PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza MOOSE Centrum Języków Obcych


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 15
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 86
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym MOOSE Centrum Języków Obcych

MOOSE Centrum Języków Obcych powstało w 1994 roku we Wrocławiu, mieście wspaniałych ludzi i wielkich możliwości. Od samego początku postawiliśmy na innowacyjność w nauczaniu języków. Aktualnie jesteśmy największą w Polsce szkołą językową zajmującą się nauczaniem indywidualnym i w małych grupach, a nasza siedziba główna i oddział wrocławski znajdują się na przepięknym wrocławskim rynku. Działamy już w prawie 100 miastach i miejscowościach. Zatrudniamy co roku ponad 1000 wyselekcjonowanych lektorów w naszych oddziałach w całej Polsce.

Od samego początku głównym naszym celem było dostosowanie się do indywidualnych potrzeb ucznia. Postawiliśmy na indywidualne zajęcia, podczas których nasz lektor uczy pojedynczego ucznia, ale w naszej ofercie są również kursy dla małych grup. Indywidualnie dostosowujemy do potrzeb ucznia program nauczania i podręcznik, dobieramy najlepszego lektora, biorąc pod uwagę wiek, poziom i zaawansowanie językowe ucznia. Jesteśmy także bardzo elastyczni w kwestii terminów zajęć – to uczeń ma tu najwięcej do powiedzenia. Intensywnie rozwijamy naszą sieć oddziałów franczyzowych. Wszędzie tam, gdzie uczniowie czekają na doskonałą jakość nauczania i indywidualne elastyczne podejście.

Nie mamy wątpliwości, iż w ciągu najbliższych kilku lat na rynku pozostaną wyłącznie szkoły sieciowe. Te, które stworzyły sieć własnych oddziałów lub też wsparły się oddziałami franczyzowymi. W naszym przypadku stawiamy na oba rozwiązania - tym lepszy osiągniemy efekt.
 
Razem pod jedną marką będzie nam łatwiej, taniej i bezpieczniej. Efekt skali, wspólne działania reklamowe i współpraca zagwarantują nam wszystkim rozwój i sukces. Najważniejsze zaś jest to, że rynek edukacyjny w Polsce wciąż rozwija się bardzo dynamicznie – i to pomimo różnego rodzaju kryzysów czy problemów gospodarczych. Wszyscy chcą się uczyć języków obcych, w każdym miejscu w Polsce – dajmy im na to szansę. Bez znajomości języka obcego trudno teraz odnaleźć się na rynku pracy, w szkole czy na wakacjach. Coraz więcej osób potrzebuje indywidualnego podejścia. To właśnie jest przyszłość kursów językowych. I NASZA WSPÓLNA SZANSA.
 

Opis systemu franczyzowego

Myślisz o niezależności? Marzy Ci się własna firma? Otwórz franczyzę razem z Moose i zarabiaj na własnej firmie, dostając od Nas pakiet korzyści! Moose zapewni Ci know how, czyli skuteczny model biznesowy i wiedzę, która sprawdza się we wszystkich filiach, przynosząc właścicielom odpowiednie zyski.

Zapomnij o niepotrzebnych kosztach, które podmywają fundamenty wielu biznesom, doprowadzając je do bankructwa. Model biznesowy Moose opiera się na indywidualnych lekcjach nauczycieli w domach uczniów, co pozwala Ci oszczędzać sporo pieniędzy każdego dnia. Brak kosztów wynajmu, przejrzysty i skuteczny model biznesowy zapewni Ci sukces bez niebotycznego wkładu własnego. Sprawdź czy w Twoim mieście możesz otworzyć swoją filię, a gwarantujemy, że znajdziemy wspólny język! Otwórz biznes razem z Moose i dołącz do sieci szkół językowych o rentownym modelu biznesowym i skutecznej technice nauczania.

- Oszczędzasz czas i pieniądze korzystając z naszego doświadczenia i know-how.
- Otrzymujesz gotowy, sprawdzony na różnych rynkach pomysł na biznes. W ten sposób oszczędzasz pieniądze nie popełniając kosztownych błędów.
- Korzystasz z efektu skali i siły znanej marki.
- Przechodzisz odpowiednie szkolenia dotyczące funkcjonowania firmy, obsługi i zdobywania klientów, a także naboru i współpracy z lektorem.
- Otrzymujesz specjalnie opracowany system komputerowy do obsługi szkoły.
- Otrzymujesz swoje miejsce na najlepiej wypozycjonowanej stronie www wśród szkół językowych, a do tego nie płacisz kilkunastu tysięcy złotych za jej stworzenie.
- Korzystasz z naszych doświadczeń i propozycji co do sposobów reklamy i docierania do klienta.
- Zyskujesz referencje od wielu firm z całej Polski, na które normalnie musiałbyś czekać latami.
- Otrzymujesz w ramach opcji opiekę metodyczną oraz możliwość przejęcia bieżącej obsługi twoich klientów.
- Przez cały czas możesz korzystać z opieki i podpowiedzi naszych doświadczonych pracowników.
- NIE WYMAGAMY LOKALU – oszczędzasz znaczne kwoty na wynajmie lokalu, nasi lektorzy przecież dojeżdżają do uczniów.
 
Informacje o franczyzodawcy
Zapewniamy know how na temat kosztów i dochodów, by przeprowadzić Cię przez proces franczyzy w przyjemny sposób. Postaw na MOOSE i czerp duże korzyści ze sprawdzonego modelu biznesowego.


 
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 6000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza MOOSE Centrum Języków Obcych

Opinie o franczyzie MOOSE Centrum Języków Obcych, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy MOOSE
Adres Rynek-Ratusz 11/12
  50-106 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza MultiTłumaczenia.pl Własne biuro tłumaczeń prowadzone pod marką MultiTumaczenia.pl lub pod marką własną.
Franczyza Lektor dla Ciebie Lektor dla Ciebie to pomysł na szkołę, która pozwala na ograniczenie kosztów inwestycyjnych i maksymalizację zysków....
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj