PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Optimo


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Optimo

Firma OPTIMO jest Agentem operatora marki ORANGE - firmy PTK Centertel Sp. z o.o.. Zadaniem Firmy OPTIMO od chwili jej powstania jest sprzedaż usług telekomunikacyjnych oraz wyłącznie bezpośrednia, kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych. Opieramy swoją strategię działania na założeniach polityki ciągłego doskonalenia procesu świadczonych usług, jak również oferowanych produktów. Konkurencyjna i zindywidualizowana polityka cenowa dostosowana do potrzeb każdego naszego Klienta oraz wdrożony w Firmie system zarządzania, pozwalają na stałe zapewnianie najwyższej jakości w zakresie obsługi klienta oraz oferowanych usług. Naszym atutem jest kadra zarządzająca, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej jak również oferowane, atrakcyjne warunki współpracy, proponowane naszym partnerom.

Obecnie posiadamy oferty współpracy na terenie całego kraju dla:

Partnerów posiadających lub chcących stworzyć i rozwijać własną sieć sprzedaży. W celu uzyskania bliższych informacji, prosimy o przesłanie krótkiego opisu prowadzonej działalności i posiadanego doświadczenia.
 

Opis systemu franczyzowego

Firma OPTIMO jest Agentem operatora marki ORANGE - firmy PTK Centertel Sp. z o.o..

Zadaniem Firmy OPTIMO od chwili jej powstania jest sprzedaż usług telekomunikacyjnych oraz wyłącznie bezpośrednia, kompleksowa obsługa Klientów Biznesowych. Opieramy swoją strategię działania na założeniach polityki ciągłego doskonalenia procesu świadczonych usług, jak również oferowanych produktów. Konkurencyjna i zindywidualizowana polityka cenowa dostosowana do potrzeb każdego naszego Klienta oraz wdrożony w Firmie system zarządzania, pozwalają na stałe zapewnianie najwyższej jakości w zakresie obsługi klienta oraz oferowanych usług. Naszym atutem jest kadra zarządzająca, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej jak również oferowane, atrakcyjne warunki współpracy, proponowane naszym partnerom.

Jednym z bardzo ważnych elementów działania naszej Firmy, jest system szkoleń gwarantujący najwyższy poziom obsługi klienta. Firma OPTIMO prowadzi politykę, której jednym z głównych celów jest osiąganie sukcesu poprzez wspieranie rozwoju firm z nią współpracujących. Planujemy strategię budżetową tak, aby zarezerwować odpowiednią ilość funduszy, gwarantujących możliwość dofinansowywania projektów rozwojowych poszczególnych firm z nami współpracujących. Zapraszamy do współpracy osoby mające podobną do naszej wizję prowadzenia i rozwoju własnego biznesu.
 
Informacje o franczyzodawcy
Obecnie posiadamy oferty współpracy na terenie całego kraju dla:

Partnerów posiadających lub chcących stworzyć i rozwijać własną sieć sprzedaży. W celu uzyskania bliższych informacji, prosimy o przesłanie krótkiego opisu prowadzonej działalności i posiadanego doświadczenia.

Przedstawicieli Handlowych do obsługi klientów biznesowych. Aby uzyskać bliższe informacje, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Preferujemy firmy i osoby z doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Optimo

Opinie o franczyzie Optimo, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy OPTIMO
Adres Al. Jerozolimskie 148
  02-326 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + osiem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Sferis Cenimy profesjonalizm i nowoczesność SFERIS to dynamicznie rozwijająca się specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej oferująca produkty...
Franczyza Haloo GSM Na rynku jesteśmy od 2008 roku. Zaczynaliśmy od sklepu w jednej z gdyńskich galerii. Dziś jesteśmy siecią mającą swoje oddziały w całej...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj