PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza MOOSE Centrum Języków Obcych


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 15
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 86
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym MOOSE Centrum Języków Obcych

MOOSE Centrum Języków Obcych powstało w 1994 roku we Wrocławiu, mieście wspaniałych ludzi i wielkich możliwości. Od samego początku postawiliśmy na innowacyjność w nauczaniu języków. Aktualnie jesteśmy największą w Polsce szkołą językową zajmującą się nauczaniem indywidualnym i w małych grupach, a nasza siedziba główna i oddział wrocławski znajdują się na przepięknym wrocławskim rynku. Działamy już w prawie 100 miastach i miejscowościach. Zatrudniamy co roku ponad 1000 wyselekcjonowanych lektorów w naszych oddziałach w całej Polsce.

Od samego początku głównym naszym celem było dostosowanie się do indywidualnych potrzeb ucznia. Postawiliśmy na indywidualne zajęcia, podczas których nasz lektor uczy pojedynczego ucznia, ale w naszej ofercie są również kursy dla małych grup. Indywidualnie dostosowujemy do potrzeb ucznia program nauczania i podręcznik, dobieramy najlepszego lektora, biorąc pod uwagę wiek, poziom i zaawansowanie językowe ucznia. Jesteśmy także bardzo elastyczni w kwestii terminów zajęć – to uczeń ma tu najwięcej do powiedzenia. Intensywnie rozwijamy naszą sieć oddziałów franczyzowych. Wszędzie tam, gdzie uczniowie czekają na doskonałą jakość nauczania i indywidualne elastyczne podejście.

Nie mamy wątpliwości, iż w ciągu najbliższych kilku lat na rynku pozostaną wyłącznie szkoły sieciowe. Te, które stworzyły sieć własnych oddziałów lub też wsparły się oddziałami franczyzowymi. W naszym przypadku stawiamy na oba rozwiązania - tym lepszy osiągniemy efekt.
 
Razem pod jedną marką będzie nam łatwiej, taniej i bezpieczniej. Efekt skali, wspólne działania reklamowe i współpraca zagwarantują nam wszystkim rozwój i sukces. Najważniejsze zaś jest to, że rynek edukacyjny w Polsce wciąż rozwija się bardzo dynamicznie – i to pomimo różnego rodzaju kryzysów czy problemów gospodarczych. Wszyscy chcą się uczyć języków obcych, w każdym miejscu w Polsce – dajmy im na to szansę. Bez znajomości języka obcego trudno teraz odnaleźć się na rynku pracy, w szkole czy na wakacjach. Coraz więcej osób potrzebuje indywidualnego podejścia. To właśnie jest przyszłość kursów językowych. I NASZA WSPÓLNA SZANSA.
 

Opis systemu franczyzowego

Myślisz o niezależności? Marzy Ci się własna firma? Otwórz franczyzę razem z Moose i zarabiaj na własnej firmie, dostając od Nas pakiet korzyści! Moose zapewni Ci know how, czyli skuteczny model biznesowy i wiedzę, która sprawdza się we wszystkich filiach, przynosząc właścicielom odpowiednie zyski.

Zapomnij o niepotrzebnych kosztach, które podmywają fundamenty wielu biznesom, doprowadzając je do bankructwa. Model biznesowy Moose opiera się na indywidualnych lekcjach nauczycieli w domach uczniów, co pozwala Ci oszczędzać sporo pieniędzy każdego dnia. Brak kosztów wynajmu, przejrzysty i skuteczny model biznesowy zapewni Ci sukces bez niebotycznego wkładu własnego. Sprawdź czy w Twoim mieście możesz otworzyć swoją filię, a gwarantujemy, że znajdziemy wspólny język! Otwórz biznes razem z Moose i dołącz do sieci szkół językowych o rentownym modelu biznesowym i skutecznej technice nauczania.

- Oszczędzasz czas i pieniądze korzystając z naszego doświadczenia i know-how.
- Otrzymujesz gotowy, sprawdzony na różnych rynkach pomysł na biznes. W ten sposób oszczędzasz pieniądze nie popełniając kosztownych błędów.
- Korzystasz z efektu skali i siły znanej marki.
- Przechodzisz odpowiednie szkolenia dotyczące funkcjonowania firmy, obsługi i zdobywania klientów, a także naboru i współpracy z lektorem.
- Otrzymujesz specjalnie opracowany system komputerowy do obsługi szkoły.
- Otrzymujesz swoje miejsce na najlepiej wypozycjonowanej stronie www wśród szkół językowych, a do tego nie płacisz kilkunastu tysięcy złotych za jej stworzenie.
- Korzystasz z naszych doświadczeń i propozycji co do sposobów reklamy i docierania do klienta.
- Zyskujesz referencje od wielu firm z całej Polski, na które normalnie musiałbyś czekać latami.
- Otrzymujesz w ramach opcji opiekę metodyczną oraz możliwość przejęcia bieżącej obsługi twoich klientów.
- Przez cały czas możesz korzystać z opieki i podpowiedzi naszych doświadczonych pracowników.
- NIE WYMAGAMY LOKALU – oszczędzasz znaczne kwoty na wynajmie lokalu, nasi lektorzy przecież dojeżdżają do uczniów.
 
Informacje o franczyzodawcy
Zapewniamy know how na temat kosztów i dochodów, by przeprowadzić Cię przez proces franczyzy w przyjemny sposób. Postaw na MOOSE i czerp duże korzyści ze sprawdzonego modelu biznesowego.


 
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 6000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza MOOSE Centrum Języków Obcych

Opinie o franczyzie MOOSE Centrum Języków Obcych, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy MOOSE
Adres Rynek-Ratusz 11/12
  50-106 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Perfect Clean Perfect Clean Sp. z o.o., jak wiele innych znanych firm sieciowych, rozpoczęło w 2002r. współpracę na zasadach franchisingu z...
Franczyza Bądź szefem redakcji telewizyjnej w swoim mieście. Gwarancja zwrotu w 3 msc Zawsze marzyłeś o tym, aby być właścicielem dużej firmy? Mieć wpływ na setki tysięcy osób i razem z nimi budować zupełnie inną...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj