PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza Przedszkole Koliberek


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 3
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Przedszkole Koliberek

Z uwagi na stabilny rozwój KOLIBERKA oraz ciągłe zapotrzebowanie rynku edukacji na świadczone przez nas usługi, podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu franchisingowego. W związku z powyższym zapraszamy wszystkich chcących prowadzić własne przedszkole lub żłobek do zapoznania się z naszą
ofertą.

Model sieci franchisingowej Przedszkoli Niepublicznych i Żłobków Koliberek jest zgodny z powyższą definicją i prezentuje się następująco: KOLIBEREK przekazuje Franchisingobiorcom własny Pakiet Franchisingowy, w zamian za określone w Umowie Franchisingowej świadczenia finansowe.

W skład tegoż pakietu wchodzi prawo do używania praw własności przemysłowej i intelektualnej chronionych przez prawo (nazwa handlowa, logo) oraz Podręcznik Operacyjny zawierający kompletne know-how, tj. zbiór poufnych, praktycznych informacji niezbędnych i w pełni wystarczających do skutecznego prowadzenia działalności gospodarczej, wynikających z naszego doświadczenia. Umowa zostaje zawarta na okres 5 lat z możliwością jej przedłużenia o kolejne 5 letnie okresy. Franchisingodawca od samego początku, przez cały okres współpracy wspiera Franchisingobiorcę swoją wiedzą i doświadczeniem. Z drugiej jednak strony, w trosce o wysoki poziom świadczonych usług oraz ochronę wizerunku SIECI KOLIBEREK, czuwa nad należytym wykonywaniem przez Franchisingobiorcę Umowy, w szczególności nad prowadzeniem działalności w ramach SIECI KOLIBEREK zgodnie z koncepcją i założeniami zawartymi w Podręczniku Operacyjnym.
 

Opis systemu franczyzowego

Nasze działania ukierunkowane są przede wszystkim na osobisty rozwój dziecka, jego dążenie do samorealizacji, autokreacji i budowania własnej tożsamości poprzez doświadczanie siebie w relacjach z osobami z najbliższego środowiska oraz w bezpośrednim kontakcie z przyrodą.

Chcemy, aby nasi wychowankowie byli świadomi swojego miejsca i roli w coraz bardziej zmieniającym się świecie. Aby byli przygotowani do przyjmowania na siebie różnorodnych ról społecznych, dokonywania wyborów i ponoszenia odpowiedzialności za te wybory.

W stałej współpracy z rodzicami wspomagamy rozwój dzieci tak, by w przyszłości były samodzielnie twórcze i odpowiedzialne.

W codziennej pracy stwarzamy sytuacje edukacyjne, które umożliwiają wspomaganie dzieci w rozwijaniu uzdolnień i kształtowaniu czynności intelektualnych potrzebnych im w dalszej edukacji.

Indywidualna praca z dziećmi w małolicznych grupach (do 12 osób) pozwala nauczycielowi na poświęcenie każdemu dziecku wystarczającej ilości czasu, stwarza możliwość niwelowania różnic rozwojowych. Odpowiednio ukierunkowany rozwój dziecka w grupie rówieśniczej nabiera właściwego tempa, zarówno w sferze społecznej jak i w kontekście przyswajania nowych umiejętności. Dlatego tak ważną rolę w życiu trzy, cztero i pięciolatka odgrywa przedszkole.

W żłobku praca z dziećmi poza opieką ukierunkowana jest przede wszystkim na pogłębianie umiejętności funkcjonowania w grupie (małym społeczeństwie), naukę samodzielnego spożywania posiłków, korzystanie z nocnika, sygnalizowanie potrzeb, przyswajanie zasad obowiązujących w żłobku i rozwijanie indywidualnych zdolności. W planie każdego tygodnia jest czas na zabawy dowolne i zorganizowane, zajęcia ruchowe, plastyczne, muzyczne, czytanie bajek, kontakt z przyrodą i wiele innych.

W grupach przedszkolnych, z uwagi na wiek dzieci, wachlarz zajęć jest obszerniejszy. Niezależnie od Podstawy Programowej wzbogacają go wyjścia i wycieczki, odwiedziny zaprzyjaźnionych instytucji i organizacji (np. Dogoterapia, ZOO, Filharmonia, Insytut Europejski). Uzupełniają go również zajęcia dodatkowe (patrz: „Zajęcia”).
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 50000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Przedszkole Koliberek

Opinie o franczyzie Przedszkole Koliberek, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Przedszkole Koliberek
Adres ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 8a
  Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Mathriders Rewelacyjna metoda nauczania matematyki dla dzieci i młodzieży w wieku 4-18 lat. Metoda opracowana jest przez dobrze znaną na całym świecie...
Franczyza Reporter Young Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów. Jesteście jeszcze dziećmi, ale macie swój styl, który...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj