PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Nasz Sklep


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Nasz Sklep

Franchising w Polsce – z roku na rok – zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Grupa Kapitałowa Specjał, twórca najbardziej rozpoznawalnego przez klientów brandu Nasz Sklep, pragnie zachęcić wszystkie osoby, które prowadzą lub chcą założyć własną działalność gospodarczą i w sposób samodzielny zarządzać biznesem pod szyldem i auspicjami znanej w całej Polsce marki, do nawiązania z nami partnerskiej współpracy na zasadach licencji. Nasi Partnerzy nie ponoszą żadnych kłopotliwych opłat z tytułu korzystania z brandu i pakietu marketingowego.

Do dziś zaufało nam i podjęło współpracę ponad 2550 franczyzobiorców. To doskonały sposób na własny biznes, przynoszący pokaźne zyski i dający uczucie spełnienia zawodowego!

Wystarczy spojrzeć na opinie ajentów, by przekonać się, że nie jesteśmy gołosłowni! Cechuje nas poważne i rzetelne podejście do Partnerów! Nie zastanawiaj się więc i skontaktuj się z nami!
 
Dołącz do licznego grona naszych Partnerów i realizuj marzenia z GK Specjał!
 

Opis systemu franczyzowego

Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep powstała w 2000 roku – z inicjatywy GK Specjał – i do chwili obecnej skupia ponad 2550 punktów franczyzowych i 37 własnych, działających pod logo Nasz Sklep, Lubazo i Delikatesy Sezam, na terenie 11 województw: lubelskiego, małopolskiego, łódzkiego, podkarpackiego, wielkopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, opolskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego i pomorskiego.

Tak dynamiczny rozwój sieci sklepów zawdzięczamy bogatej ofercie asortymentowej, trafiającej w gusta naszych Klientów oraz doskonałej, partnerskiej współpracy z Franczyzobiorcami. Siłą naszej sieci obiektów handlowych są doskonałe warunki cenowe proponowanych produktów oraz najwyższy standard obsługi.

Do współpracy podchodzimy w sposób dojrzały i rzetelny. Zawsze zależy nam na dobru Klientów. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na opinie naszych ajentów.

GK Specjał daje wszystkim Franczyzobiorcom niezależność w prowadzeniu własnego interesu i bezpieczeństwo w postaci silnego partnera biznesowego, co sprawia, że PSH Nasz sklep rozszerza zasięg działania i przyciąga coraz większe grono przyszłych licencjobiorców. Marka Nasz Sklep to gwarancja jakości i dobrej ceny. Dołącz do nas, jako nasz Klient lub Partner biznesowy!
 
 
Informacje o franczyzodawcy
Od czego zacząć

Prowadzenie takiego przedsięwzięcia wymaga pełnego zaangażowania oraz odpowiedzialności i inwencji. W związku z tym, w roli naszych Partnerów i Franczyzobiorców najlepiej sprawdzą się osoby przedsiębiorcze, odpowiedzialne, pełne optymizmu i energii oraz zaradne i sumienne. Posiadanie doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej nie jest wymagane, ale na pewno może okazać się bardzo pomocne. Oczywiście otrzymają Państwo pełne wsparcie i pomoc z naszej strony. Chcemy budować wspólną przyszłość na zasadzie partnerstwa, nie zależności.

Nasza koncepcja udzielania franczyzy opiera się w głównej mierze na autonomii naszych partnerów. Staramy się dać właścicielowi sklepu kontrolę nad własnym biznesem i zdejmujemy z niego wszelkie koszty z tytułu korzystania z brandu i identyfikacji wizualnej firmy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły ze strony naszych Partnerów i Franczyzobiorców, ponieważ mamy świadomość, że sami nie wiemy wszystkiego, ale razem wiemy wszystko, co wiedzieć trzeba.

Głównym dostawcą zaopatrującym sieć sklepów Nasz Sklep we wszystkie produkty i niezbędne artykuły jest Grupa Kapitałowa Specjał, lider w dystrybucji towarów w sektorze FMCG.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Jakie wymagania trzeba spełnić

Należy:

• posiadać odpowiednią powierzchnię handlową powyżej 50 m2,

• ustalić formę sprzedaży: tradycyjna lub samoobsługowa,

• posiadać płynność finansową,

• brać czynny udział w akcjach promocyjnych,

• być otwartym  na działania marketingowe służące pozyskiwaniu rynku,

• preferowana jest lokalizacja punktu handlowego wykluczająca konkurencję z innymi sklepami sieci,

• wymaga się przestrzegania zasad prawnych i etycznych dotyczących środowiska handlowców
 
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Nasz Sklep

Opinie o franczyzie Nasz Sklep, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Nasz Sklep
Adres ul. Ciepłownicza 8
  35-322 Rzeszów
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza La passion du vin Pod marką La Passion du Vin kryje się starannie wyselekcjonowana kolekcja win, klub zrzeszający stałych odbiorców i pasjonatów...
Franczyza Delikatesy Blask  Sieć „Delikatesy Blask” składa się nie tylko ze sklepów, których jesteśmy właścicielami, ale również...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj