PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Meritum Polska


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Meritum Polska

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą franczyzową spółki Meritum Polska. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze Klientów indywidualnych oferując szybkie pożyczki pieniężne, rozliczane w okresach tygodniowych lub miesięcznych.

Przez lata działalności wypracowaliśmy skuteczne schematy funkcjonowania firmy oraz obsługi Klientów, poparte pozytywnymi wynikami ekonomicznymi i finansowymi spółki. Nasza oferta franczyzowa zawiera: kompleksową obsługę działalności począwszy od reklamy i pomocy w rekrutacji aż po rozliczenia księgowe.

W swojej ofercie posiadamy nie tylko gotowe schematy działania firmy pożyczkowej - wraz z wszelkimi niezbędnymi dokumentami, procedurami, schematami działań, programem szkoleń itp. ale również autorski system informatyczny pozwalający na pełną kontrolę nad wszystkimi działami firmy pożyczkowej, który można modyfikować pod indywidualne preferencje.

Z naszej oferty już dziś korzystają firmy w woj. zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, dolnośląskim i śląskim.
 

Opis systemu franczyzowego

Meritum Polska Sp. z o.o. powstała w sierpniu 2006 roku w Szczecinie. Firma specjalizuje się w obsłudze Klientów indywidualnych oferując szybkie pożyczki gotówkowe w kwocie nawet do 2500 zł.

Zarząd Firmy Meritum Polska poszczycić się może bogatym, bo blisko ćwierćwiecznym doświadczeniem w sprzedaży usług finansowych, zapoczątkowanym stworzeniem Przedsiębiorstwa Kapitałowo - Inwestycyjnego „Chrobry”, które w latach 2002 - 2004 było czwartym, pod względem wielkości generowanej akcji kredytowej, pośrednictwem kredytowym w Polsce. W zakresie sprzedaży kredytów gotówkowych P.K.I. „Chrobry” Sp. z o.o. współpracowało z bankami: PBK (późniejszy BPH) oraz GE Money Bank S.A, powiększając każdego roku swoją sieć oraz gamę oferowanych produktów i usług.
 
Informacje o franczyzodawcy
Nasi franczyzobiorcy mogą korzystać w swojej działalności z naszej marki "Meritum Polska" - lub zakupić na zasadach dzierżawy, jedynie licencję na kompleksowy system informatyczny. Po wstępnej analizie potrzeb, dla każdego z klientów przygotowujemy oddzielną, dedykowaną ofertę: dlatego prosimy o kontakt z biurem naszej Spółki celem zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Proszę pamiętać, że system sprzedaży pożyczek nie wymaga dużych inwestycji, natomiast stopa zwrotu z inwestycji będzie dla Państwa miłym zaskoczeniem.

Zapraszamy do współpracy!
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 50000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Meritum Polska

Opinie o franczyzie Meritum Polska, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Meritum Polska
Adres ul. Bukowska 12
  60-810 Poznań
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Gi Polska Opłat Rodzinne Opłaty Naszym Partnerom zapewniamy: - sprawdzony pomysł - know how, czyli wiedzę jak  założyć działalaność gospodarczą, jak dokonać...
Franczyza Credit House Oferujemy współpracę opartą na zasadzie autoryzowanej placówki sprzedaży pod uznaną na rynku marką Credit House Polska Doradcy...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj