PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Leader School


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 28
Planowana liczba placówek franczyzowych: 50
 

Informacje o systemie franczyzowym Leader School

MARKA I SIEĆ LEADER SCHOOL
Leader School jest firmą edukacyjną wdrażającą nowoczesne rozwiązania w dziedzinie edukacji. Tworzymy ogólnopolską sieć placówek oferujących m.in. nauczanie języków obcych różnymi metodami oraz organizujących szkolenia z efektywnych metod nauczania dla wszystkich grup wiekowych.

Naszym szkołom udostępniamy licencjonowane programy i produkty edukacyjne oparte na nowoczesnych metodach nauczania. Współpracują z nami, znani w Polsce lingwiści, metodycy, pedagodzy i psychologowie, nieustannie poszukujący ciekawych rozwiązań edukacyjnych, przygotowujący specjalnie dla nas produkty i programy edukacyjne oraz szkolący naszą kadrę.

HISTORIA I DYNAMIKA
Pierwsza placówka Leader School powstała w 1997 roku w Łodzi i odniosła ogromny sukces. Od ponad 5 lat rozwijamy się jako sieć franczyzowa dając szansę wybranym osobom z całej Polski na powielanie osiągniętego przez nas sukcesu. Z naszych programów edukacyjnych co miesiąc korzysta kilka tysięcy osób. Stosujemy najlepsze i najnowocześniejsze metody nauczania jakie są dostępne w Polsce. Tworzymy sieć zgodnie z Europejskim Kodeksem Franchisingu. Dlatego każdy z właścicieli Leader School ma z jednej strony dużą niezależność w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa, z drugiej - korzysta z najlepszych rozwiązań wszystkich placówek w sieci i sam je współtworzy.

MISJA
Tworzymy sieć zgodnie z Europejskim Kodeksem Franchisingu, co gwarantuje wysoką jakość współpracy w sieci i partnerskie relacje. Oferujemy możliwość prowadzenia własnej placówki edukacyjnej (jako własnej, niezależnej firmy) w ramach sieci i pod marką Leader School. Każdy z naszych partnerów ma z jednej strony dużą niezależność w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa, z drugiej - korzysta z najlepszych rozwiązań wszystkich placówek w sieci i sam je współtworzy.

 

Opis systemu franczyzowego

 Zostań Partnerem Leader School

Chcecie Państwo mieć własną firmę i szukacie sprawdzonego pomysłu? Oczekujecie Państwo możliwości dynamicznego rozwoju własnej działalności? System franchisingowy jest sprawdzoną metodą prowadzenia własnej firmy, z powodzeniem stosowaną w wielu branżach na całym świecie.

Leader School to polska firma z wieloletnim doświadczeniem, bardzo dynamicznie rozwijająca się jako sieć franczyzowa zarówno w dużych jak i w małych miastach (już od 12.000 mieszkańców). Działamy zgodnie z zasadami Europejskiego Kodeksu Franchisingu, co gwarantuje wysoką jakość współpracy w sieci i partnerskie relacje. Oferujemy możliwość prowadzenia własnej placówki edukacyjnej (jako własnej, niezależnej firmy) w ramach sieci i pod marką Leader School.

Szukamy ludzi, którzy potrafią pracować z pasją i dlatego stwarzamy Państwu możliwość zostania liderem w branży edukacyjnej w swoim mieście. Chcemy współpracować z osobami aktywnymi, których celem jest nie tylko sukces zawodowy, lecz także kontakt z drugim człowiekiem i rozpoznawanie jego potrzeb. Nasi Partnerzy współtworzą Leader School, zarządzając znaną na polskim rynku marką, wpływają także na życie swojego miasta, stając się osobami zaufania publicznego.

Proponowany przez Leader School model franczyzowy to rodzaj współpracy między niezależnymi przedsiębiorcami. Franczyzodawca udostępnia partnerom sieci franczyzowej swoje doświadczenie, „know-how” oraz licencjonowane marki i metody nauki takie jak BLS w wersji angielskiej i niemieckiej (BLS Communicatio, BLS Communikation) oraz Zarządzanie Informacją dla młodzieży i dorosłych, Leo English, Leo Maniak oraz Leo Maluch dla dzieci. W ramach Franczyzy franczyzobiorca uzyskuje wyłączność na prowadzenie działalności na określonym terenie.

Sprawdzony model prowadzenia placówek edukacyjnych oraz dostępowi do najnowszych metod i narzędzi dydaktycznych sprawia, że Partnerzy Leader School stają się liderami na lokalnych rynkach.

Dajemy Państwu możliwość skorzystania z naszych doświadczeń (know-how) oraz renomy płynącej z nazwy i znaków firmowych, przy jednoczesnym zachowaniu statusu niezależnego przedsiębiorcy. Oferujemy ponadto przygotowanie i stałą pomoc w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa.

 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 80 tys. – 130 tys. zł (w skład inwestycji wchodzą: pakiet startowy, pakiet franczyzowy, wyposażenie szkoły, promocja i reklama oraz nakłady na remonty i przystosowanie placówki stanowiące część ruchomą inwestycji w zależności od potrzeb) zł
Opłata wstępna: 12,5 tys. zł - Jednorazowa opłata franczyzowa
Opłata bieżąca: 1 tys. zł - Opłaty licencyjne miesięczne
Opłata marketingowa: 2 tys. zł - Opłata jednorazowa roczna na fundusz rozwoju sieci
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Do współtworzenia marki zapraszamy osoby dynamiczne, zmotywowane, samodzielne, zaangażowane i łatwo nawiązujące kontakty.

Nie wymagamy doświadczenia w branży edukacyjnej ani w nauczaniu - szukamy ambitnych menadżerów! We współpracy preferujemy firmy rodzinne, gdzie co najmniej jedna osoba w pełni angażuje się w prowadzenie własnej Szkoły Leader School.

Jeżeli uważacie Państwo, że macie predyspozycje do prowadzenia placówki edukacyjnej proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w menu po lewej stronie.

Zapewniamy dokładne przeanalizowanie Państwa kandydatury pod kątem szansy utworzenia stabilnej i dochodowej firmy edukacyjnej.

PROCES REKRUTACYJNY
1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
2. Informacja zwrotna.
3. Przesłanie kwestionariusza osobowego.
4. Spotkanie rekrutacyjne w Łodzi.
5. Dwustronna decyzja o nawiązaniu współpracy.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Leader School

Opinie o franczyzie Leader School, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Leader School Katarzyna Rojkowska
Adres ul. Wierzbowa 21
  90-227 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza TwójRobot.pl TwójRobot.pl to warsztaty dla dzieci i młodzieży, na których uczestnicy budują i programują najprawdziwsze roboty, poznając za...
Franczyza Mr Green Grass Jesteśmy bez wątpienia najlepszymi ekspertami w Twojej okolicy. Doświadczenie które posiadamy, powoduje wzrost liczby naszych...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj