PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Lilla House


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Lilla House

Lilla House to pierwsza w Polsce Szkoła Tańca, o tak szerokim profilu, skupiająca młodych, utalentowanych instruktorów oraz osoby kochające taniec, modę i sztukę, która oferuje przystąpienie do profesjonalnego systemu franczyzowego.

Pomysł powstania Lilla House to dla nas ogromne wyzwanie, ale i realizacja marzeń.

To wartość, o którą warto walczyć. Do tej pory zaraziliśmy pasją do tańca mieszkańców Łodzi, Żor, Wielunia, Raciborza oraz Rzeszowa, tworząc miejsca, które dają możliwość wszechstronnego rozwoju bez względu na wiek, we wszystkich technikach tanecznych i na wielu płaszczyznach artystycznych.
 
 

Opis systemu franczyzowego

Lilla House to profesjonalnie opracowany pomysł na biznes. Każde przedsięwzięcie, prowadzone z pasją i przekonaniem, gwarantuje jego powodzenie. Do pełnego sukcesu rynkowego potrzeba jednak dużej świadomości biznesowej, obsługi marketingowej, wsparcia w dziedzinie HR oraz skutecznego wprowadzania na rynek lokalny sprawdzonych formuł prowadzenia zajęć.

Lilla House to połączenie pasji tańca z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, wsparciem specjalistów zewnętrznych z dziedzin tj. marketing, HR, grafika, informatyka, doradztwo personalne, księgowość, pozyskiwanie funduszy unijnych. Lilla House współpracuje z uznanymi szkoleniowcami, dzieląc się z Państwem ich wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń wewnętrznych.

Siedziby Lilla House to miejsca o przemyślanej stylistyce, z modelem standaryzacji wnętrz. Każda siedziba mimo wielu cech wspólnych, zachowuje jednak swój własny charakter. To, co łączy wszystkie siedziby to profesjonalna kadra, obsługa Klienta na najwyższym poziomie, przemyślany marketing, a to wszystko w połączeniu z ciepłą i domową atmosferą.

Wzrost konkurencji na rynku edukacyjno-tanecznym sprawił, że Klienci coraz rozsądniej wybierają szkołę tańca. Liczy się wysoka jakość nauczania, doświadczona kadra instruktorów oraz dbałość o obsługę Klienta. Gwarancją sukcesu jest znana marka i wypracowane standardy w nauczaniu, obsłudze Klienta i zarządzaniu pracą instruktorów.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 15000 zł
Opłata wstępna: 15000 pln
Opłata bieżąca: 1200 pln
Opłata marketingowa: 3000 pln
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Firma rozwija sieć franchisingową w miastach od 12 tys. mieszkańców. Oferta franczyzy Lilla House skierowana jest do osób, które chciałyby prowadzić działalność na rynku edukacyjno - tanecznym. Od naszych przyszłych franczyzobiorców oczekujemy: Podstawowej wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej - wypełnienie biznes planu według modelu Franczyzobiorcy. Kapitału początkowego na uruchomienie oddziału. Wykształcenia min. średniego. Umiejętności pracy z ludźmi. Zaangażowania i konsekwencji w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Lilla House

Opinie o franczyzie Lilla House, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Lilla House
Adres Ul. Wigury 21
  90-319 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Velo Firma Velo zaprasza do współpracy przedsiębiorców zarówno w ramach zgrupowania pod nazwą "Dobre Sklepy Rowerowe"...
Franczyza FitCurves Pierwszy klub Curves powstał w 1992 w Stanach Zjednoczonych z inicjatywy Gary’ego Heavina i jego żony Diane. Ta wyjątkowa, stworzona z...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj