PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Nasz Sklep


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Nasz Sklep

Franchising w Polsce – z roku na rok – zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Grupa Kapitałowa Specjał, twórca najbardziej rozpoznawalnego przez klientów brandu Nasz Sklep, pragnie zachęcić wszystkie osoby, które prowadzą lub chcą założyć własną działalność gospodarczą i w sposób samodzielny zarządzać biznesem pod szyldem i auspicjami znanej w całej Polsce marki, do nawiązania z nami partnerskiej współpracy na zasadach licencji. Nasi Partnerzy nie ponoszą żadnych kłopotliwych opłat z tytułu korzystania z brandu i pakietu marketingowego.

Do dziś zaufało nam i podjęło współpracę ponad 2550 franczyzobiorców. To doskonały sposób na własny biznes, przynoszący pokaźne zyski i dający uczucie spełnienia zawodowego!

Wystarczy spojrzeć na opinie ajentów, by przekonać się, że nie jesteśmy gołosłowni! Cechuje nas poważne i rzetelne podejście do Partnerów! Nie zastanawiaj się więc i skontaktuj się z nami!
 
Dołącz do licznego grona naszych Partnerów i realizuj marzenia z GK Specjał!
 

Opis systemu franczyzowego

Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep powstała w 2000 roku – z inicjatywy GK Specjał – i do chwili obecnej skupia ponad 2550 punktów franczyzowych i 37 własnych, działających pod logo Nasz Sklep, Lubazo i Delikatesy Sezam, na terenie 11 województw: lubelskiego, małopolskiego, łódzkiego, podkarpackiego, wielkopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, opolskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego i pomorskiego.

Tak dynamiczny rozwój sieci sklepów zawdzięczamy bogatej ofercie asortymentowej, trafiającej w gusta naszych Klientów oraz doskonałej, partnerskiej współpracy z Franczyzobiorcami. Siłą naszej sieci obiektów handlowych są doskonałe warunki cenowe proponowanych produktów oraz najwyższy standard obsługi.

Do współpracy podchodzimy w sposób dojrzały i rzetelny. Zawsze zależy nam na dobru Klientów. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na opinie naszych ajentów.

GK Specjał daje wszystkim Franczyzobiorcom niezależność w prowadzeniu własnego interesu i bezpieczeństwo w postaci silnego partnera biznesowego, co sprawia, że PSH Nasz sklep rozszerza zasięg działania i przyciąga coraz większe grono przyszłych licencjobiorców. Marka Nasz Sklep to gwarancja jakości i dobrej ceny. Dołącz do nas, jako nasz Klient lub Partner biznesowy!
 
 
Informacje o franczyzodawcy
Od czego zacząć

Prowadzenie takiego przedsięwzięcia wymaga pełnego zaangażowania oraz odpowiedzialności i inwencji. W związku z tym, w roli naszych Partnerów i Franczyzobiorców najlepiej sprawdzą się osoby przedsiębiorcze, odpowiedzialne, pełne optymizmu i energii oraz zaradne i sumienne. Posiadanie doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej nie jest wymagane, ale na pewno może okazać się bardzo pomocne. Oczywiście otrzymają Państwo pełne wsparcie i pomoc z naszej strony. Chcemy budować wspólną przyszłość na zasadzie partnerstwa, nie zależności.

Nasza koncepcja udzielania franczyzy opiera się w głównej mierze na autonomii naszych partnerów. Staramy się dać właścicielowi sklepu kontrolę nad własnym biznesem i zdejmujemy z niego wszelkie koszty z tytułu korzystania z brandu i identyfikacji wizualnej firmy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły ze strony naszych Partnerów i Franczyzobiorców, ponieważ mamy świadomość, że sami nie wiemy wszystkiego, ale razem wiemy wszystko, co wiedzieć trzeba.

Głównym dostawcą zaopatrującym sieć sklepów Nasz Sklep we wszystkie produkty i niezbędne artykuły jest Grupa Kapitałowa Specjał, lider w dystrybucji towarów w sektorze FMCG.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Jakie wymagania trzeba spełnić

Należy:

• posiadać odpowiednią powierzchnię handlową powyżej 50 m2,

• ustalić formę sprzedaży: tradycyjna lub samoobsługowa,

• posiadać płynność finansową,

• brać czynny udział w akcjach promocyjnych,

• być otwartym  na działania marketingowe służące pozyskiwaniu rynku,

• preferowana jest lokalizacja punktu handlowego wykluczająca konkurencję z innymi sklepami sieci,

• wymaga się przestrzegania zasad prawnych i etycznych dotyczących środowiska handlowców
 
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Nasz Sklep

Opinie o franczyzie Nasz Sklep, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Nasz Sklep
Adres ul. Ciepłownicza 8
  35-322 Rzeszów
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Małpka Express Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów małego i średniego formatu, która zadebiutowała na rynku w marcu 2012 r. Jej...
Franczyza Delikatesy Blask  Sieć „Delikatesy Blask” składa się nie tylko ze sklepów, których jesteśmy właścicielami, ale również...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj