PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Lingo-Star®


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 27
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Lingo-Star®

Chcemy podzielić się naszym sukcesem!

Nasze programy cieszą się niesłabnącym powodzeniem a nasi partnerzy są zadowoleni ze współpracy z nami (zobacz testimonial – film/wywiad z właścicielką firmy Czas dla mam). Także Państwo mogą do nich dołączyć i w swoim mieście prowadzić kursy według naszej metodologii i pomysłu. W filmie usłyszą Państwo informacje o Laboschool – jest to ta część naszej działalności, która skupia kreatywne programy nauczania dzieci.

Nasza Szkoła zaczęła swoja działalność w roku 2004. Jej założycielką jest Natalia Witek, filolog i lingwista z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych: angielskiego i niemieckiego oraz autorka książek do nauki j. angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Od roku 2004 przez 3 lata siedziba szkoły mieściła się w centrum Warszawy, przy Rondzie ONZ gdzie prowadzone były zajęcia językowe dla dorosłych i młodzieży. Oprócz tego szkoła w roku 2004 powołała swoją pierwszą zewnętrzną placówkę w Pruszkowie w której zaczęły się uczyć tylko dzieci.
 

Opis systemu franczyzowego

Co daje franczyza? Dlaczego warto ją wykupić?

Wykupienie praw do korzystania z naszych kursów daje możliwość sprzedaży sprawdzonego i dochodowego produktu a wsparcie i pomoc, jaką oferujemy naszym partnerom pozwala w uporządkowany i prosty sposób rozwijać i kontrolować prowadzoną działalność. Chcemy, aby nasi partnerzy byli zadowoleni z zysków, które mogą osiągnąć dzięki naszym produktom.

Cena . Czy muszę dużo zapłacić?

Cena oscyluje wokół 1000 zł. Jeśli chcą Państwo dynamicznie rozwijać działalność i zaczyna ona przynosić znaczne zyski wtedy pobieramy niewielką (!) dodatkową opłatę (jej wysokość znają Państwo przed podpisaniem umowy franczyzowej). Stąd hasło: ‘chcemy dzielić się naszym sukcesem’ J. Jeśli natomiast chcą Państwo utrzymać działalność na ograniczonym poziomie jedyną opłatą będzie cena wykupienia franczyzy.

 
 
Informacje o franczyzodawcy
Co wchodzi w skład franczyzy? Jakie produkty nabywam?

W tej chwili oferujemy dwa roczne kursy: Kitchen Science – doświadczenia po angielsku dla dzieci oraz Mały Edison – najpiękniejsze doświadczenia fizyczne i chemiczne dla dzieci. Od września 2011 r. do oferty dochodzi także Human Body – kurs angielskiego, w czasie którego dzieci poprzez doświadczenia poznają funkcjonowanie organizmu człowieka. Można wykupić tylko jeden z nich, można dwa lub więcej. Kursy mają także różne linie przeznaczone dla dzieci z różnych grup wiekowych. Oprócz tego w ramach franczyzy oferujemy bogate materiały informacyjne: podręczniki dla nauczyciela, filmy z doświadczeniami, opisy, zdjęcia, listy potrzebnych produktów.

Czy będę wiedział, jak promować i sprzedawać produkt? Jestem lektorem, lingo lezy2nie mam doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności.

Nawet osoby bez żadnego doświadczania w marketingu czy sprzedaży mogą z sukcesem sprzedawać, prowadzić i czerpać zyski z naszych kursów. Przed rozpoczęciem pracy prowadzimy dla Państwa szkolenie obejmujące know-how związany z efektywną sprzedażą produktu Państwa partnerom wraz z elementami promocji i komunikacji marketingowej. Szkolenie prowadzone jest przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży usług edukacyjnych.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 1000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Lingo-Star®

Opinie o franczyzie Lingo-Star®, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Lingo-Star®
Adres ul. Brzegowa 3 Duchnice
  05-850 Ożarów Mazowiecki
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Zajęcia edukacyjne z klockami Edukido to: - Autorski program zajęć edukacyjnych opartych na klockach Lego® dla dzieci w wieku 3-12 lat. - Regularne zajęcia edukacyjne...
Franczyza Leonardo School Leonardo School™ to przedsięwzięcie edukacyjne stworzone specjalnie dla dzieci. Ma wyjątkowy charakter, gdyż opiera się na bogactwie...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj