PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Lektor dla Ciebie


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Lektor dla Ciebie

Lektor dla Ciebie to pomysł na szkołę, która pozwala na ograniczenie kosztów inwestycyjnych i maksymalizację zysków. Centrala szkoły oferuje najatrakcyjniejsze opłaty licencyjne na rynku, bardzo bogaty pakiet franczyzowy oraz pomoc na każdym etapie organizowania i prowadzenia działalności. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi możliwości współtworzenia sieci Mobilnych Szkół Językowych Lektor dla Ciebie.

Na czym polega współpraca?

Współpraca ze szkołą Lektor dla Ciebie odbywa się na zasadzie franczyzy. Franczyza to system sprzedaży usług, który oparty jest na współpracy pomiędzy prawnie i finansowo odrębnymi i niezależnymi przedsiębiorstwami - franczyzodawcą i franczyzobiorcami. Franczyza zakłada przepływ know-how od franczyzodawcy do franczyzobiorcy przez cały czas obowiązywania umowy franczyzowej. Istotą franczyzy jest udzielenie praw (oraz przyjęcie obowiązków) poprzez zawarcie umowy franczyzy.

Do kogo kierowana jest oferta?

Oferta franczyzy Lektor dla Ciebie kierowana jest zarówno do osób przedsiębiorczych, które chcą rozpocząć działalność na rynku edukacyjnym jak i przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć i usystematyzować swoją działalność. Oferta franczyzy Lektor dla Ciebie jest w szczególności kierowana do nauczycieli języków obcych, absolwentów wydziałów filologicznych, osób, które chcą rozwinąć umiejętności zarządzania i odnieść sukces na lokalnym rynku.
 

Opis systemu franczyzowego

Lektor dla Ciebie to mobilna szkoła językowa, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy. Nasz pomysł na nauczanie to zajęcia indywidualne, dzięki którym nauczamy języka szybciej, wygodniej i skuteczniej niż inne szkoły. Działamy na rynku zajęć z dojazdem od 2009 roku, gdy utowrzyliśmy centrum edukacyjno-szkoleniowe, którego misją było spełnianie oczekiwań klientów w zakresie nauczania indywidualnego. Pomysł ten ma na swoim koncie prestiżowy tytuł "Firmy Roku 2011" uzyskany w konkursie łódzkiego Radia Parada.

Organizujemy zajęcia indywidualne, gdyż wierzymy, że jest to najlepszy sposób na szybkie opanowanie języka. Nauczanie indywidualne pozwala na dostosowanie programu i metod nauczania do potrzeb i możliwości słuchacza. Nauczamy języka kompleksowo ćwicząc wszystkie kompetencje językowe, tj. mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Szczegółowy program zajęć kształtowany jest elastycznie w oparciu o potrzeby słuchacza i diagnozę obszarów problemowych dokonywaną na bieżąco przez lektora.

Szczególne znaczenie ma dla nas wygoda słuchacza. Naukę z naszym lektorem można rozpocząć w dowolnym momencie roku a zajęcia zawsze odbywają się w terminach wybranych przez słuchacza. Nasi lektorzy pracują od rana do późnego wieczora. Zawsze istnieje możliwość zmiany stałego terminu zajęć lub odwołania zajęć i przeniesienia na inny termin bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Opracowany przez nas system organizacji nauki gwarantuje szybkie postępy i satysfakcję z nabytych umiejętności.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: 2000
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: 50
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Lektor dla Ciebie

Opinie o franczyzie Lektor dla Ciebie, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Lektor dla Ciebie
Adres ul. Piotrkowska 55
  90-413 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Perfect Moments Chcesz prowadzić oddział Perfect Moments w swoim mieście? Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Perfect Moments: - Perfect...
Franczyza auto BANIA autoBANIA to licencjonowana sieć usług door to door w odprowadzaniu pojazdów przy wykorzystaniu transportu aut i składanych...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj