PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza MacJack


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 6
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym MacJack

Decydując się na współprace z nami każdy z franczyzobiorców jest traktowany z bardzo drobiazgowym podejściem. Pomagamy w formalnościach, przygotowujemy dla każdego z klientów projekt technologiczny ( nieodpłatnie ). Pomagamy nawiązać współpracę z ekipami remontowymi które remontują nasze lokale co przekłada się na szybsze otwarcie baru. Umożliwiamy kupno wyposażenia z atrakcyjnym 18 % rabatem.
 

Opis systemu franczyzowego

 MacJack powstał w samym sercu Polski - na Mazowszu - w 2001 roku. Od kilkunastu lat łączymy więc zamiłowanie do polskiej, zdrowej żywności z szacunkiem do oryginalnych receptur. I zarażamy naszym zaangażowaniem i pasją kolejnych entuzjastów. Dzięki temu już dawno przekroczyliśmy granice Mazowsza.

Sieć MacJack to obecnie 15 barów fast-food zlokalizowanych od polskiego Wybrzeża po Podkarpacie i Małopolskę. I wciąż przybywają kolejne. Razem z naszymi partnerami nie ustajemy w wysiłkach, aby nasze menu wciąż zaskakiwało Klientów połączeniem klasycznych i autorskich rozwiązań. MacJack zawsze opiera swoje menu o świeże produkty od sprawdzonych dostawców, dla których wysoka jakość jest normą.

Dla zainteresowanych współpracą przedsiębiorców przygotowaliśmy przystępną i niezwykle atrakcyjną ofertę franczyzową. Można nas także spotkać na najbardziej prestiżowych w kraju Warszawskich Targach Franczyzy.
 
Informacje o franczyzodawcy
Wyśmienite kebaby, wyborna pizza i niezawodny przepis na własny biznes.

MacJack poszerza swoją ofertę dla franczyzobiorców o niespotykane na polskim rynku wyjątkowo atrakcyjne propozycje. Teraz naszym nowym partnerom przekazujemy piec do pizzy gratis!

Jesteśmy liderem sprzedaży w każdym z miejsc, w których MacJack prowadzi swoją placówkę! Naprawdę warto przyłączyć się do rozpoznawalnej i silnej sieci. Co zyskujesz działając w grupie:

  Najkorzystniejsze ceny u dostawców i producentów

  Skuteczne kampanie promocyjne i akcje marketingowe

  Stałe konsultacje i szkolenia podnoszące efektywność sprzedaży

  Wymiana doświadczeń z innymi partnerami

Nasze doświadczenie pozwoliło nam wypracować niezawodny przepis na bezpieczny i dochodowy biznes. Przekonaj się, że prowadzenie baru z naszą pomocą jest łatwiejsze niż myślisz. Zapytaj nas o szczegóły naszej przejrzystej oferty franczyzowej i ustal satysfakcjonującą i gwarantującą Twój sukces formę współpracy.
 
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza MacJack

Opinie o franczyzie MacJack, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy MacJack
Adres Ul. Zielona Ścieżka 2A
  06-400 Ciechanów
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Felix Chicken Oferujemy Państwu możliwość otwarcia własnego lokalu gastronomicznego pod marką Felix Chicken. W formie baru z daniami serwowanymi w wysokiej...
Franczyza Restauracje Pizza e Pasta La Grotta Włochy od wieków intrygują: bogata historia, wspaniała sztuka, przepiękne krajobrazy i oczywiście kuchnia - jedyna w swoim rodzaju,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj