PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Mediq Apteka


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 10
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 200
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Mediq Apteka

Misją Systemu MEDIQ APTEKA jest utrzymanie długoterminowych relacji z Pacjentami w oparciu o działalność ogólnopolskiej sieci aptek reprezentującej najistotniejsze wartości marki, jakimi są:

- fachowość,
- bliskość,
- osobiste podejście,
- uczciwość,
- nowoczesność.

Wartości marki są jednocześnie czynnikami definiującymi MEDIQ APTEKA i jej charakter spośród wszystkich uczestników rynku. Dzięki temu MEDIQ APTEKA jest łatwo rozpoznawalna i doceniana przez Pacjentów.
Misja  MEDIQ APTEKA  brzmi:

"MEDIQ APTEKA- Bliżej Ludzi"  - MEDIQ APTEKA zyskuje zaufanie Pacjenta poprzez udzielanie osobistych porad. We współpracy z pracownikami służby zdrowia, działamy profesjonalnie, innowacyjnie i wydajnie, aby utrzymać ludzi w dobrym zdrowiu i czynić ich zdrowszymi.

Strategia MEDIQ APTEKA zakłada funkcjonowanie czterech formatów placówek (apteka osiedlowa, uliczna, szpitalna i zlokalizowana w centrum handlowym), w istotnym stopniu dopasowanych do otoczenia biznesowego, w którym funkcjonują bez konieczności zmian w wizerunku marki. Daje to możliwość zachowania spójności całej sieci w oczach Pacjenta, umożliwia wykorzystanie ekonomii skali całej sieci i polepszenie sytuacji mikroekonomicznej wielu aptek działających obecnie w Polsce.
 

Opis systemu franczyzowego

Mediq Polska Sp. z o.o., organizator sieci aptek MEDIQ, w obowiązującym kształcie organizacyjnym powstała w roku 2008, jako spółka zajmująca się  zarządzaniem operacyjnym siecią aptek MEDIQ, należących do grupy ACP Pharma S.A., będącej jednocześnie jedynym udziałowcem spółki.

Spółka realizując strategię rozwoju, konsekwentnie umacnia swój udział w rynku, co stawia ACP Pharma S.A. wraz z siecią aptek MEDIQ w pierwszej piątce uczestników tego rynku. Sieć aptek MEDIQ liczy obecnie blisko 200 placówek zlokalizowanych w dużych, średnich i małych miastach kraju.


W obrębie danego miasta apteki te są umiejscowione w bardzo różnorodnych lokalizacjach (ulicznej, osiedlowej, szpitalnej i w centrach handlowych), co daje istotną przewagę konkurencyjną w zakresie wiedzy o prowadzeniu apteki w różnorodnym i zmiennym otoczeniu, segmentacji asortymentu (wiedzy o produktach i ich rentowności), oddziaływaniu na Pacjentów, stosowaniem dopasowanych narzędzi marketingowych i reklamowych.

Mediq Polska Sp. z o.o. jako spółka powołana do zarządzania siecią aptek MEDIQ jest odpowiedzialna za całokształt wyników operacyjnych i ekonomicznych całej sieci, jak i jej pojedynczych placówek. Kierując się maksymą, że o sile
i znaczeniu sieci decyduje stan jej najsłabszego ogniwa, żadna z placówek działających w sieci nie jest pozostawiona samej sobie. Wiedza o operacyjnym funkcjonowaniu apteki, szereg indywidualnie przeprowadzonych przez Mediq Polska Sp. z o.o. restrukturyzacji aptek, daje silne podstawy do osiągnięcia trwałej przewagi konkurencyjnej w lokalnym otoczeniu.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Mediq Apteka

Opinie o franczyzie Mediq Apteka, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy MEDIQ - Apteka
Adres ul. Domaniewska 50
  02-672 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Sklep Naturalna Medycyna Sklep Naturalna Medycyna poświęcony jest propagowaniu wśród ludzi, produktów stosowanych w medycynie naturalnej,...
Franczyza VisionOptyk / Bliżej Ciebie VisionOptyk / Bliżej Ciebie istnieje na Polskim rynku od 2003 roku, przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i zaufanie wielu...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj