PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Playada


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 9
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 80
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Playada

Działalność firmy Playada opiera się na sprzedaży produktów związanych z telefonią komórkową. Jest to obecnie najszybciej rozwijająca się branża nowych technologii - dlatego też wymaga od sprzedawcy znajomości rynku i produktów. Prowadzenie POS Play pozwoli Państwu być na bieżąco z aktualnymi trendami na rynku.

Playada rozwija również sieć sprzedaży produktów Play dla klientów biznesowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą autoryzowanego doradcy biznesowego prosimy o kontakt.
 

Opis systemu franczyzowego

Firma Playada istnieje na rynku od 2007 roku. Idea jej założenia pojawiła się równolegle z zapotrzebowaniem rynku na kolejnego, konkurencyjnego dostawcę usług telekomunikacyjnych. Ostateczny kształt naszej organizacji powstał wraz z ekspansywnym wkroczeniem na rynek usług telekomunikacyjnych Operatora Play Mobile. Z tą marką jesteśmy od początku naszej działalności.

Marka Play to wysoka jakość świadczonych usług - niezależnie czy chodzi o jakość transmisji danych czy obsługę Klienta w każdym Punkcie Sprzedaży.

Dlatego też nasza firma stara się dołożyć wszelkich starań, żeby sprostać wysokim wymaganiom naszego Operatora - a przede wszystkim sprawić, żeby każdy Klient opuszczający jeden z naszych salonów, wrócił do nas ponownie.

Klienci naszej firmy to zarówno osoby indywidualne jak i firmy. Osoby już korzystające z usług Play Mobile, jak i te, które zastanawiają się nad zmianą obecnego dostawcy usług.

Osoby indywidualne zapraszamy do naszych salonów zlokalizowanych w dogodnych miejscach handlowych w Państwa miastach. Klientów Biznesowych zachęcamy do wypełnienia formularza - nasz Doradca Biznesowy odwiedzi Państwa w dogodnym dla Was miejscu.
 
 
Informacje o franczyzodawcy
Poszukujemy Partnerów do prowadzenia Punktów Sprzedaży Usług PLAY szczególnie w:

- Cieszynie
- Lipsku
- Koninie
- Toruniu
- Szczecinie
- Poznianiu
- Mosinie

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Wymagania dotyczące lokalu i jego sąsiedztwa

Lokalizacja

Miasta powyżej 10.000 mieszkańców.

Widoczność, dostępność punktu dla klienta
Punkt łatwy do zauważenia przez klienta od strony głównych ciągów pieszych i kołowych. Punkt na parterze, wejście do punktu z chodnika (ew. 1-2 stopnie), od strony ciągu pieszego.

Centrum handlowe: łatwy do zauważenia przez klienta, lokalizacja w najbardziej uczęszczanych ciągach pieszych w obrębie obiektu.

Parking
W pobliżu 50 m, istnieje możliwość zaparkowania bez większych utrudnień (np. zakazu parkowania) - w przypadku deptaka i rynku do 150 m.

Centrum handlowe: Wymagany parking bezpośrednio przy obiekcie handlowym, dla klientów obiektu.

Otoczenie punktu
Lokalizacja w ciągu handlowym (min. 5 sąsiadujących lokali handlowo-usługowych); obecność w najbliższym otoczeniu (w promieniu 200m, na drogach prowadzących do proponowanego lokalu) obiektów generujących ruch pieszy i kołowy.

Centrum handlowe: Minimum 5 lokali, sklepów w galerii handlowej, gdy poza centrum na osiedlach o gęstej zabudowie i (lub) gdy stanowi miejsce robienia zakupów dla okolicznych miejscowości. Lokalizacja centrum handlowego poza centrum miasta nie dyskredytuje wniosku jeśli spełnia powyższe wymagania.
 
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Playada

Opinie o franczyzie Playada, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Play Playada
Adres ul. Sandomierska 105
  25-324 Kielce
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Play Krismilton Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą od początku związaną umową dealerską z siecią Play, na mocy której dynamicznie budujemy...
Franczyza Play Jamatel Na rynku usług telefonii komórkowej działamy od 1999 roku. Posiadając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj