PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Planet Surface


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Planet Surface

Planet Surface to pierwsze w Polsce miejsce, gdzie najnowsza technologia przeplata się z aromatycznym zapachem kawy. Aura miejsca, w którym przyjemnie można spędzić czas, zanurzając się w świecie multidotykowych komputerów Microsoft Surface, insipruje gości podczas spotkań towarzyskich i bizesowych.

Planet Surface to sieć franczyzowa charakteryzująca się wykorzystywaniem komputerów Surface w gastronomii. Jeżeli zdecydujesz się zostać naszym Franczyzobiorcą, pomożemy Ci przygotować lokal w sprawdzonym nowoczesnym stylu Planet Surface, zainstalujemy i skonfigurujemy stoliki Surface, podłączając je pod międzynarodową sieć Planet Surface.

Sieć Planet Surface daje stolikom dostęp do dodatkowej globalnej funkcjonalności, między innymi obsługę reklam, zarządzanie prezentacjami, automatyczne ankiety, ewentualny dostęp do zasobów instytucji publicznych oraz baz zrzeszonych centrów handlowych. Otrzymasz aplikacje do kompleksowej obsługi lokalu od strony magazynowej i gastronomicznej, Twoi klienci będą mogli realizować zamówienia i płatności bezpośrednio ze stolików Surface, bez konieczności obecności kelnera. Ważnym elementem sieci Planet Surface jest wspólna obsługa kart prepaidowych obu typów (no name, VIP).
 

Opis systemu franczyzowego

Otrzymasz od nas opiekę informatyczną i biznesową na cały okres trwania umowy franczyzowej, która jest zawierana na 5 lat.

Skontaktuj się z nami, pokaż lokalizację, którą dysponujesz a my przygotujemy dla Ciebie kompleksową wycenę dopasowania, podpięcia do sieci i uruchomienia w Twoim lokalu kompletu usług pod nazwą Planet Surface.

Dostarczymy również materiały reklamowe definiujące brand Planet Surface, ale zorientowane już na Twój lokal, a także karty menu i inne elementy definiujące markę; pomożemy w merytorycznych rozmowach z lokalnym biznesem.

Zachęcamy naszych przyszłych Franczyzobiorców do skorzystania z naszego know-how i modelu biznesowego, będącego jedynym w Europie systemem franczyzowym, wykorzystującym zaawansowane technologie Surface i Cloud Computing.
 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 150000 zł
Opłata wstępna: brak
Opłata bieżąca: brak
Opłata marketingowa: brak
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

Lokal + chęć zbudowania czegoś niebanalnego
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Planet Surface

Opinie o franczyzie Planet Surface, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Planet Surface
Adres ul. Duńska 100
  Szczecin
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza United Chicken SPEŁNIJ SWÓJ AMERYKAŃSKI SEN – DOŁĄCZ DO UNITED CHICKEN Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby mieć swoją własną...
Franczyza Pijalnia Wódki i Piwa Pijalnia Wódki i Piwa to nasz najnowszy projekt, powstały po latach doświadczeń gastronomicznych, świetnie przyjęty przez gości w...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj