PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Piotr i Paweł


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 59
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 15
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Piotr i Paweł

23 lata na rynku, 13 lat doświadczeń w rozwoju sieci franczyzowej, 100 placówek w całej Polsce, 2 miliardy złotych obrotu  to kluczowe liczby, które charakteryzują uznaną polską sieć Piotr i Paweł.

Klienci doceniają markę za bardzo duży i zróżnicowany asortyment, niepowtarzalny klimat zakupów, efektowny wygląd sklepów, atrakcyjne ceny oraz profesjonalizm obsługi. Wizyty blisko 5 mln klientów w miesiącu są potwierdzeniem, iż ten wzorzec biznesowy jest sprawdzony i skuteczny. Własna logistyka, siła marki Piotr i Paweł, dwadzieścia trzy lata funkcjonowania na rynku detalicznym polskiej sieci, a i bezpośrednie zderzenie z zachodnią konkurencją, uwiarygodniło osiągnięcie biznesowego celu w postaci maksymalizacji obrotów na metr powierzchni handlowej.

Atrakcyjność stworzonego modelu dostrzegli też franczyzobiorcy i dlatego sieć stworzyła kilka wariantów biznesowych umożliwiających rozwój z Piotrem i Pawłem.
 

Opis systemu franczyzowego

Franczyzobiorcą można zostać już nie tylko zarządzając przygotowaną  przez sieć placówką, lecz również posiadając funkcjonujący sklep.  To właśnie ten wariant jest obecnie mocno rozwijany przez polską sieć.

Na czym to polega? Aby rozpocząć współpracę z Piotrem i Pawłem jako franczyzobiorca, poszukiwani kandydaci powinni mieć doświadczenia w handlu oraz   sklep o powierzchni minimum 500 m2 .Wiedza, doświadczenie i znajomośc rynku franczyzodawcy wzmacnia pewność powodzenia inwestycji. To szansa dla osób otwartych na wyzwania, potrafiących współpracować w dużych organizacjach. Docelowo franczyzobiorca staje się właścicielem sklepu w prężnie rozwijającej się organizacji, o scentralizowanym procesie zakupu i  marketingu.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 50000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Piotr i Paweł

Opinie o franczyzie Piotr i Paweł, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Piotr i Paweł
Adres ul.Tatrzańska 1/5
  60-413 Poznań
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Zakłady Piekarskie “Oskroba” Firma składa się obecnie z trzech oddzielnych zakładów produkcyjnych. Przeprowadzona w latach 1998-1999 rozbudowa i modernizacja...
Franczyza Pierrot Woda - Napoje - Soki Podstawowym założeniem marki Pierrot jest to, że produkty tej firmy nie są dostępne w tradycyjnej sprzedaży (sklepy,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj