PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Na Zdrowie - Catering Dietetyczny


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 5
Planowana liczba placówek franczyzowych: 30
 

Informacje o systemie franczyzowym Na Zdrowie - Catering Dietetyczny

Firma NA ZDROWIE proponuje nową usługę gastronomiczną, polegającą na kompleksowej obsłudze klienta w zakresie dietetyki oraz dostarczania odpowiednio skomponowanej diety w wybrane przez klienta miejsce. Na podstawie wywiadu żywieniowego ustalamy indywidualną dietę (uwzględniając cel jaki chce osiągnąć klient, stan zdrowia, a przede wszystkim preferencje żywieniowe). Na tej podstawie wyszkoleni kucharze przygotowują zestaw dzienny 5 posiłków (standardowo), które są dostarczane codziennie rano we wskazane miejsce. Indywidualne podejście do klienta oraz jakość przygotowywanych potraw mają znaczący wpływ na sukces jaki odniosła firma.
 

Opis systemu franczyzowego

Z usług cateringu dietetycznego korzystają osoby nie mające wiedzy z zakresu dietetyki a także czasu na samodzielne, mozolne przygotowywanie posiłków. Dzięki różnorodności i atrakcyjności naszych potraw zyskaliśmy wielu stałych klientów, którzy pomimo osiągnięcia dzięki diecie wyznaczonego sobie celu, nadal z wygody i przyzwyczajenia korzystają z usług firmy. Opracowując specjalne diety dla osób chorych np. na cukrzycę i nadciśnienie osiągnęliśmy sukces również w leczeniu tych chorób. Franczyzobiorca korzysta z programu komputerowego udostępnionego przez NA ZDROWIE, który zapewnia właściwą obsługę klienta oraz dostęp do sprawdzonych i cieszących się uznaniem konsumentów diet i przepisów. Oferujemy korzystanie z praktycznej wiedzy NA ZDROWIE dotyczącej zasad zorganizowania i prowadzenia lokalu gastronomicznego.

Zapewniamy wszechstronne wsparcie w prowadzeniu lokalu, wieloetapowy system szkoleń, pomoc w wyborze lokalu oraz uzyskaniu niezbędnych do działalności odbiorów, nadzór nad dostarczaniem opakowań do franczyzobiorcy, wsparcie w lokalnych działaniach marketingowych oraz zarządzanie stroną internetową, gwarancję terytorialną (na ustalonym terenie nie powstanie inny lokal Na Zdrowie), korzyści z działań marketingowych prowadzonych przez franczyzodawcę, jednolite wzory materiałów reklamowych. Franczyzobiorca nie musi mieć doświadczenia gastronomicznego.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 30000 zł
Opłata wstępna: 15.000 zł netto
Opłata bieżąca: 0d 4% netto od przychodu miesięcznie
Opłata marketingowa: 1000 zł netto miesięcznie
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Na Zdrowie - Catering Dietetyczny

Opinie o franczyzie Na Zdrowie - Catering Dietetyczny, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Na Zdrowie Sp. z o.o.
Adres Kartuska 228A
  80-125 Gdańsk
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza ICE’N’GO! ICE’N’GO! to marka mrożonych deserów, których unikalna konsystencja pojedynczych, lodowych perełek, powstaje w wyniku...
Franczyza BON APETITO BON APETITO Sp. z o.o. planuje w perspektywie najbliższych trzech lat powiększenie sieci do około 500 lokali. W związku z dynamicznym rozwojem...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj