PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza PopinJoy


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym PopinJoy

'PopinJoy' to prężnie rozwijająca się agencja reklamowa zajmująca się sprzedażą reklamy na ekologicznych torbach do pieczywa. Jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalni na rynku, posiadamy dostęp do maszyn produkcyjnych oraz własny dział graficzny dzięki czemu zapewniamy korzystne ceny druku oraz szybki czas realizacji zamówień. Dołączając do naszej sieci otrzymujesz kompleksowe wsparcie, a ponadto dołączasz do młodego, pomysłowego i ciągle rozwijającego się zespołu.

Obecnie poszukujemy współpracowników na terenie całego kraju - jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą z naszą siecią napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie.

Firma „PopinJoy” powstała w 2012 roku z myślą o stosowaniu innowacyjnego nośnika reklamy, który przykuwa uwagę społeczeństwa. Produkt, ekologiczne torby na pieczywo, jest wpisany w panujący w społeczeństwie trend na produkty EKO, dzięki czemu zyskuje przychylność i dobre opinie wśród odbiorców. Firma energicznie się rozwija w wielu miastach w Polsce, zdobywając zaufanie klientów. Dzięki posiadaniu własnego zaplecza graficznego i drukarskiego, oferuje szybkie tempo realizacji usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy „PopinJoy”.
 

Opis systemu franczyzowego

„PopinJoy” jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży ekologicznych toreb do pieczywa w Europie. Posiadamy placówki na terenie całego kraju, mamy coraz więcej zapytań o współpracę z Polski jak i zagranicy. Jeżeli szukasz pomysłu na biznes zajrzyj do naszej zakładki „Współpraca” i zostań naszym partnerem biznesowym bądź właścicielem centrali w innym kraju.

„PopinJoy” to nie tylko firma, ale także rodzinna atmosfera, dzięki której każda osoba współpracująca z nami czuje się komfortowo. Dbamy o to aby nasi partnerzy biznesowi odnosili sukcesy, jesteśmy elastyczni, kierujemy się zasadą uczciwej współpacy ale przede wszystkim cały projekt dostosowujemy do możliwości naszych partnerów biznesowych. Także każdy reklamodawca jest i zawsze będzie zadowolony z każdej złotówki zainwestownej w nasz produkt.

W licpu 2013 roku nasza firma wprowadziła przełomową ofertę, zmieniając rynek ekologicznych toreb do pieczywa, stając się zarówno pionierem branży. Cały czas realizujemy długofalowy proces rozwoju naszego przedsiębiorstwa.
 
Informacje o franczyzodawcy

Naszym partnerom biznesowym oferujemy:

 • sprawdzony i pełny know-how prowadzonego biznesu (materiały na temat technik sprzedaży, wiedzy o produkcie, kompleksowe wyjaśnienie jak wejść w biznes krok po kroku, w trakcie współpracy oferujemy nowe materiały szkoleniowe, które cały czas aktualizujemy),
 • wzory umów (umowa oświadczeniu usług reklamowych, umowa współpracy
  z piekarniami/sklepami),
 • wsparcie marketingowe (zewnętrzne akcje promujące produkt prowadzone przez PopinJoy),
 • dopisanie oddziału oraz danych kontaktowych do mapy na stronie firmy, utworzenie maila firmowego,
 • szybki czas realizacji zlecenia,
 • całkowite oraz całodobowe wsparcie od centrali firmy,
 • całkowitą obsługę graficzną (jako pierwsza sieć w Polsce wprowadziliśmy wykonywanie projektów zupełnie za darmo oraz przez całą dobę),
 • całkowitą obsługę prawną, windykacyjną oraz wsparcie w zakresie rachunkowości,
 • najkorzystniejszą cenę wejścia do sieci ekologicznych toreb reklamowych oraz najkorzystniejszą cenę prowadzenia działalności gospodarczej w sieci,
 • brak ukrytych kosztów prowadzenia działalności,
 • opracowane materiały takie jak: sezonowość branż, branże reklamujące się na torebkach, jak skutecznie dystrybuować torebki, jak skutecznie rozwinąć własną placówkę itp. (cały czas dbamy o to, aby nasi partnerzy biznesowi dostawali od nas jak najwięcej informacji i jak najlepiej na ich podstawie rozwijali swoje placówki).
 • gadżety firmowe (kubki, teczki, wizytówki, długopisy itd.)
 • NAJTAŃSZY DRUK W KRAJU! "PopinJoy" jako pierwsza firma w Polsce dostosowała się do wymagań swoich partnerów i przygotowała najtańszą w Polscę ofertę wydruku torebek w różnych rozmiarach - dzięki czemu każdy z Państwa może drukować torebki dostosowująć wymiary do swojego portfela,
 • jesteśmy siecią partnerską, dołączająć do nas stają się Państwo członkiem rodziny "PopinJoy", dzięki czemu jesteśmy najbardziej cenioną marką na rynku pod względem jakości.
 • Indywidualny plan działania. Z każdym naszym partnerem biznesowym układamy plan, który dostosowany jest do możliwości czasowych, doświadczenia, umiejętności oraz rynku naszego partnera. Wychodzimy z założenia, że każdy z Państwa jest inny, tak samo jak każdy rynek jest inny - dlatego do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, układać plan, który zapewni sukces w branży!
PopinJoy to najbardziej elastyczna sieć w Polsce. Prowadzimy wiele programów partnerskich, dzięki którym możesz płacąc mniej, zarabiać więcej. Doceniamy Państwa zaangażowanie w rozwój sieci. Współpraca z PopinJoy – to się opłaca!

Twoim zadaniem będzie:
 • stworzyć sieć partnerów u których torby będą dystrybuowane,
 • pozyskać reklamodawców,
 • rozwieźć nakład do wszystkich sklepów w mieście i okolicy.
My wykonamy:
 • projekt graficzny reklamy,
 • zlecimy druk toreb.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy - razem możemy stworzyć największą sieć reklamy na ekologicznych torbach w Polsce! Tylko dzięki nam mogą Państwo niedużym kosztem rozpocząć własną działalność gospodarczą w coraz bardziej rozpoznawalnej sieci w kraju - to pewność sukcesu, z którym kojarzona jest marka „PopinJoy”.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 3000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Koszt inwestycji:
 • jednorazowa opłata licencyjna wraz z pakietem wejścia = 3 000 zł netto,
 • opłata abonamentowa 500 zł netto/miesiąc.
Wymagania:
 • własna działalność gospodarcza,
 • dostęp do Internetu.
Nie wymagamy od Państwa powierzchni biurowej!
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza PopinJoy

Opinie o franczyzie PopinJoy, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Popinjoy
Adres ul. Zwolińskiego 1a/30
  96-200 Rawa Mazowiecka
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + trzy =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza ComPark Nośnik reklamowy ComPark to innowacyjna i niepowtarzalna forma reklamy zewnętrznej, pozwalająca na odkrycie nowego źródła komunikacji z...
Franczyza Reklamowy .co Podjęcie współpracy z firmą reklamowy.co to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorczych osób szukających możliwości rozwoju...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj