PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Oddział Partnerski GO-leasing


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 60
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Oddział Partnerski GO-leasing

Dołącz do najpelszych!
  • Masz już dość pracy w korporacyjnej rzeczywistości?
  • Szukasz nowego pomysłu na życie zawodowe?
  • Niezależność i swoboda w działaniu jest tym, co cenisz sobie najbardziej?
  • Interesuje Cię budowanie własnego biznesu, który będzie przynosił stabilne dochody przez długie lata?

Jeśli TAK – dołącz do nas jako:

DYREKTOR ODDZIAŁU – NIEZALEŻNY PARTNER BIZNESOWY

 

Opis systemu franczyzowego

Współdziałamy na równorzędnych partnerskich zasadach. Nasza umowa jest krótka i prosta – nie stosujemy zakazu konkurencji ani innych zbędnych obowiązków, ograniczeń czy kar, charakterystycznych dla systemów franczyzowych. Nie używamy także żadnych sposobów (zarówno ukrytych jak i jawnych) potrącania Twoich prowizji.

Nasi Partnerzy otrzymają:

•   9-dniowe profesjonalne szkolenie sprzedażowe, dostosowane do specyfiki naszego biznesu, prowadzone przez doświadczonych trenerów-praktyków z udokumentowanymi sukcesami, dzięki którym poznasz tajniki  i metody sprzedaży naszych produktów oraz będziesz potrafił radzić sobie z konkurencją i skutecznie finalizować transakcje z Klientami.

•   Komfortowe warunki szkoleniowe w 3-gwiazdkowym hotelu biznesowym (noclegi oraz catering w czasie szkolenia – bez dodatkowych kosztów), grupy szkoleniowe liczące maksymalnie 8 osób – takie warunki gwarantują efektywną pracę, głównie w formie praktycznych warsztatów dających gotowy know-how do natychmiastowego wykorzystania w biznesie.

•   Follow up – cykliczne cokwartalne 3-dniowe warsztaty i spotkania szkoleniowe Partnerów dające możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz wymiany doświadczeń w dynamicznie rozwijającym się zespole – dla nas najważniejsi są ludzie, którzy tworzą sieć partnerską i dlatego stawiamy na ich rozwój! Nasze długoletnie doświadczenia w pracy z ludźmi w biznesie dowodzą, że podstawą do długofalowego nabycia umiejętności jest model: praktykowanie – konfrontacja – korekta – zamrożenie.

•   Mentoring i coaching pod opieką doświadczonego trenera i menadżera sprzedaży – jeśli oczywiście będziesz tym zainteresowany.

•   Fachowe doradztwo w organizacji i uruchomieniu oddziału GO-leasing (biznes plan, lokalizacja, urządzenie biura, itp.) – dzięki temu unikniesz kosztownych błędów i zbędnych wydatków, a także zaoszczędzisz na sprawdzonych rozwiązaniach.

•   Sprawdzony i potwierdzony sukcesami kompletny model biznesowy – oszczędzasz mnóstwo czasu, nie musisz wyłamywać już otwartych przez nas drzwi!

•   Pakiet unikatowych narzędzi, dzięki którym będziesz sprawnie obsługiwał Klientów. (m.in. kalkulator leasingowy – w 60 sek. przygotujesz ofertę każdej firmy leasingowej, porównasz i przeanalizujesz oferty konkurencji, skorzystasz z już przygotowanych praktycznych formularzy, wzorów dokumentów, itp.)

•   Swój własny dedykowany system CRM z bazą Klientów – łatwe w obsłudze narzędzie dostępne online, zaprojektowane z myślą o naszym biznesie, przez co zarządzanie kontaktami z Klientami oraz lejkiem sprzedaży będzie banalnie proste.

•   Wsparcie marketingowe, merytoryczne i produktowe po uruchomieniu oddziału przez cały okres Twojego uczestnictwa w sieci.

•   Uruchomienie rozbudowanej strony internetowej Twojego oddziału z ok. 30 podstronami, kalkulatorami i innymi narzędziamiz dostępem do systemu CMS, dzięki któremu będziesz mógł dodawać lub zmieniać zawartość strony oraz pozyskiwać Klientów przez Internet. Przykład strony oddziałowej: www.wroclaw.go-leasing.pl

•    Sprawdzony i skuteczny model systematycznego pozyskiwania Klientów zainteresowanych leasingiem (tzw. leadów sprzedażowych).

•   Dostęp do unikalnej i nieustannie rozwijającej się bazy wiedzy, bazy projektów marketingowych oraz platformy komunikacyjnej Partnerów – możliwość bieżącej wymiany doświadczeń oraz pomysłów.

•   Pełne 100% prowizji za sfinalizowane przez Ciebie transakcje leasingowe i kredytowe – nie potrącamy żadnych prowizji pomiędzy Tobą a instytucjami finansowymi.

•   Realna możliwość osiągania dochodu netto powyżej 10 tys. zł miesięcznie już po 3 miesiącach od uruchomienia firmy.

•   Konsekwentna realizacja długofalowej strategii marketingowej rozwoju Sieci Partnerskiej GO-leasing, dzięki czemu będziesz działał pod najbardziej rozpoznawalną marką ogólnopolskiego lidera na rynku brokerów leasingu.

 
Informacje o franczyzodawcy
GO-leasing to czołowa, dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu i kredytów samochodowych. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju w 60 oddziałach. Współpracujemy z blisko 40 sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami – dzięki temu wiemy, gdzie otrzymasz leasing lub kredyt samochodowy najkorzystniej. 
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: 13.900 pln + VAT
Opłata bieżąca: 1.500 pln + VAT/msc
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

NASZE OCZEKIWANIA OD KANDYDATÓW:

•   Środki finansowe niezbędne do uruchomienia swojej firmy i biura będącego oddziałem GO-leasing.

•   Doświadczenie w sprzedaży lub prowadzeniu własnego biznesu – minimum 1 rok (mile widziane doświadczenie w branży finansowej lub rynku B2B).

•   Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne – łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi.

•   Profil osobowościowy: zdolności analityczne, dokładność, terminowość, wytrwałość, silna determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celów, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

•   Wykształcenie co najmniej średnie.

•   Wiedza z zakresu księgowości, podatków, leasingu oraz narzędzi finansowania przedsiębiorstw będzie dodatkowym atutem.

•   Niekaralność.

 
Pobierz broszurę firmową
Broszura informacyjna Oddział Partnerski GO-leasing
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Oddział Partnerski GO-leasing

Opinie o franczyzie Oddział Partnerski GO-leasing, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy GO-leasing sp. z o.o.
  ul. Towarowa 9F lok 49; 10-416 Olsztyn
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Alior Bank Alior Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 r., jako bank nowego typu – łączący zasady tradycyjnej bankowości z...
Franczyza Meritum Polska Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą franczyzową spółki Meritum Polska. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj