PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Metrohouse


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 3
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 30
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Metrohouse

Metrohouse S.A. nie jest zwyczajną agencją nieruchomości. Jesteśmy agencją nr 1 w Polsce. Nasza firma powstała w 2006 r. w Warszawie tworząc pierwsze oddziały w największych stołecznych galeriach handlowych.   Dziś Metrohouse to ponad 90 zespołów sprzedażowych, ponad 800 brokerów oraz doradców nieruchomości i lokalizacje w kilkudziesięciu miastach. Spółka rozwija sieć sprzedaży w oparciu o placówki własne i franczyzowe. W skład grupy Metrohouse wchodzi również Salon Dewelopera – wyodrębniona ze struktur firmy komórka obsługująca oferty z rynku pierwotnego oraz własny dział pośrednictwa kredytowego.
 

Opis systemu franczyzowego

Silna marka

Dzięki wypracowanej marce Metrohouse zyskujesz zaufanie klientów, którzy chcą powierzyć swoje interesy sprawdzonej, znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zaufanie klienta do sprawdzonej marki agencji nieruchomości jest podstawą dobrej współpracy.
 
Sprawdzony model działania

Nasze know-how oparte na wieloletnim doświadczeniu na rynku nieruchomości sprawdza się już w ponad 50-ciu zespołach sprzedażowych. Dzięki nowoczesnemu podejściu do usługi pośrednictwa i stosowanym modelom współpracy z klientem staliśmy się biurem wyróżniającym się spośród konkurencji . Wysoka jakość obsługi klienta oraz promowanie modelu „Kupujący nie płaci prowizji” przysparza nam wielu zadowolonych klientów, co przekłada się na sukcesywny wzrost liczby transakcji.
 
Niskie koszty inwestycji, szybki zwrot kapitału

Nie wymagamy dużych nakładów finansowych na rozwinięcie biznesu. Jednocześnie wspólnie pracujemy na Twój sukces. Inwestycja rzędu 50 000 zł przynosi zyski już w trzecim kwartale działalności firmy.
 
Nowoczesny system do obsługi zleceń

Autorski program CRM do zarządzania zleceniami klientów, zespołem agentów i finansami biura spełnia w 100 proc. oczekiwania dotyczące nowoczesnego biura nieruchomości. Sprawdzony w macierzystych biurach Metrohouse CRM jest cały czas dostosowywany do potrzeb użytkowników.

Franczyza jest sprawdzonym  modelem działania agencji pośrednictwa. Giganci rynku nieruchomości pracują w oparciu o system franczyzowy, umożliwiający dynamiczny rozwój indywidualnych biur pod parasolem silnej marki. Franczyzodawca zapewnia m.in. zaplecze marketingowe, informatyczne, szkoleniowe. Model Metrohouse został sprawdzony przez macierzyste biura franczyzodawcy oraz istniejących franczyzobiorców. To gwarantuje jego skuteczność.   Franczyza wykorzystuje możliwości wynikające zarówno ze skali działania (np. obniżenie kosztów działań marketingowych) oraz standaryzacji procesów, co umożliwia swobodną współpracę i wymianę ofert pomiędzy biurami. Franczyza daje swobodę działania, podejmowania decyzji i elastyczności niezbędnej do osiągnięcia sukcesu w pośrednictwie nieruchomości.

Zalety franczyzy:

- znana marka
- sprawdzony pomysł na biznes
- wsparcie ze strony franczyzodawcy
- pomoc dla niedoświadczonych w branży
- obniżenie ryzyka związanego z uruchomieniem działalności
- korzyści z ogólnopolskich działań reklamowych
- lepsze warunki umów z dostawcami
 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 50000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Jakich ludzi szukamy?
Działające biura nieruchomości

Jesteś właścicielem niewielkiej agencji nieruchomości? Chciałbyś rozwinąć skrzydła i zostawić konkurencję w tyle? Borykasz się z problemem promocji i rozwoju biura oraz utrzymaniem wysokiego standardu obsługi klienta? A może brak Ci wsparcia systemowego, marketingowego, prawnego?

Zmień szyle na Metrohouse!
 
Pośrednicy rozpoczynający działalność na własny rachunek

Chcesz otworzyć własne biuro i pracować na własny rachunek, ale brak Ci odpowiedniego zaplecza? Chciałbyś zminimalizować ryzyko przy uruchamianiu własnej firmy? Chcesz dołączyć do gotowej największej w Polsce bazy nieruchomości i klientów?

Otwórz własne biuro z Metrohouse!
 
Osoby planujące otworzyć własny biznes

Chcesz skorzystać z gotowego, sprawdzonego modelu na biznes? Nie masz doświadczenia na rynku nieruchomości i potrzebujesz kompleksowego know-how?

Dołącz do najlepszych!

 
Przedsiębiorcy planujący rozszerzenie swojej dotychczasowej działalności, np. biura pośrednictwa kredytowego

Chcesz zwiększyć swoje zyski przy niewielkim nakładzie na nową inwestycję? Myślisz o dywersyfikacji ryzyka przy prowadzeniu firmy?

Postaw na sprawdzony biznes!
 
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Metrohouse

Opinie o franczyzie Metrohouse, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy METROHOUSE
Adres ul. Świętokrzyska 18
  00-052 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza INDEPRO NIERUCHOMOŚCI INDEPRO NIERUCHOMOŚCI jest nowoczesną i profesjonalną agencją nieruchomości tworzoną przez wykwalifikowanych menadżerów biznesu....
Franczyza HAUSMAN.eu NIERUCHOMOŚCI HAUSMAN.eu to sieć biur nieruchomości tworzona w ramach struktury firmy HAUSMAN. Firma oferuje nieruchomości w Polsce i za granicą. Są to...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj