PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Office1


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 21
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Office1

Office 1 jest jedyną na rynku siecią franczyzową, skupiającą małe, samoobsługowe sklepy biuroserwisowe.

Realizujemy zasadę: wszystko do biura pod jednym dachem. Od galanterii i artykułów piśmiennych, poprzez meble biurowe, aż po urządzenia, akcesoria i materiały eksploatacyjne w branży komputerowej i biurowej.

Zapomnij o filozofii sprzedaży właściwej dla typowego sklepu papierniczego, czy małej, lokalnej hurtowni, bowiem całą Twoją konkurencję, dzielą od Ciebie lata świetlne.

System franszyzy Office1 to idealne rozwiązanie dla wszystkich kupców, zainteresowanych zmianą wizerunku istniejącego sklepu komputerowego bądź papierniczego. Jest to też propozycja dla osób, szukających pomysłu na biznes w branży papier – biuro – szkoła, według międzynarodowych standardów.
 

Opis systemu franczyzowego

Historia sieci Office 1 Superstores International Inc. miała swój początek na Florydzie w 1994 roku. Jej założyciel - Mark Baccash w ciągu kilku lat stworzył globalną firmę, obecną na wszystkich najważniejszych rynkach. Aktualnie sklepy z logo Office 1 można znaleźć między innymi w Stanach Zjednoczonych, Europie, Ameryce Południowej, Azji oraz Afryce. Obecnie posiadamy ponad 600 sklepów, w 27 krajach. Europejska centrala firmy Office 1 wraz z głównym magazynem materiałów biurowych znajduje się w Bułgarii. Firma posiada również bezpośrednie kontakty z producentami wysokiej jakości produktów z Chin, dzięki własnemu przedstawicielstwu w Szanghaju. Dodatkowym obszarem działalności Office 1 jest sprzedaż internetowa. Profesjonalne sklepy internetowe Office 1 posiadają w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które niezbędne są w każdym biurze.

Również w Polsce przedsiębiorcy mogą działać pod silną ogólnoświatową marką, w oparciu o sprawdzone i wypracowane rozwiązania. Licencjodawcą na terenie Polski jest firma Office 1 Poland S.A. Dzięki bezpośredniej współpracy z liderami branży materiałów biurowych, nasze sklepy sprzedają towary w konkurencyjnych cenach. W ofercie posiadamy również kilkaset produktów własnych. Nasza działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu w rozwijaniu sieci sprzedaży na wszystkich kontynentach. 
 
Informacje o franczyzodawcy
Na czym polega system franczyzy Office 1?

Od lat 90 w branży papierniczo - biurowej notowany jest ciągły wzrost produkcji oraz sprzedaży. Wartość rynku materiałów biurowo – papierniczych w Polsce szacowana jest na blisko 4 mld złotych rocznie. W porównaniu z rynkami Europy Zachodniej, polski rynek papierniczy postrzegany jest jako dynamicznie rozwijający się, posiadający szerokie perspektywy. Zjawiskiem sprzyjającym rozwojowi branży jest wzrost liczby podmiotów gospodarczych, każdego dnia powstaje około 3000 nowych firm, które stają się potencjalnym klientem branży biuro – serwis. 

Charakterystyczną cechą w branży biurowej w Polsce jest duże rozdrobnienie. Wiele sklepów papierniczo - biurowych nie przetrwa zmian na globalnym rynku. Szacuje się, że zaledwie co czwarty sklep detaliczny działa w jednej z organizacji (franczyza, ajencja, grupa zakupowa, sieć partnerska) skupiającej detalistów. Biorąc pod uwagę tendencje napływające z Zachodu, zrzeszanie się w większe grupy wydaje się więc najlepszym sposobem na osiągnięcie sukcesu na rynku. 

Uczestnictwo w sieci Office 1 to coś więcej niż udział w grupie zakupowej, jesteśmy jedyną siecią franczyzową sprzedającą materiały biurowe w Polsce! 

Będąc naszym Franczyzobiorcom zyskujesz możliwość wejścia na dynamicznie rozwijający się rynek pod międzynarodową marką ze wsparciem marketingowym oraz dostępem do korzystnych cen!
 

Dlaczego warto zostać Franczyzobiorcą Office 1?

Prowadzenie biznesu pod znaną marką – przynależność do dużej międzynarodowej sieci franczyzowej i prowadzenie sklepu pod rozpoznawalnym logo jest kluczem do sukcesu. Dzięki temu można osiągnąć przewagę konkurencyjną nad pojedynczymi sklepami z branży.

Wsparcie marketingowe - wejście do sieci franczyzowej Office 1 daje franczyzobiorcy sprawdzone narzędzia marketingowe, w postaci profesjonalnie wykonanych katalogów, gazetek promocyjnych, nowoczesnej strony internetowej oraz systemu szkoleń.

Atrakcyjne ceny - franczyzodawca negocjując warunki umów z dostawcami dla całej sieci osiąga dużo niższe ceny produktów, pozwala to osiągnąć wyższe marże przy jednoczesnym zadowoleniu klienta

Pomoc przy przygotowywaniu ofert przetargowych – wsparcie przy analizie SIWZ oraz możliwość negocjowania specjalnych cen do przetargów.

Wsparcie ze strony producentów – indywidualne wsparcie marketingowe dopasowane do bieżących potrzeb franczyzobiorcy obejmujące:

  • Szkolenia produktowe, podczas których można poznać ofertę producentów oraz specyfikacje ich artykułów.

  • Szkolenia sprzedażowe dotyczące technik sprzedaży, umożliwiające nabycie użytecznych umiejętności handlowych.

  • Możliwość zorganizowania wizyty u klienta ze wsparciem przedstawiciela handlowego producenta.

  • Udostępnienie klientom produktów do testowania.

  • Organizowanie akcji ulotkowych oraz dostarczanie katalogów producenta.

  • Możliwość oklejenia sklepu lub samochodu logo producenta.

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 30000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Office1

Opinie o franczyzie Office1, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Office 1
Adres ul. Poznańska 106
  66-300 Międzyrzecz
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza ILS Agencja Tłumaczeń - Otwórz własne biuro tłumaczeń Otwórz biuro ILS w swoim mieście! Zainwestuj w nowy i dynamicznie rosnący rynek tłumaczeń, podejmij współpracę z ILS już...
Franczyza DTS Przeprowadzki Partnerstwo Firma stająca się Autoryzowanym Partnerem DTS Przeprowadzki będzie musiała wywiązać się ze swoich zobowiązań. Jednak w...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj