PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Pizzerii Trattorii Presto


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 10
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Pizzerii Trattorii Presto

Czy myślałeś kiedyś o otwarciu własnej restauracji? Teraz masz taką możliwość!

Sieć Pizzerii-Trattorii Presto oferuje Państwu możliwość poprowadzenia własnej, włoskiej restauracji pod marką Presto w ramach rozwijanego przez firmę systemu franczyzowego. Franczyza polega na udzieleniu franczyzobiorcy licencji na prowadzenie działalności pod marką franczyzodawcy i w oparciu o jego pomysł, know-how, wiedzę i doświadczenie. Rozpoczynając współpracę z naszą firmą otrzymają Państwo nie tylko prawo do działania pod marką Presto, ale także wszelką wiedzę, informacje i wsparcie niezbędne do samodzielnego otwarcia i poprowadzenia lokalu.

Przystępując do sieci Presto, franczyzobiorca rozpoczyna działalność pod uznaną na rynku marką, jednak funkcjonuje jako niezależny przedsiębiorca - prowadzi restaurację na własny rachunek. Zarówno lokal jak i znajdujące się w nim wyposażenie są własnością franczyzobiorcy (lokal może być wynajęty lub dzierżawiony). Ponosi on koszty adaptacji i funkcjonowania lokalu oraz posiada prawo do całości dochodów płynących z prowadzonej działalności. Presto ze swojej strony zobowiązane jest zaś wyposażyć franczyzobiorcę w wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego prowadzenia restauracji.
 

Opis systemu franczyzowego

O sieci

Sieć Pizzerii Trattorii Presto rozpoczęła działalność w 1998 roku w Łodzi. Przeszło dziesięcioletnia obecność na rynku gastronomicznym pozwoliła nam zdobyć wiedzę i doświadczenie, a także wypracować procedury i standardy prowadzenia włoskich restauracji, z których obecnie mogą korzystać nasi franczyzobiorcy.

Franczyzobiorcy sieci z powodzeniem i sukcesami prowadzą dziś lokale w kilku miastach Polski. Poszukujemy kolejnych osób zainteresowanych prowadzeniem własnej włoskiej restauracji na terenie całego kraju.

Presto Sp. z o.o. jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców, zrzeszającej sieci franczyzowe spełniające wymogi Kodeksu Etyki Franczyzy. Członkostwo POF jest potwierdzeniem działania według najwyższych standardów etycznych oraz dbałości o dobre warunki prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Czym jest franczyza?

Franczyza polega na udzieleniu przez jednego przedsiębiorcę (franczyzodawcę) innemu przedsiębiorcy (franczyzobiorcy) licencji na prowadzenie działalności pod marką franczyzodawcy i w oparciu o jego pomysł, know-how, wiedzę, doświadczenie i wsparcie.
 
Informacje o franczyzodawcy
Franczyza w Presto

Współpraca franczyzowa z siecią Presto daje możliwość prowadzenia własnej włoskiej restauracji w ramach sieci o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej. Zapewniamy dostęp do sprawdzonego know-how, a także stałą pomoc i wsparcie ze strony wykwalifikowanego personelu franczyzodawcy przez cały okres współpracy.

Przystępując do sieci Presto, franczyzobiorca rozpoczyna działalność pod uznaną na rynku marką, jednak funkcjonuje jako niezależny przedsiębiorca - prowadzi restaurację na własny rachunek. Zarówno lokal jak i znajdujące się w nim wyposażenie są własnością franczyzobiorcy (lokal może być wynajęty lub dzierżawiony). Ponosi on koszty adaptacji i funkcjonowania lokalu oraz posiada prawo do całości dochodów płynących z prowadzonej działalności. Presto ze swojej strony zobowiązane jest zaś wyposażyć franczyzobiorcę w wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego prowadzenia restauracji.

Co mamy do zaoferowania?

Trudno wymienić wszystkie korzyści płynące z przystąpienia do sieci franczyzowych restauracji Presto. Do najważniejszych należą z pewnością:

- Możliwość prowadzenia własnej włoskiej restauracji pod marką o ugruntowanej pozycji rynkowej i w oparciu o sprawdzony model operacyjny.
- Dostęp do menu i receptur cieszących się wielką popularnością wśród klientów.
- Dostęp do procedur organizacyjnych umożliwiających sprawne zarządzanie lokalem.
- Korzystanie z gotowego systemu identyfikacji wizualnej sieci.
- Pomoc we wdrożeniu zasad systemu HACCP i realizacji wszystkich wymagań higieniczno-sanitarnych.
- Korzystanie z działań marketingowych planowanych i organizowanych przez centralę systemu, możliwość uczestniczenia w regularnie organizowanych akcjach promocyjnych dla klientów.
- Dostęp do organizowanych przez franczyzodawcę, bezpłatnych szkoleń dla franczyzobiorcy i jego pracowników z zakresu zarządzania restauracją i pracy na poszczególnych stanowiskach.
- Stałe wsparcie operacyjne i organizacyjne ze strony franczyzodawcy oraz pomoc w każdym aspekcie funkcjonowania restauracji.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 150000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Czego oczekujemy?

Osoba zainteresowana współpracą franczyzową z siecią Presto powinna:

- Dysponować odpowiednim lokalem, w którym prowadzona będzie restauracja (lokal może być wynajęty lub dzierżawiony).
- Dysponować kapitałem na pokrycie kosztów inwestycji związanej z przystąpieniem do sieci (min. 150 tys. zł).
- Rozumieć i akceptować warunki i zasady współpracy franczyzowej.
- Być osobą dynamiczną, przedsiębiorczą i dyspozycyjną - gotową do osobistego zaangażowania się w prowadzenie restauracji.
- Mile widziane jest doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej - optymalnie gastronomicznej i wielkie zamiłowanie do kuchni włoskiej.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Pizzerii Trattorii Presto

Opinie o franczyzie Pizzerii Trattorii Presto, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Pizzeria-Trattoria Presto
Adres ul. Moniuszki 4a
  90-111 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Turkish Kebab  Sieć franczyzowa Turkish Kebab   To pierwsza w Polsce sieć franczyzowa, dostarczająca gotowy punkt gastronimiczny, bez...
Franczyza PRL Klub PRL Klub jest siecią franczyzową, która wyznacza standardy na polskim rynku lokali nawiązujących do dawnych lat. Niepowtarzalny klimat i...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj