PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Meritum Polska


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Meritum Polska

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą franczyzową spółki Meritum Polska. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze Klientów indywidualnych oferując szybkie pożyczki pieniężne, rozliczane w okresach tygodniowych lub miesięcznych.

Przez lata działalności wypracowaliśmy skuteczne schematy funkcjonowania firmy oraz obsługi Klientów, poparte pozytywnymi wynikami ekonomicznymi i finansowymi spółki. Nasza oferta franczyzowa zawiera: kompleksową obsługę działalności począwszy od reklamy i pomocy w rekrutacji aż po rozliczenia księgowe.

W swojej ofercie posiadamy nie tylko gotowe schematy działania firmy pożyczkowej - wraz z wszelkimi niezbędnymi dokumentami, procedurami, schematami działań, programem szkoleń itp. ale również autorski system informatyczny pozwalający na pełną kontrolę nad wszystkimi działami firmy pożyczkowej, który można modyfikować pod indywidualne preferencje.

Z naszej oferty już dziś korzystają firmy w woj. zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, dolnośląskim i śląskim.
 

Opis systemu franczyzowego

Meritum Polska Sp. z o.o. powstała w sierpniu 2006 roku w Szczecinie. Firma specjalizuje się w obsłudze Klientów indywidualnych oferując szybkie pożyczki gotówkowe w kwocie nawet do 2500 zł.

Zarząd Firmy Meritum Polska poszczycić się może bogatym, bo blisko ćwierćwiecznym doświadczeniem w sprzedaży usług finansowych, zapoczątkowanym stworzeniem Przedsiębiorstwa Kapitałowo - Inwestycyjnego „Chrobry”, które w latach 2002 - 2004 było czwartym, pod względem wielkości generowanej akcji kredytowej, pośrednictwem kredytowym w Polsce. W zakresie sprzedaży kredytów gotówkowych P.K.I. „Chrobry” Sp. z o.o. współpracowało z bankami: PBK (późniejszy BPH) oraz GE Money Bank S.A, powiększając każdego roku swoją sieć oraz gamę oferowanych produktów i usług.
 
Informacje o franczyzodawcy
Nasi franczyzobiorcy mogą korzystać w swojej działalności z naszej marki "Meritum Polska" - lub zakupić na zasadach dzierżawy, jedynie licencję na kompleksowy system informatyczny. Po wstępnej analizie potrzeb, dla każdego z klientów przygotowujemy oddzielną, dedykowaną ofertę: dlatego prosimy o kontakt z biurem naszej Spółki celem zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Proszę pamiętać, że system sprzedaży pożyczek nie wymaga dużych inwestycji, natomiast stopa zwrotu z inwestycji będzie dla Państwa miłym zaskoczeniem.

Zapraszamy do współpracy!
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 50000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Meritum Polska

Opinie o franczyzie Meritum Polska, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Meritum Polska
Adres ul. Bukowska 12
  60-810 Poznań
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Fines Operator Bankowy Spółka Fines działa na rynku od 2005 r. Jako jedni z pierwszych w kraju stworzyliśmy ogólnopolską sieć biur kredytowych w...
Franczyza Bank Zachodni WBK Postaw na Bank Zachodni WBK - z nami osiągniesz sukces! Informacje o systemie partnerskim Perspektywy dużych zysków przy stosunkowo...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj