PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło

Franczyza MYJNIE SmartCarExpress


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 200
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym MYJNIE SmartCarExpress

Wieloletnie doświadczenie, europejskie standardy współpracy, zaufani Partnerzy handlowi oraz najlepsze warunki- to przepis na sukces! W ramach współpracy oferujemy wiele pakietów franczyzowych, jak również jesteśmy w stanie stworzyć Indywidualną Ofertę Współpracy. Posiadamy ponad 200 lokalizacji w największych aglomeracjach. Znakomite punkty handlowo- usługowe, najwyższa jakość obsługi oraz niskie koszty początkowe to najmocniejsze strony programu franczyzowego Smart Car Express.
 
 

Opis systemu franczyzowego

Co oferujemy?

Jedyna firma oferująca ponad 200 lokalizacji dla inwestorów franczyzobiorców.

Lokalizacje na terenach marketów , galerii oraz stacjach paliwowych , które dają możliwość prowadzenia stacji mycia i pielęgnacji pojazdów oraz wymiany, naprawy i sprzedaży ogumienia.

Lokalizacje ocenione pod kątem businessowym z uwzględnianiem lokalnych uwarunkowań.

- Doradzimy
- Dostarczymy
- Przeszkolimy
- Zapewnimy wsparcie

Dlaczego warto zostać partenerem firmy Mänsser?

Działamy od wielu lat na rynku.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem myjni parowych.

Do naszych dostawców należą specjalnie wyselekcjonowani, najwięksi producenci wysokiej jakości wysokociśnieniowego sprzętu do profesjonalnego czyszczenia i prania.

Organizujemy profesjonalne szkolenia z możliwością uzyskania certyfikatu jakości.

Gwarantujemy wsparcie techniczne oraz serwis 24 h na dobę a nasze urządzenia objęte są nawet 7 letnią gwarancją.

Sprzedajemy najwyższej jakości kosmetyki przemysłowe.

-pełen opis dostępnych lokalizacji

-wsparcie prawne przy formalnościach

-gotowe wiaty umożliwiające mycie i pielęgnację samochodów cały rok.

Wieloletnie doświadczenie, oraz bezpośrednia współpraca z biurami architektonicznymi gwarantuje dostosowanie zabudowy do lokalnych warunków zabudowy oraz skrócenie czasu oczekiwania na niezbędne pozwolenia.
 
Informacje o franczyzodawcy
Dlaczego warto?

Sukces znajduje się na wyciągniecie ręki! Całość może być jeszcze prostsza:

1. Wybierasz jedną z ponad 200 lokalizacji przygotowanych przez Smart Car Express

Smart Car Express dzięki wsparciu Mänsser Maschinenbau posiada ponad 200 lokalizacji myjni samochodowych. Partnerzy Smart Car Express otrzymują kompletną pomoc prawną oraz wszystkie narzędzia do pracy. Wystarczy wybrać jedną ze znakomitych lokalizacji a w przeciągu niespełna trzech tygodni, można rozpocząć własną działalność! Podpisane umowy o współpracy w zakresie produkcji wiat, kosmetyków do autodetailingu oraz dodatkowych akcesoriów gwarantują optymalizację kosztów oraz najwyższy zysk.

2. Inwestujesz 80 000 PLN brutto

Zbyt mała kwota? Niemożliwe? Tylko Smart Car Express dzięki wsparciu innych spółek należących do grupy Mänsser może zagwarantować najniższe koszty inwestycji oraz wymierny zysk już od pierwszego dnia działalności.

3. Czekasz na realizację 21 dni

Nikt nie lubi czekać- 21 dni to średni okres oczekiwania na gotową wiatę, w której dokonywane są usługi mycia i pielęgnacji samochodów. Pozwolenia, zgłoszenia, tony druków? Mänsser przy współpracy z biurami architektonicznymi stworzył unikalny projekt wiaty, który spełnia wymagania prawne oraz gwarantuje najniższe koszty eksploatacji. Tylko Mänsser oferuje tak szeroki zakres usług. Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego udało nam się osiągnąć rekordowo krótki okres czasu oczekiwania. 21 dni to także moment, w którym wraz ze specjalistami od marketingu, przygotowany zostanie plan działania dla nowej lokalizacji, a nowi pracownicy zostaną w pełni przeszkoleni.

4. Zarabiasz 15 000 PLN/ miesięcznie

Jak to możliwe? Optymalizacja kosztów budowy, przynależność do grupy Mänsser oraz korzystne kontrakty- to podstawy optymalizacji poniesionych kosztów. Zysk? Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że możliwe jest osiągnięcie jeszcze wyższego dochodu (wyliczenie na stronie 3 folderu). Nasze dane nie biorą się znikąd- poparte są wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu parowych myjni samochodowych.

Dlaczego Smart Car Express? Dlaczego Mänsser Maschinenbau?

15 lat tradycji zobowiązuje. Firma Mänsser powstała z pasji dwóch przedsiębiorców. Działając od ponad 20 lat w branży samochodowej szukali rozwiązań perfekcyjnych. Nie mogąc znaleźć idealnej maszyny, która spełniałaby wszystkie wymagania postanowili stworzyć własną- najlepszą, najpewniejszą, idealną. Konstruktorzy, zanim jeszcze przystąpili do budowy urządzenia, obiecali sobie działać zgodnie ze znaczeniem trzech słów: Tradycja, Profesjonalizm i Precyzja. Te trzy magiczne słowa stały się wizytówką firmy, wizytówką którą znają klienci na całym świecie.

Smart Car Express również działa zgodnie z powyższymi zasadami. Starając się ciągle podnosić jakość naszych usług, pomagamy każdemu naszemu Partnerowi w realizacji celów.

*dane szacunkowe oparte o kalkulację dla danej lokalizacji. Szczegółowe dane dostępne w siedzibie Smart Car Express. Wartości mogą się różnić dla konkretnych lokalizacji. Niniejsza oferta, nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Nasi doradcy handlowi z wielką chęcią przedstawią wszystkie szczegóły dotyczące rozpoczęcia współpracy! Zapraszamy do kontaktu!
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 80000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza MYJNIE SmartCarExpress

Opinie o franczyzie MYJNIE SmartCarExpress, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy MYJNIE SmartCarExpress
Adres ul. Jaracza 3/19
  00-378 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza wypozyczalnia24.net Wypożyczalnia samochodów osobowych zarówno luksusowych (limuzyn) jak i pozostałych klas (od B do F), dostawczych, 9-cio osobowych...
Franczyza Romet Historia firmy Arkus & Romet Group powstała z zaangażowania i wizji lepszego świata. Złożona w 1991 roku jako mała firma handlowa,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj