PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Perfect Moments


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 3
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Perfect Moments

Chcesz prowadzić oddział Perfect Moments w swoim mieście? Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Perfect Moments:

- Perfect Moments jest jedną z najdłużej działających profesjonalnych agencji ślubnych w Polsce, nasze doświadczenie w tej branży budujemy od 2006 roku.
- Należymy do POLSKIEGO STOWARZYSZENIA KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH i jesteśmy członkiem zwyczajnym, co potwierdza nasz profesjonalizm, doświadczenie oraz uczciwość i zaangażowanie w branżę ślubną w Polsce.
- Perfect Moments powstała jako druga sieć franczyzowa w Polsce w zakresie kompleksowej organizacji uroczystości ślubnych. Pierwsze oddziały franczyzowe zaczęły działać już w 2008 roku.
- Prowadzimy szkolenia dla przyszłych konsultantów ślubnych od 2008 roku, dzięki czemu dbamy o wysoki poziom usług konsultantów ślubnych w Polsce.
- Prowadzimy warsztaty i konsultacje dla nowożeńców od 2010 roku.
 

Opis systemu franczyzowego

Nasza agencja ślubna jest jedną z najdłużej działających agencji ślubnych w Polsce, nasze doświadczenie w tej branży budujemy od 2006 roku działając od początku na terenie całego kraju. Zorganizowaliśmy już ponad dwieście uroczystości ślubno-weselnych w Polsce i poza jej granicami.

„Perfect Moments” to grupa osób pasjonujących się ślubami, działających w różnych regionach Polski, doskonalonych przede wszystkim wymaganiami klientów i podwykonawców, która w wyniku wieloletnich doświadczeń stworzyła własny słownik perfekcyjności…

Według nas perfekcyjnie to…

1) Elastycznie, czyli szukam aż znajdę… - nie stosujemy szablonów, każdy ślub to dla nas nowe pole działania wytyczone przez wizję Klientów, ubrane w nasz profesjonalizm, który proponuje dopasowanych do Klienta podwykonawców zarówno w kwestiach estetyki, pomysłowości jak i finansów

2) Profesjonalizm, czyli pojawiam się i NIE znikam, ale jestem niewidoczny… - pamiętamy, że ślub to unikalne w życiu każdego wydarzenie, które nie powinno wynikać z wyreżyserowanych scenariuszy, ale z potrzeby miłości, dlatego staramy się nie obciążać Klienta i jego otoczenia swoją obecnością, a odciążać i przejmować Jego obowiązki… jesteśmy, opiekujemy się Klientami w dniu ślubu i w czasie całego okresu przygotowań, ale nie niszczymy naturalności i spontaniczności, swoją pracą dekorujemy emocje, nie staramy się ich tworzyć

3) Problemy… nie tylko nie mówimy im NIE, ale zdecydowane TAK - jesteśmy po to, aby zapobiegać utrudnieniom i rozwiązywać problemy jakie napotka para młoda na swojej organizacyjnej drodze uroczystości ślubnych i weselnych, a nieprzewidziane trudności zamieniamy w pozytywy tego jedynego dnia, bo najważniejsze w życiu to mieć dystans do tego co się robi, kiedy go zabraknie perfekcjonizm obraca się przeciwko nam i wtedy naprawdę pojawiają się problemy.

Ślubujemy wierność naszym zasadom, a przede wszystkim naszym Klientom!

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi konsultantami Perfect Moments.
 
Informacje o franczyzodawcy
Jako jedni z pierwszych na rynku zaczęliśmy prowadzić blog ślubny, który został uznany za jeden z 99 inspirujących blogów ślubnych na świecie w konkursie Zankyou International Wedding Awards 2012.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w tej branży na polskim rynku.

Jesteśmy zapraszani jako prelegenci podczas konferencji czy warsztatów, np. wystąpiliśmy podczas I Konferencji Branży Ślubnej w 2011 r. w Katowicach i dwukrotnie podczas cyklu szkoleń "Kobieta z Wiggorem" we Wrocławiu w 2009 i 2012 r.

Jesteśmy uznawani za eksperta w swojej dziedzinie o czym świadczą nasze liczne wystąpienia w mediach (zarówno w prasie, w telewizji i w radiu)a marka Perfect Moments jest rozpoznawalna zarówno wśród konkurencji jak i podwykonawców czyli w całej Branży Ślubnej.

Doradzamy parom młodym jako eksperci na wielu portalach ślubnych i kobiecych, m.in.: Ślub WieszJak.pl, We Dwoje, Ślubowisko, My Narzeczeni,Welon i Muszka.

Prowadzimy wiele grup ślubnych na Goldenline, a także prowadzimy profil na Facebook, Pinterest i You Tube.

Obecnie funkcjonuje 7 biur: oddziały franczyzowe w Lublinie, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście, a jednostki własne w Warszawie, Katowicach i Kielcach.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 15000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Od kandydatów na franczyzobiorcę oczekujemy pełnego profesjonalizmu i zaangażowania w prowadzenie oddziału Perfect Moments.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Perfect Moments

Opinie o franczyzie Perfect Moments, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Perfect Moments
Adres ul. Sienkiewicza 57/6
  25-002 Kielce
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Mąż i Żona do wynajęcia Nasze zainteresowania związane są z szukaniem nowych rozwiązań, mających na celu poprawę jakości codziennego życia. To o czym dowiecie...
Franczyza TeleOpieka Szukasz pomysłu na Biznes? Sięgnij po sprawdzone rozwiązania z ogromnym potencjałem rozwoju! W Polsce mieszka już ponad 6 milionów...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj