PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Okay


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 10
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 70
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Okay

Okay Multibrand Shops jest jedną z najdynamiczniej obecnie rozwijających się sieci z sektora odzieżowego, przy czym szczególnie charakterystyczną ze względu na swój bajkowy design, unikatowe i kolorowe manekiny oraz rodzaj oferty. Zbudowana została przez kreatywną grupę wizjonerów zainspirowanych systemami multibrandowymi rozwijającymi się w niewiarygodnym tempie w Wielkiej Brytanii. Pomysł trafił do Polski i kontynuowany jest z niezwykłym powodzeniem.

System multibrandowy oparty został na sprawdzonym pomyśle, niespopularyzowanym jeszcze w Polsce, którego celem jest posiadanie w sklepie wielu brandów odzieżowych, obuwniczych oraz jubilerskich, ze szczególnym uwzględnieniem tych pierwszych.
 

Opis systemu franczyzowego

Okay Multibrand Shops to sklepy multibrandowe z modną odzieżą młodzieżową. Posiadamy duże doświadczenie w branży i jesteśmy importerem oraz największą hurtownią modnej odzieży młodzieżowej na Pomorzu i tym samym doskonałym przykładem na to, iż prowadzenie własnego sklepu jest ciekawym, miłym, a przede wszystkim skutecznym sposobem na zarabianie pieniędzy.

Prowadzimy własne sklepy, sklepy partnerskie, sprzedaż hurtową do Polski oraz innych krajów Europy.

Logo oraz ciekawe manekiny Okay Multibrand Shops zaczynają być rozpoznawane i cenione przez wielu ludzi.

Naszym atutem są konkurencyjne ceny. Jesteśmy w stanie je zapewnić dzięki wyeliminowaniu drogi producent -> importer -> hurtownik -> dostawca stając się każdym z nich, tym samym ograniczając finalny koszt produktu.

W swojej ofercie zawsze posiadamy 100 tys. sztuk odzieży na stanie hurtowni, poczynając od t-shirtów poprzez bluzki, bluzy, swetry, jeansy oraz kurtki Nasza oferta podlega ciągłej rotacji a nowe partie odzieży dostarczane są raz w tygodniu.

Zapraszamy klientów hurtowych oraz franczyzobiorców, którzy chcą otworzyć swój własny sklep Okay Multibrand Shop

Okay - franchising

Ekspansja sklepów z modną młodzieżową marką Okay Multibrand Shops ruszyła z mocą wodospadu. Jak grzyby po deszczu w polskich miastach pojawiają się sklepy Okay a ich maskotka, charakterystyczna lalka, zdobi każdy lokal. Jest rozpoznawalna wśród młodzieży, która właśnie w Okay-Shopie znalazła swój ubraniowy zakątek!

Co jest takiego magicznego w sklepach Okay? Na czym polega fenomen, że zawsze są pełne ludzi?

Przede wszystkim panująca tam atmosfera! Przekraczając próg tego sklepu wstępujesz jakby do baśniowej krainy, z której nie chce się wychodzić bez czegoś co w niej znalazłeś, wymarzonego skarbu, swoistej zdobyczy, którą upolowałeś i wyszukałeś wśród tych wszystkich pięknych rodzynków, które wiszą tam na wieszakach... Tak! Bez wątpienia to ubrania są podstawą naszych sukcesów, to one ubierają sklepy Okay we wszystkie kolory tęczy a później naszych klientów! Oddają im to co mają najlepszego w ich dalszym użytkowaniu, czyli jakość i styl.

Nadszedł czas sklepów Okay! Jeżeli chcesz uczestniczyć w Okay-Mani to Otwórz własnego Okay-Shopa i rozpal swoje miasto!!!
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 19999 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Okay

Opinie o franczyzie Okay, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Okay Multibrand Shops
Adres ul. Wejherowska 20
  84-239 Bolszewo k/Trójmiasta
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Wólczanka Jeśli jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, szukasz nowych wyzwań i partnera, który poprowadzi twoje interesy w dobrą...
Franczyza DEPT Firma FOLTON wyłączny dystrybutor holenderskiej marki DEPT oraz hiszpańskiej marki SAVAGE CULTURE proponuje swoim odbiorcom szeroką ofertę...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj