PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Pizzerii Trattorii Presto


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 10
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Pizzerii Trattorii Presto

Czy myślałeś kiedyś o otwarciu własnej restauracji? Teraz masz taką możliwość!

Sieć Pizzerii-Trattorii Presto oferuje Państwu możliwość poprowadzenia własnej, włoskiej restauracji pod marką Presto w ramach rozwijanego przez firmę systemu franczyzowego. Franczyza polega na udzieleniu franczyzobiorcy licencji na prowadzenie działalności pod marką franczyzodawcy i w oparciu o jego pomysł, know-how, wiedzę i doświadczenie. Rozpoczynając współpracę z naszą firmą otrzymają Państwo nie tylko prawo do działania pod marką Presto, ale także wszelką wiedzę, informacje i wsparcie niezbędne do samodzielnego otwarcia i poprowadzenia lokalu.

Przystępując do sieci Presto, franczyzobiorca rozpoczyna działalność pod uznaną na rynku marką, jednak funkcjonuje jako niezależny przedsiębiorca - prowadzi restaurację na własny rachunek. Zarówno lokal jak i znajdujące się w nim wyposażenie są własnością franczyzobiorcy (lokal może być wynajęty lub dzierżawiony). Ponosi on koszty adaptacji i funkcjonowania lokalu oraz posiada prawo do całości dochodów płynących z prowadzonej działalności. Presto ze swojej strony zobowiązane jest zaś wyposażyć franczyzobiorcę w wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego prowadzenia restauracji.
 

Opis systemu franczyzowego

O sieci

Sieć Pizzerii Trattorii Presto rozpoczęła działalność w 1998 roku w Łodzi. Przeszło dziesięcioletnia obecność na rynku gastronomicznym pozwoliła nam zdobyć wiedzę i doświadczenie, a także wypracować procedury i standardy prowadzenia włoskich restauracji, z których obecnie mogą korzystać nasi franczyzobiorcy.

Franczyzobiorcy sieci z powodzeniem i sukcesami prowadzą dziś lokale w kilku miastach Polski. Poszukujemy kolejnych osób zainteresowanych prowadzeniem własnej włoskiej restauracji na terenie całego kraju.

Presto Sp. z o.o. jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców, zrzeszającej sieci franczyzowe spełniające wymogi Kodeksu Etyki Franczyzy. Członkostwo POF jest potwierdzeniem działania według najwyższych standardów etycznych oraz dbałości o dobre warunki prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Czym jest franczyza?

Franczyza polega na udzieleniu przez jednego przedsiębiorcę (franczyzodawcę) innemu przedsiębiorcy (franczyzobiorcy) licencji na prowadzenie działalności pod marką franczyzodawcy i w oparciu o jego pomysł, know-how, wiedzę, doświadczenie i wsparcie.
 
Informacje o franczyzodawcy
Franczyza w Presto

Współpraca franczyzowa z siecią Presto daje możliwość prowadzenia własnej włoskiej restauracji w ramach sieci o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej. Zapewniamy dostęp do sprawdzonego know-how, a także stałą pomoc i wsparcie ze strony wykwalifikowanego personelu franczyzodawcy przez cały okres współpracy.

Przystępując do sieci Presto, franczyzobiorca rozpoczyna działalność pod uznaną na rynku marką, jednak funkcjonuje jako niezależny przedsiębiorca - prowadzi restaurację na własny rachunek. Zarówno lokal jak i znajdujące się w nim wyposażenie są własnością franczyzobiorcy (lokal może być wynajęty lub dzierżawiony). Ponosi on koszty adaptacji i funkcjonowania lokalu oraz posiada prawo do całości dochodów płynących z prowadzonej działalności. Presto ze swojej strony zobowiązane jest zaś wyposażyć franczyzobiorcę w wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego prowadzenia restauracji.

Co mamy do zaoferowania?

Trudno wymienić wszystkie korzyści płynące z przystąpienia do sieci franczyzowych restauracji Presto. Do najważniejszych należą z pewnością:

- Możliwość prowadzenia własnej włoskiej restauracji pod marką o ugruntowanej pozycji rynkowej i w oparciu o sprawdzony model operacyjny.
- Dostęp do menu i receptur cieszących się wielką popularnością wśród klientów.
- Dostęp do procedur organizacyjnych umożliwiających sprawne zarządzanie lokalem.
- Korzystanie z gotowego systemu identyfikacji wizualnej sieci.
- Pomoc we wdrożeniu zasad systemu HACCP i realizacji wszystkich wymagań higieniczno-sanitarnych.
- Korzystanie z działań marketingowych planowanych i organizowanych przez centralę systemu, możliwość uczestniczenia w regularnie organizowanych akcjach promocyjnych dla klientów.
- Dostęp do organizowanych przez franczyzodawcę, bezpłatnych szkoleń dla franczyzobiorcy i jego pracowników z zakresu zarządzania restauracją i pracy na poszczególnych stanowiskach.
- Stałe wsparcie operacyjne i organizacyjne ze strony franczyzodawcy oraz pomoc w każdym aspekcie funkcjonowania restauracji.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 150000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Czego oczekujemy?

Osoba zainteresowana współpracą franczyzową z siecią Presto powinna:

- Dysponować odpowiednim lokalem, w którym prowadzona będzie restauracja (lokal może być wynajęty lub dzierżawiony).
- Dysponować kapitałem na pokrycie kosztów inwestycji związanej z przystąpieniem do sieci (min. 150 tys. zł).
- Rozumieć i akceptować warunki i zasady współpracy franczyzowej.
- Być osobą dynamiczną, przedsiębiorczą i dyspozycyjną - gotową do osobistego zaangażowania się w prowadzenie restauracji.
- Mile widziane jest doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej - optymalnie gastronomicznej i wielkie zamiłowanie do kuchni włoskiej.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Pizzerii Trattorii Presto

Opinie o franczyzie Pizzerii Trattorii Presto, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Pizzeria-Trattoria Presto
Adres ul. Moniuszki 4a
  90-111 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Pizzeria Stopiątka Firma „Mastergrupa”, właściciel marki „105-Stopiątka” ogólnopolskiej sieci pizzeri,istnieje od 1998 r.. Od...
Franczyza Telepizza Telepizza to międzynarodowa sieć pizzerii, która każdego dnia zdobywa zaufanie nowych franczyzobiorców i konsumentów....
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj