PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Playada


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 9
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 80
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Playada

Działalność firmy Playada opiera się na sprzedaży produktów związanych z telefonią komórkową. Jest to obecnie najszybciej rozwijająca się branża nowych technologii - dlatego też wymaga od sprzedawcy znajomości rynku i produktów. Prowadzenie POS Play pozwoli Państwu być na bieżąco z aktualnymi trendami na rynku.

Playada rozwija również sieć sprzedaży produktów Play dla klientów biznesowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą autoryzowanego doradcy biznesowego prosimy o kontakt.
 

Opis systemu franczyzowego

Firma Playada istnieje na rynku od 2007 roku. Idea jej założenia pojawiła się równolegle z zapotrzebowaniem rynku na kolejnego, konkurencyjnego dostawcę usług telekomunikacyjnych. Ostateczny kształt naszej organizacji powstał wraz z ekspansywnym wkroczeniem na rynek usług telekomunikacyjnych Operatora Play Mobile. Z tą marką jesteśmy od początku naszej działalności.

Marka Play to wysoka jakość świadczonych usług - niezależnie czy chodzi o jakość transmisji danych czy obsługę Klienta w każdym Punkcie Sprzedaży.

Dlatego też nasza firma stara się dołożyć wszelkich starań, żeby sprostać wysokim wymaganiom naszego Operatora - a przede wszystkim sprawić, żeby każdy Klient opuszczający jeden z naszych salonów, wrócił do nas ponownie.

Klienci naszej firmy to zarówno osoby indywidualne jak i firmy. Osoby już korzystające z usług Play Mobile, jak i te, które zastanawiają się nad zmianą obecnego dostawcy usług.

Osoby indywidualne zapraszamy do naszych salonów zlokalizowanych w dogodnych miejscach handlowych w Państwa miastach. Klientów Biznesowych zachęcamy do wypełnienia formularza - nasz Doradca Biznesowy odwiedzi Państwa w dogodnym dla Was miejscu.
 
 
Informacje o franczyzodawcy
Poszukujemy Partnerów do prowadzenia Punktów Sprzedaży Usług PLAY szczególnie w:

- Cieszynie
- Lipsku
- Koninie
- Toruniu
- Szczecinie
- Poznianiu
- Mosinie

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Wymagania dotyczące lokalu i jego sąsiedztwa

Lokalizacja

Miasta powyżej 10.000 mieszkańców.

Widoczność, dostępność punktu dla klienta
Punkt łatwy do zauważenia przez klienta od strony głównych ciągów pieszych i kołowych. Punkt na parterze, wejście do punktu z chodnika (ew. 1-2 stopnie), od strony ciągu pieszego.

Centrum handlowe: łatwy do zauważenia przez klienta, lokalizacja w najbardziej uczęszczanych ciągach pieszych w obrębie obiektu.

Parking
W pobliżu 50 m, istnieje możliwość zaparkowania bez większych utrudnień (np. zakazu parkowania) - w przypadku deptaka i rynku do 150 m.

Centrum handlowe: Wymagany parking bezpośrednio przy obiekcie handlowym, dla klientów obiektu.

Otoczenie punktu
Lokalizacja w ciągu handlowym (min. 5 sąsiadujących lokali handlowo-usługowych); obecność w najbliższym otoczeniu (w promieniu 200m, na drogach prowadzących do proponowanego lokalu) obiektów generujących ruch pieszy i kołowy.

Centrum handlowe: Minimum 5 lokali, sklepów w galerii handlowej, gdy poza centrum na osiedlach o gęstej zabudowie i (lub) gdy stanowi miejsce robienia zakupów dla okolicznych miejscowości. Lokalizacja centrum handlowego poza centrum miasta nie dyskredytuje wniosku jeśli spełnia powyższe wymagania.
 
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Playada

Opinie o franczyzie Playada, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Play Playada
Adres ul. Sandomierska 105
  25-324 Kielce
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + cztery =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Monument9 Monument9 To prężnie rozwijająca się sieć stoisk gsm. Stoiska Monument9 to przede wszystkim kompleksowa oferta akcesoriów gsm,...
Franczyza GTI Otwarcie nowego salonu POS GTI oferuje swoim przyszłym sub-agentom lokalizacje pod nowe salony, jak również oferuje punkty już...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj