PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Okay


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 10
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 70
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Okay

Okay Multibrand Shops jest jedną z najdynamiczniej obecnie rozwijających się sieci z sektora odzieżowego, przy czym szczególnie charakterystyczną ze względu na swój bajkowy design, unikatowe i kolorowe manekiny oraz rodzaj oferty. Zbudowana została przez kreatywną grupę wizjonerów zainspirowanych systemami multibrandowymi rozwijającymi się w niewiarygodnym tempie w Wielkiej Brytanii. Pomysł trafił do Polski i kontynuowany jest z niezwykłym powodzeniem.

System multibrandowy oparty został na sprawdzonym pomyśle, niespopularyzowanym jeszcze w Polsce, którego celem jest posiadanie w sklepie wielu brandów odzieżowych, obuwniczych oraz jubilerskich, ze szczególnym uwzględnieniem tych pierwszych.
 

Opis systemu franczyzowego

Okay Multibrand Shops to sklepy multibrandowe z modną odzieżą młodzieżową. Posiadamy duże doświadczenie w branży i jesteśmy importerem oraz największą hurtownią modnej odzieży młodzieżowej na Pomorzu i tym samym doskonałym przykładem na to, iż prowadzenie własnego sklepu jest ciekawym, miłym, a przede wszystkim skutecznym sposobem na zarabianie pieniędzy.

Prowadzimy własne sklepy, sklepy partnerskie, sprzedaż hurtową do Polski oraz innych krajów Europy.

Logo oraz ciekawe manekiny Okay Multibrand Shops zaczynają być rozpoznawane i cenione przez wielu ludzi.

Naszym atutem są konkurencyjne ceny. Jesteśmy w stanie je zapewnić dzięki wyeliminowaniu drogi producent -> importer -> hurtownik -> dostawca stając się każdym z nich, tym samym ograniczając finalny koszt produktu.

W swojej ofercie zawsze posiadamy 100 tys. sztuk odzieży na stanie hurtowni, poczynając od t-shirtów poprzez bluzki, bluzy, swetry, jeansy oraz kurtki Nasza oferta podlega ciągłej rotacji a nowe partie odzieży dostarczane są raz w tygodniu.

Zapraszamy klientów hurtowych oraz franczyzobiorców, którzy chcą otworzyć swój własny sklep Okay Multibrand Shop

Okay - franchising

Ekspansja sklepów z modną młodzieżową marką Okay Multibrand Shops ruszyła z mocą wodospadu. Jak grzyby po deszczu w polskich miastach pojawiają się sklepy Okay a ich maskotka, charakterystyczna lalka, zdobi każdy lokal. Jest rozpoznawalna wśród młodzieży, która właśnie w Okay-Shopie znalazła swój ubraniowy zakątek!

Co jest takiego magicznego w sklepach Okay? Na czym polega fenomen, że zawsze są pełne ludzi?

Przede wszystkim panująca tam atmosfera! Przekraczając próg tego sklepu wstępujesz jakby do baśniowej krainy, z której nie chce się wychodzić bez czegoś co w niej znalazłeś, wymarzonego skarbu, swoistej zdobyczy, którą upolowałeś i wyszukałeś wśród tych wszystkich pięknych rodzynków, które wiszą tam na wieszakach... Tak! Bez wątpienia to ubrania są podstawą naszych sukcesów, to one ubierają sklepy Okay we wszystkie kolory tęczy a później naszych klientów! Oddają im to co mają najlepszego w ich dalszym użytkowaniu, czyli jakość i styl.

Nadszedł czas sklepów Okay! Jeżeli chcesz uczestniczyć w Okay-Mani to Otwórz własnego Okay-Shopa i rozpal swoje miasto!!!
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 19999 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Okay

Opinie o franczyzie Okay, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Okay Multibrand Shops
Adres ul. Wejherowska 20
  84-239 Bolszewo k/Trójmiasta
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Gatta Firma FERAX sp. z o. o. (właściciel marki GATTA) prowadzi swoją działalność w zakresie produkcji i sprzedaży wyrobów pończoszniczych...
Franczyza Top Secret Top Secret to nowoczesna polska marka mody, dla wszystkich którzy poszukują własnego stylu. Kolekcje są nowoczesne, odważne, zgodne z...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj