PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Przedszkole Koliberek


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 3
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Przedszkole Koliberek

Z uwagi na stabilny rozwój KOLIBERKA oraz ciągłe zapotrzebowanie rynku edukacji na świadczone przez nas usługi, podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu franchisingowego. W związku z powyższym zapraszamy wszystkich chcących prowadzić własne przedszkole lub żłobek do zapoznania się z naszą
ofertą.

Model sieci franchisingowej Przedszkoli Niepublicznych i Żłobków Koliberek jest zgodny z powyższą definicją i prezentuje się następująco: KOLIBEREK przekazuje Franchisingobiorcom własny Pakiet Franchisingowy, w zamian za określone w Umowie Franchisingowej świadczenia finansowe.

W skład tegoż pakietu wchodzi prawo do używania praw własności przemysłowej i intelektualnej chronionych przez prawo (nazwa handlowa, logo) oraz Podręcznik Operacyjny zawierający kompletne know-how, tj. zbiór poufnych, praktycznych informacji niezbędnych i w pełni wystarczających do skutecznego prowadzenia działalności gospodarczej, wynikających z naszego doświadczenia. Umowa zostaje zawarta na okres 5 lat z możliwością jej przedłużenia o kolejne 5 letnie okresy. Franchisingodawca od samego początku, przez cały okres współpracy wspiera Franchisingobiorcę swoją wiedzą i doświadczeniem. Z drugiej jednak strony, w trosce o wysoki poziom świadczonych usług oraz ochronę wizerunku SIECI KOLIBEREK, czuwa nad należytym wykonywaniem przez Franchisingobiorcę Umowy, w szczególności nad prowadzeniem działalności w ramach SIECI KOLIBEREK zgodnie z koncepcją i założeniami zawartymi w Podręczniku Operacyjnym.
 

Opis systemu franczyzowego

Nasze działania ukierunkowane są przede wszystkim na osobisty rozwój dziecka, jego dążenie do samorealizacji, autokreacji i budowania własnej tożsamości poprzez doświadczanie siebie w relacjach z osobami z najbliższego środowiska oraz w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.

Chcemy, aby nasi wychowankowie byli świadomi swojego miejsca i roli w coraz bardziej zmieniającym się świecie. Aby byli przygotowani do przyjmowania na siebie różnorodnych ról społecznych, dokonywania wyborów i ponoszenia odpowiedzialności za te wybory.

W stałej współpracy z rodzicami wspomagamy rozwój dzieci tak, by w przyszłości były samodzielnie twórcze i odpowiedzialne.

W codziennej pracy stwarzamy sytuacje edukacyjne, które umożliwiają wspomaganie dzieci w rozwijaniu uzdolnień i kształtowaniu czynności intelektualnych potrzebnych im w dalszej edukacji.

Indywidualna praca z dziećmi w małolicznych grupach (do 12 osób) pozwala nauczycielowi na poświęcenie każdemu dziecku wystarczającej ilości czasu, stwarza możliwość niwelowania różnic rozwojowych. Odpowiednio ukierunkowany rozwój dziecka w grupie rówieśniczej nabiera właściwego tempa, zarówno w sferze społecznej jak i w kontekście przyswajania nowych umiejętności. Dlatego tak ważną rolę w życiu trzy, cztero i pięciolatka odgrywa przedszkole.

W żłobku praca z dziećmi poza opieką ukierunkowana jest przede wszystkim na pogłębianie umiejętności funkcjonowania w grupie (małym społeczeństwie), naukę samodzielnego spożywania posiłków, korzystanie z nocnika, sygnalizowanie potrzeb, przyswajanie zasad obowiązujących w żłobku i rozwijanie indywidualnych zdolności. W planie każdego tygodnia jest czas na zabawy dowolne i zorganizowane, zajęcia ruchowe, plastyczne, muzyczne, czytanie bajek, kontakt z przyrodą i wiele innych.

W grupach przedszkolnych, z uwagi na wiek dzieci, wachlarz zajęć jest obszerniejszy. Niezależnie od Podstawy Programowej wzbogacają go wyjścia i wycieczki, odwiedziny zaprzyjaźnionych instytucji i organizacji (np. Dogoterapia, ZOO, Filharmonia, Insytut Europejski). Uzupełniają go również zajęcia dodatkowe (patrz: „Zajęcia”).
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 50000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Przedszkole Koliberek

Opinie o franczyzie Przedszkole Koliberek, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Przedszkole Koliberek
Adres ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 8a
  Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza dobrestopnie.pl Edukacja to obszar wielu spodziewanych wzrostów. Zapraszamy do współpracy osoby i firmy, które prowadzą lub pragną...
Franczyza Bricks4Kidz - Uczymy, bawimy i budujemy z klockami LEGO Bricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci] to stworzony w USA, ale sprawdzony również w Polsce pomysł i metodologia prowadzenia...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj