PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Na Zdrowie - Catering Dietetyczny


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 5
Planowana liczba placówek franczyzowych: 30
 

Informacje o systemie franczyzowym Na Zdrowie - Catering Dietetyczny

Firma NA ZDROWIE proponuje nową usługę gastronomiczną, polegającą na kompleksowej obsłudze klienta w zakresie dietetyki oraz dostarczania odpowiednio skomponowanej diety w wybrane przez klienta miejsce. Na podstawie wywiadu żywieniowego ustalamy indywidualną dietę (uwzględniając cel jaki chce osiągnąć klient, stan zdrowia, a przede wszystkim preferencje żywieniowe). Na tej podstawie wyszkoleni kucharze przygotowują zestaw dzienny 5 posiłków (standardowo), które są dostarczane codziennie rano we wskazane miejsce. Indywidualne podejście do klienta oraz jakość przygotowywanych potraw mają znaczący wpływ na sukces jaki odniosła firma.
 

Opis systemu franczyzowego

Z usług cateringu dietetycznego korzystają osoby nie mające wiedzy z zakresu dietetyki a także czasu na samodzielne, mozolne przygotowywanie posiłków. Dzięki różnorodności i atrakcyjności naszych potraw zyskaliśmy wielu stałych klientów, którzy pomimo osiągnięcia dzięki diecie wyznaczonego sobie celu, nadal z wygody i przyzwyczajenia korzystają z usług firmy. Opracowując specjalne diety dla osób chorych np. na cukrzycę i nadciśnienie osiągnęliśmy sukces również w leczeniu tych chorób. Franczyzobiorca korzysta z programu komputerowego udostępnionego przez NA ZDROWIE, który zapewnia właściwą obsługę klienta oraz dostęp do sprawdzonych i cieszących się uznaniem konsumentów diet i przepisów. Oferujemy korzystanie z praktycznej wiedzy NA ZDROWIE dotyczącej zasad zorganizowania i prowadzenia lokalu gastronomicznego.

Zapewniamy wszechstronne wsparcie w prowadzeniu lokalu, wieloetapowy system szkoleń, pomoc w wyborze lokalu oraz uzyskaniu niezbędnych do działalności odbiorów, nadzór nad dostarczaniem opakowań do franczyzobiorcy, wsparcie w lokalnych działaniach marketingowych oraz zarządzanie stroną internetową, gwarancję terytorialną (na ustalonym terenie nie powstanie inny lokal Na Zdrowie), korzyści z działań marketingowych prowadzonych przez franczyzodawcę, jednolite wzory materiałów reklamowych. Franczyzobiorca nie musi mieć doświadczenia gastronomicznego.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 30000 zł
Opłata wstępna: 15.000 zł netto
Opłata bieżąca: 0d 4% netto od przychodu miesięcznie
Opłata marketingowa: 1000 zł netto miesięcznie
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Na Zdrowie - Catering Dietetyczny

Opinie o franczyzie Na Zdrowie - Catering Dietetyczny, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Na Zdrowie Sp. z o.o.
Adres Kartuska 228A
  80-125 Gdańsk
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Green Way Sieć barów wegetariańskich Green Way Food for Life rozwija się głównie dzięki metodzie franchisingowej, tj. udzielaniu przez...
Franczyza Bioway Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z informacjami opisującymi m. in.: zasady wyboru franczyzobiorców oraz zasady...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj