PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Lejdis Studio


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 2
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 7
Planowana liczba placówek franczyzowych: 30
 

Informacje o systemie franczyzowym Lejdis Studio

Lejdis Studio oferuje nowoczesne i modne zajęcia taneczne oraz fitnessowe.  Naszą wizytówką stał się pole dance, czyli taniec na rurze, który przebojem wdarł się do świata sportu zyskując ogromną popularność, zwłaszcza wśród kobiet. W ofercie Lejdis Studio znajdują się również inne rodzaje tańca jak np. burleska, exotic dance, taniec na szpilkach czy aerial hoop, czyli zajęcia na kołach cyrkowych oraz szeroka gama zajęć fitness, jak stretching i zajęcia na trampolinach.

Lejdis Studio jest alternatywą wobec siłowni i grupowych zajęć fitness – oferujemy kobietom indywidualny rozwój poprzez ćwiczenia w małych grupach pod okiem profesjonalnych instruktorek. Lejdis Studio to nowoczesne i przyjazne miejsca, słynące z pozytywnej atmosfery.

A JEŚLI MASZ JUŻ SWOJE STUDIO LUB FITNESS OFERUJEMY NOWĄ FORMĘ WSPÓŁPRACY

Zostań licencjobiorcą i dołącz do sieci Lejdis Studio już od 200 zł netto miesięcznie.

Teraz również dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagając innym w osiągnięciu sukcesu. Stworzyliśmy ofertę licencyjną dla klubów fitness i szkół tańca, dzięki której za niewielkie pieniądze wprowadzisz do swojej firmy nieszablonowe formy zajęć (gimnastyka artystyczna, akrobatyka, balet, hip hop, trampoliny fitness, zajęcia korekcyjne i inne.), sygnowane marką Lejdis Studio, sieci tańca dla dorosłych.


Koszt miesięcznej opłaty licencyjnej:

200zł (do 4 godz. zajęć tygodniowo)

300zł (5-8 godz. zajęć tygodniowo)

400zł (8-10 godz. zajęć tygodniowo)

500zł (powyżej 10 godz. zajęć tygodniowo)


Warunki:

Umowa na min. 12 miesięcy

Wszystkie kwoty są kwotami netto

Płatność raz w miesiącu

Współpracujemy z najlepszymi tancerzami i instruktorami w kraju, mistrzami świata i Europy w różnorodnych technikach sportu i tańca.

 

Opis systemu franczyzowego

Marka Lejdis Studio

Stając się franczyzobiorcą Lejdis Studio od pierwszego dnia działalności pracujecie Państwo z marką, która odniosła sukces. Korzystacie Państwo ze znaków towarowych, praw autorskich, tajemnic handlowych, standardów komunikacji i obsługi klienta oraz wszelkich zastrzeżonych dokumentów wewnętrznych, procesów i formuł należących do marki Lejdis Studio.

DOSTĘP DO KNOW-HOW

Przystępując do sieci franczyzowej Lejdis Studio, uzyskujecie Państwo dostęp do know-how firmy, czyli gotowego przepisu na prowadzenie biznesu. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków i wypracowywania strategii rynkowych otrzymujecie Państwo gotowy wzór postępowania.

WSPARCIE ZE STRONY WŁAŚCICIELA SIECI

Będąc właścicielem i twórcą marki Lejdis Studio, każdego franczyzobiorcę traktujemy jak partnera, będziemy wspierać Państwa w sukcesach i nie pozwolimy, by w razie kłopotów zostali Państwo sami. Służymy pomocą i radą na każdym etapie Państwa działalności. Oferujemy pomoc obejmującą m.in. doradztwo w zakresie rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, znalezienie odpowiedniej lokalizacji, możliwość skorzystania ze sprawdzonej ekipy remontowo-budowlanej, dostosowanie lokalu do standardów sieci czy szkolenia w zakresie prowadzenia biznesu, księgowości, promocji i marketingu.

KORZYŚCI Z DZIAŁAŃ REKLAMOWYCH I PROMOCYJNYCH PROWADZONYCH PRZEZ WŁASCICIELA MARKI LEJDIS STUDIO

Wejście do sieci franczyzowej Lejdis Studio, daje możliwość korzystania z efektów dużej kampanii reklamowej organizowanej przez dawcę licencji dla całej sieci.

KSZTAŁCENIE I ROZWÓJ

Lejdis Studio oferuje autorski program szkoleniowy dla franczyzobiorców oraz ich pracowników obejmujący podstawy oraz specjalistyczną wiedzę w niezbędnym zakresie. Instruktorzy i instruktorki otrzymają wszystkie informacje dotyczące stworzonego przez nas programu zajęć. Przekażemy też Państwu podręcznik standardów operacyjnych. Przez cały okres prowadzenia działalności będziemy służyć Państwu naszym doświadczeniem.

A jeśli zdecydujesz się na zostanie licencjobiorcą dostaniesz od nas:

PARTNERSTWO ZNANEJ MARKI

Dzięki uzyskaniu licencji, możesz posługiwać się logotypem Kids Studio. Licencja wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki - otrzymasz wyjątkową ofertę zajęć i napływ nowych klientów.

WSPARCIE PROMOCYJNE

Mamy opracowane standardy pozyskiwania klienta - nauczymy Cię, jak odpowiednio dostosować komunikat zależnie od wielkości miasta i jak sprawić, by chętnych na zapisy nie zabrakło. Otrzymujesz wsparcie promocyjne doświadczonej kadry marketingowej. Zapewniamy także materiały graficzne przydatne do promocji zajęć.

ZAPEWNIENIE CIĄGŁEGO ROZWOJU

Podejmując współpracę licencyjną możesz liczyć na profesjonalne szkolenia pracowników w preferencyjnych cenach. Wierzymy, że zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów.

 Tak jak w przypadku franczyzy, podczs współpracy licencyjnej na wszystkich etapach służymy pomocą i radą. Nie bój się zapytać o szczegóły i zasady naszej oferty współpracy licencyjnej. Otrzymasz od nas know-how sprzedaży, czyli gotowy przepis na prowadzenie zajęć.


Spełnij marzenie o sukcesie! Rozpocznij współpracę franczyzową lub licencyjną!

 
Informacje o franczyzodawcy
JT Promotion
Jarosław Tomczewski 
ul. Mieszka I 1, 92-415 Łódź 
tel. 606 260 789
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 40000 zł zł
Opłata wstępna: 10000 zł za wykupienie licencji i od 20000 zł za kupno sprzętu do standaryzacji wnętrz
Opłata bieżąca: 1000 zł miesięcznie
Opłata marketingowa: 3000 zł rocznie
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Podstawowe wymagania sieci

  • Warunki lokalizacyjne: miasto powyżej 10 tys. mieszkańców;
  • Warunki lokalowe: lokal min. 110 m2.

Wymagania wobec franczyzobiorcy:

  • Osobiste zaangażowanie;
  • Podstawowa wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej;
  • Umiejętności pracy z ludźmi;
  • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Lejdis Studio

Opinie o franczyzie Lejdis Studio, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Lejdis Studio Pole Dance Łódż
Adres Lipowa 15/17
  91-415 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Lilla House Lilla House to pierwsza w Polsce Szkoła Tańca, o tak szerokim profilu, skupiająca młodych, utalentowanych instruktorów oraz osoby...
Franczyza FitCurves Pierwszy klub Curves powstał w 1992 w Stanach Zjednoczonych z inicjatywy Gary’ego Heavina i jego żony Diane. Ta wyjątkowa, stworzona z...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj