PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Organique


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 5
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 38
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Organique

Organique to pionier kosmetyki naturalnej w Polsce. Od czerwca 2000 roku produkuje zdrowe i przyjazne środowisku kosmetyki, do pielęgnacji ciała i twarzy. Tomasz Czarski pomysłodawca, właściciel i prezes Organique początkowo sam wytwarzał mydła glicerynowe, spełniając marzenia o kosmetykach robionych ręcznie, z wysokiej jakości surowców, zdecydowanie różniących się od już istniejących. Razem z gronem „fascynatów” wprowadził i wypromował na polskim rynku sklepy typu „mydlarnie”. Jakość produktów została potwierdzona przyznaniem nagrody miesięcznika Twój Styl - Doskonałość Roku 2003. W 2005 roku, została wprowadzona pierwsza linia produktów do pielęgnacji ciała. Obecnie w ofercie można znaleźć również kosmetyki do twarzy i włosów. Zdobywane przez wiele lat doświadczenie w produkcji i sprzedaży oraz duże zainteresowanie marką wśród odbiorców detalicznych doprowadziło do powstania projektu konceptu franczyzowego.
 
Pierwszy sklep pod brandem Oranique został otwarty w 2006 r. w Szczawnie Zdroju. Obecnie kosmetyki Organique można spotkać w sieci sklepów franczyzowych i w najlepszych SPA, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Działalność salonów oparta jest na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Sprzedaż poprzedzana jest profesjonalną diagnozą jego potrzeb oraz doborem kosmetyków idealnych do wymagań skóry. Wszystko to po to, aby skomponować trafny zestaw domowego SPA, aby uzyskać widoczne efekty i wiele radości z używania zdrowych kosmetyków. 
 

Opis systemu franczyzowego

W 2006 roku firma Organique, jako pierwsza polska firma kosmetyczna, rozpoczęła działalność polegającą na tworzeniu sieci salonów firmowych pod szyldem Organique Kosmetyki Naturalne & SPA, działających na zasadzie franczyzy.

Sieć salonów Organique powstała, ponieważ zależało nam, aby każdy mógł sobie pozwolić na odrobinę luksusu, obcowania z naturą, by każdy mógł jej zaznać i doświadczyć, jak niepowtarzalne walory może nam ofiarować.

Tworzymy produkty które przynoszą przyjemność i chcemy aby wszyscy tę duchową i estetyczną przyjemność mogli poczuć. Pragniemy, aby każdy Klient salonu Organique znalazł, przy pomocy wykwalifikowanych konsultantów, produkt idealnie pasujący do jego wymagań a także charakteru, gustu, a nawet nastroju.

Salony Organique oferują szeroki wachlarz kosmetyków na twarz, ciało i włosy. W bogatej ofercie znajdują się produkty stworzone ze starannie wyselekcjonowanych substancji, pozyskanych w najbardziej optymalny sposób, tak, aby zachować ich właściwości. Słuchamy uważnie swoich klientów, rozważamy ich sugestie, by w odpowiedzi na pojawiające się oczekiwania i potrzeby, poszerzać gamę produktową.

Działalność salonów Organique oparta jest na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Sprzedaż poprzedzana jest profesjonalną diagnozą jego potrzeb oraz doborem kosmetyków idealnych do wymagań skóry. Wszystko to po to, aby skomponować trafny zestaw domowego SPA i aby uzyskać widoczne efekty i wiele radości z używania zdrowych kosmetyków.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 22500 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Podstawowe wymagania sieci:

- Lokalizacja –  miasta pow. 50 tys. mieszkańców (galerie handlowe, centrum miasta i główne ulice handlowe o dużym natężeniu ruchu).
- Lokal – powierzchnia 15-40 m2 w przypadku salonu umiejscowionego w wydzielonym lokalu handlowym lub powierzchnia 7-12 m2 w przypadku salonu umiejscowionego na wyspie zlokalizowanej na pasażu galerii handlowej; lokal lub wyspa umiejscowione na parterze.
- Systematyczne uczestnictwo w szkoleniach, mających na celu przede wszystkim podniesienie standardu obsługi klienta.
- Zdolność do samodzielnego prowadzenia własnego przedsiębiorstwa przestrzegając zasad współpracy franczyzowej (posiadanie środków inwestycyjnych zapewniających skuteczne wdrożenie inwestycji).
- Osoba z doświadczeniem w prowadzeniu biznesu (najlepiej pokrewnego lub znająca branżę), mile widziane wykształcenie kosmetyczne; osoba z zaangażowaniem, dbająca o  wizerunek marki zgodny ze standardami podręcznika operacyjnego.
- Współpraca - na zasadzie umowy franczyzowej.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Organique

Opinie o franczyzie Organique, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy ORGANIQUE
Adres Plac Strzelecki 20, lokal 2
  50-224 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza La Perla La Perla to sieć Klinik, która w swojej ofercie posiada najszerszą w Polsce gamę zabiegów – od medycyny estetycznej,...
Franczyza Parfum Bar Światowa premiera nowatorskiego rozwiązania, które odróżni Twoją ofertę od konkurencji i utwierdzi wysoki prestiż Twojego...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj