PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Lingo-Star®


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 27
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Lingo-Star®

Chcemy podzielić się naszym sukcesem!

Nasze programy cieszą się niesłabnącym powodzeniem a nasi partnerzy są zadowoleni ze współpracy z nami (zobacz testimonial – film/wywiad z właścicielką firmy Czas dla mam). Także Państwo mogą do nich dołączyć i w swoim mieście prowadzić kursy według naszej metodologii i pomysłu. W filmie usłyszą Państwo informacje o Laboschool – jest to ta część naszej działalności, która skupia kreatywne programy nauczania dzieci.

Nasza Szkoła zaczęła swoja działalność w roku 2004. Jej założycielką jest Natalia Witek, filolog i lingwista z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych: angielskiego i niemieckiego oraz autorka książek do nauki j. angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Od roku 2004 przez 3 lata siedziba szkoły mieściła się w centrum Warszawy, przy Rondzie ONZ gdzie prowadzone były zajęcia językowe dla dorosłych i młodzieży. Oprócz tego szkoła w roku 2004 powołała swoją pierwszą zewnętrzną placówkę w Pruszkowie w której zaczęły się uczyć tylko dzieci.
 

Opis systemu franczyzowego

Co daje franczyza? Dlaczego warto ją wykupić?

Wykupienie praw do korzystania z naszych kursów daje możliwość sprzedaży sprawdzonego i dochodowego produktu a wsparcie i pomoc, jaką oferujemy naszym partnerom pozwala w uporządkowany i prosty sposób rozwijać i kontrolować prowadzoną działalność. Chcemy, aby nasi partnerzy byli zadowoleni z zysków, które mogą osiągnąć dzięki naszym produktom.

Cena . Czy muszę dużo zapłacić?

Cena oscyluje wokół 1000 zł. Jeśli chcą Państwo dynamicznie rozwijać działalność i zaczyna ona przynosić znaczne zyski wtedy pobieramy niewielką (!) dodatkową opłatę (jej wysokość znają Państwo przed podpisaniem umowy franczyzowej). Stąd hasło: ‘chcemy dzielić się naszym sukcesem’ J. Jeśli natomiast chcą Państwo utrzymać działalność na ograniczonym poziomie jedyną opłatą będzie cena wykupienia franczyzy.

 
 
Informacje o franczyzodawcy
Co wchodzi w skład franczyzy? Jakie produkty nabywam?

W tej chwili oferujemy dwa roczne kursy: Kitchen Science – doświadczenia po angielsku dla dzieci oraz Mały Edison – najpiękniejsze doświadczenia fizyczne i chemiczne dla dzieci. Od września 2011 r. do oferty dochodzi także Human Body – kurs angielskiego, w czasie którego dzieci poprzez doświadczenia poznają funkcjonowanie organizmu człowieka. Można wykupić tylko jeden z nich, można dwa lub więcej. Kursy mają także różne linie przeznaczone dla dzieci z różnych grup wiekowych. Oprócz tego w ramach franczyzy oferujemy bogate materiały informacyjne: podręczniki dla nauczyciela, filmy z doświadczeniami, opisy, zdjęcia, listy potrzebnych produktów.

Czy będę wiedział, jak promować i sprzedawać produkt? Jestem lektorem, lingo lezy2nie mam doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności.

Nawet osoby bez żadnego doświadczania w marketingu czy sprzedaży mogą z sukcesem sprzedawać, prowadzić i czerpać zyski z naszych kursów. Przed rozpoczęciem pracy prowadzimy dla Państwa szkolenie obejmujące know-how związany z efektywną sprzedażą produktu Państwa partnerom wraz z elementami promocji i komunikacji marketingowej. Szkolenie prowadzone jest przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży usług edukacyjnych.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 1000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Lingo-Star®

Opinie o franczyzie Lingo-Star®, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Lingo-Star®
Adres ul. Brzegowa 3 Duchnice
  05-850 Ożarów Mazowiecki
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Reporter Young Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów. Jesteście jeszcze dziećmi, ale macie swój styl, który...
Franczyza Przedszkoliada.pl PRZEDSZKOLIADA chce swoim zasięgiem objąć cały kraj. Naszym marzeniem jest, aby każdy przedszkolak w Polsce miał możliwość rozwijania się...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj