swoich dziedzinach. Oferujemy także własną serię kosmetyków – Beauty Box by Klinika La Perla, oparte na bazie nowoczesnej nano-wody. Nasi eksperci są stale obecni w mediach, zwłaszcza w czołowych kanałach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat) oraz najbardziej popularnych magazynach kobiecych (Gala, Claudia, Elle, Pani, Harpers Bazar, Viva), w związku a czym placówki naszych partnerów mogą liczyć na bezpłatną reklamę, docierającą do osób zainteresowanych wypoczynkiem i relaksem w luksusowych miejscach.

Nasz model biznesowy obejmuje w większości przypadków wynajęcie powierzchni, na której samodzielnie kierujemy salonem SPA – szczegóły współpracy podlegają indywidualnej negocjacji. Otwarcie w Państwa placówce salonu SPA Kliniki La Perla z pewnością zwiększy atrakcyjność hotelu wśród wymagających kientów. Nasza firma sama zajmuje się rekrutacją pracowników oraz zarządzaniem placówką. We własnym zakresie prowadzimy także marketing oraz działania PR związane z naszą marką. W każdym naszym salonie zachowujemy standardy Kliniki La Perla, zapewniamy lekarzy medycyny estetycznej, nowoczesne kosmetyki linii Beauty-Box by La Perla oraz urządzenia kosmetyki hi-tech.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza La Perla

Opinie o franczyzie La Perla , Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Klinika La Perla
Adres Al. Jerozolimskie 89/149
  02-001 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + dwa =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Anna Pikura Firma AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem ekskluzywnych biokosmetyków marki ANNA PIKURA (linia kosmetyków obejmuje AP ANNA...
Franczyza ABACOSUN Najkorzystniejsza oferta franczyzy, umożliwiająca dynamiczny rozwój w sektorze usług kosmetycznych. Przynosi wiele korzyści dla...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj