PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza OnaiSport


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym OnaiSport

Ona i Sport to maksimum efektów - minimum czasu

Ona i Sport to wyjątkowo kobiecy klub w którym potrzeby każdej kobiety są indywidualnie rozpatrywane. Odpowiadamy na zapotrzebowanie dzisiejszych czasów:

-  wysoka jakość sprzętu i usług
-  zdrowie i bezpieczeństwo
-  profesjonalizm
-  przyjazna atmosfera
- wysoka efektywność
-  oszczędność czasu
-  elastyczność

 
 

Opis systemu franczyzowego

Wyjątkowy trening w Ona i Sport: maksimum efektów – minimum czasu.

Nasz klub jest alternatywą dla konwencjonalnych siłowni i fitness klubów. Przystosowany dla kobiet,  które czują się dobrze w swoim ciele i chcą utrzymać lub poprawić swoją kondycję.  I również dla tych  kobiet, które nie całkiem komfortowo  czują się we własnym ciele, chcą zredukować nadwagę, podnieść swoją wydolność czy po prostu poprawić swój stan  zdrowia. Zajęcia służą nie tylko do odchudzania ale przede wszystkim dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Ponieważ jesteśmy klubem tylko dla kobiet to dzięki temu żadna kobieta nie czuje się u nas skrępowana.

Nowość w Polsce ! indywidualny dobór obciążeń dla  każdej osoby kodowany na karcie chipowej. Trzystopniowa ręczna regulacja obciążeń to już przeszłość. Jesteśmy pierwsi w Polsce, którzy posiadają sprzęt tej renomowanej niemieckiej marki eXcio, która wyposażyła już setki klubów fitness w Niemczech, Szwajcarii i Austrii a także ostatnio w Dubaju. Nasz  sprzęt posiada 8-mio stopniową elektroniczną regulację  obciążeń z możliwością zapisu na kartach chipowych . System ten umożliwia nie tylko swobodne regulowanie i indywidualne ustawienia obciążeń ale również w miarę wzrostu kondycji dalsze ich regulowanie i kodowanie. Dzięki temu uzyskiwane są imponujące rezultaty.

Treningi  prowadzone są na różnych poziomach  od początkujących do zaawansowanych. .

eXcio - to sprzęt, który porusza się z niezwykłą  płynnością i posiada system chroniący stawy,  który zapobiega przeciążeniu najbardziej narażonych części ciała.
 
Informacje o franczyzodawcy
Sprawdzona koncepcja treningu obwodowego spełnia wymagania wszystkich kobiet od początkujących amatorek do zaawansowanych sportsmenek o różnych celach treningowych od mobilizacji przez wytrzymałość do budowy mięśni. Dzięki wyjątkowemu systemowi, każda klientka ma indywidualnie dostosowane obciążenia. To wyróżnia nasz klub od innych.

Podwójnie koncentryczny trening obwodowy umożliwia efektywne spalanie kalorii i budowę tkanki mięśniowej angażując w to wszystkie główne grupy mięśniowe. Treningi w naszym klubie sprawiają, że kobiety tracą zbędne kilogramy, wysmuklają sylwetkę, poprawiają zdrowie, stają się szczęśliwsze.

Grupa docelowa: kobiety w każdym wieku.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza OnaiSport

Opinie o franczyzie OnaiSport, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy OnaiSport
zobacz numer telefonu i e-mail
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza 4F 4F, a także FOB i Outhorn to marki należące do OTCF Sp. z o.o.. Wciąż rozszerzamy swoją sieć dystrybucji i zapraszamy do współpracy...
Franczyza G-Supplements Z NAMI OSIĄGNIESZ SWÓJ CEL!  G-Supplements Poland Sp. z o.o. tworzą ludzie z Pasją, którzy dobrze rozumieją potrzeby swoich...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj