PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Pierogarnia Stary Młyn


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 2
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 2
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Pierogarnia Stary Młyn

Pierogarnia Stary Młyn – wywodzi się z tradycji kulinarnych pochodzących od naszych babć. Doświadczenia z zakresu gotowania zaczerpnięte były z wielu podróży na kresy wschodnie Polski, gdzie kuchnia nadal jest bardzo tradycyjna. 

Pierwsza Pierogarnia powstała w Toruniu w maju 2007 roku i w ciągu kilku miesięcy zdobyła sobie wielkie uznanie wśród klientów, kolejna zaś we wrześniu w 2008 roku powstała także w Toruniu. Obie Pierogarnie bardzo szybko wpisały się w lokalny rynek – w tej chwili spokojnie można powiedzieć, że wizyta w Pierogarni Stary Młyn to stały i obowiązkowy punkt odwiedzin wielu torunian oraz osób odwiedzających miasto.

Pierogarnia Stary Młyn opiera się głównie o sprawdzone, tradycyjne receptury, które ciągle są udoskonalane przez naszych kucharzy, a także przez naszych gości. W Pierogarni Stary Młyn serwowane są posiłki domowe jak u naszych mam, czy babć i taka także jest obsługa – bardzo przyjazna i rodzinna. Głównymi cechami wyróżniającymi Pierogarnie są: domowe smaki, miła atmosfera - rodzinna obsługa oraz wystrój przypominający dawną chatę – dom mieszczański.

Goście po wizycie w Pierogarni Stary Młyn mają poczucie jakby odwiedzili rodzinne strony i zostali ugoszczeni przez Swoją babcię – zawsze chcą w takie miejsce wracać i polecają je znajomym.

Pierogarnie Stary Młyn planowane są jako sieć  franczyzowa alternatywna do szybkiego trybu życia oraz szybkiego, sztucznego jedzenia. Planowane jest otwarcie kilku – kilkunastu Pierogarni na terenie całego kraju – celem firmy nie jest skupianie się na szybkim przyroście ilościowym lokali, a głównie na dopracowaniu każdego lokalu indywidualnie i detalicznie, by stał się wyjątkowym miejscem na mapie miasta, które będzie przynosiło na myśl gościom obiady domowe u babci. Głównym naciskiem jest jakość oraz atmosfera.

 

Opis systemu franczyzowego

Pierogarnia Stary Młyn łączy najlepsze tradycje kulinarne z nowoczesnym know-how. Marka istnieje od 2007, w tym czasie powstały 4 lokale i wszystkie odnoszą sukcesy w swoich miastach. Na powodzenie poszczególnych restauracji składają się  potrawy przygotowywane na bieżąco (głównie pierogi), klimatyczny wystrój, świetne lokalizacje oraz rozsądna ocena potencjału franczyzobiorcy.

Pierogarnia to miejsce spotkań dla każdego - dla całych rodzin, dla przyjaciół, dla ludzi biznesu, to często także obowiązkowy punkt w programie turystów. Każdy się tu odnajdzie i nikt nie będzie się czuł nieswojo czy nieprzystająco.

Pierogarnia Stary Młyn stawia na sprawdzone, tradycyjne receptury, które ciągle są udoskonalane, natomiast menu jest na bieżąco dostosowywane do upodobań gości. W Pierogarni serwowane są dania, które pamiętamy z domów naszych mam i babć, taka także jest obsługa – bardzo przyjazna i rodzinna.

W związku z rozwojem naszej sieci Pierogarni Stary Młyn poszukujemy kandydatów  do prowadzenia lokali na zasadach franczyzy.
 
Informacje o franczyzodawcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 • wsparcie oraz pomoc ze strony franczyzodawcy w poszukiwania lokalu, analizie oraz ocenie wyszukanych lokalizacji, negocjowanie ceny czynszu,
 • pomoc w wyposażeniu lokalu,
 • pomoc w realizacji inwestycji,
 • projekcja finansowa – model finansowy,
 • rabaty wynegocjowane przez franczyzodawcę u dostawców usług i półproduktów,
 • opieka franczyzodawcy nad restauracją franczyzobiorcy: szkolenia (w tym unikatowe szkolenie dla franczyzobiorcy w jednostce macierzystej na poszczególnych stanowiskach – management trainee), korzystanie z bieżącej pomocy, konsultacje, doradztwo, itp.,
 • pomoc w rekrutacji personelu,
 • projekt architektoniczny - wykorzystanie sprawdzonej wizualizacji,
 • asysta franczyzodawcy podczas pierwszych dni otwarcia nowej Pierogarni Stary Młyn,
 • franczyzobiorca otrzymuje wyłączności terytorialną,
 • wszechstronne wsparcie ze strony franczyzodawcy – doświadczonego restauratora specjalizującego się w "pierogowym" menu,
 • przejrzyste zasady rozliczeń finansowych,
 • korzyści z działań marketingowych prowadzonych przez franczyzodawcę na taką skalę, na jaką pojedynczy lokal nie mógłby sobie pozwolić,
 • stabilność działania – umowa franczyzowa zawierana jest na okres 6 lat, z możliwością jej przedłużenia.
 
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: 35 000 - 65 000
Opłata bieżąca: Miesięczna opłata licencyjna - 7% od obrotu netto
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Franczyzobiorcą może zostać każdy inwestor, który posiada wystarczające środki finansowe i zechce je zainwestować w otwarcie Pierogarni Stary Młyn.

Inwestycja w otwarcie restauracji, w zależności od wielkości lokalu, waha się w granicach 350-600 tys. złotych. Kryteria przyjęcia do systemu franczyzowego Pierogarnia Stary Młyn:

 • akceptacja celów i zasad działania systemu Pierogarni Stary Młyn zapisanych w umowie franczyzowej;
 • dobre umiejscowienie lokalu (powierzchnia min. 120 m2, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, na starówce lub w kamienicy. Miasta powinny mieć powyżej 50 tys. mieszkańców, biorca licencji powinien mieć tytuł prawny do nieruchomości lub lokalu na okres min. 6 lat.);
 • posiadanie środków finansowych nie mniejszych niż 350 tys. złotych;
 • prowadzenie własnej działalności gospodarczej (osobistej lub w formie spółki kapitałowej);
 • doświadczenie gastronomiczne nie jest wymagane.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Pierogarnia Stary Młyn

Opinie o franczyzie Pierogarnia Stary Młyn, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Pierogarnia Stary Młyn
Adres ul. Most Pauliński 2-10
  87-100 Toruń
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + dwa =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Lodowa lodów z Automatu i gałkowych własna produkcja Franczyza LODY SMAKI NATURY kompleksowa od A do Z proponuje pomoc w założeniu biznesu lodowego począwszy od stworzenia mobilnego lub...
Franczyza Cafe Club Cafe Club to polska sieć kawiarni, które usytuowane są w najpopularniejszych centrach handlowych, głównie w największych miastach...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj