PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Przedszkoliada.pl


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Przedszkoliada.pl

PRZEDSZKOLIADA chce swoim zasięgiem objąć cały kraj. Naszym marzeniem jest, aby każdy przedszkolak w Polsce miał możliwość rozwijania się ruchowo poprzez uczestnictwo w zajęciach ruchowych „PRZEDSZKOLE I PIŁKA”, eventach i projektach specjalnych PRZEDSZKOLIADA.PL.

W związku z powyższym, strategia rozwoju misji i marki PRZEDSZKOLIADY opiera się lokalnie na pracy naszych promotorów (franczyzobiorców). Poszukujemy firm lub osób gotowych do otworzenia własnej działalności gospodarczej, zainteresowanych współpracą w zakresie promocji marki PRZEDSZKOLIADA na rynkach lokalnych w całym kraju.

PRZEDSZKOLIADA.PL dostarcza korzyści, których szukają potencjalni franczyzobiorcy . Jeśli szukasz niezależności, sprawdzonego modelu biznesowego oraz rynku o dużym potencjale wzrostu, to PRZEDSZKOLIADA.PL jest właściwym wyborem.
 

Opis systemu franczyzowego

Ważnym atutem działalności w charakterze Promotora PRZEDSZKOLIADA.PL jest brak konieczności posiadania biura, czy wynajmu powierzchni komercyjnej. Do prowadzenia biznesu wystarczy komputer, telefon i samochód.
Istnieje kilka kluczowych czynników społecznych i gospodarczych potwierdzających potencjał rynku, na którym funkcjonuje PRZEDSZKOLIADA.PL:

- Pasywność dzieci - co roku, nasze dzieci spędzają coraz więcej czasu oglądając telewizję, grając w gry wideo i spędzając czas przy komputerach. Badania wykazały, że ta bezczynność jest głównym powodem otyłości wśród dzieci, która wzrosła trzykrotnie w ciągu ostatnich 30 lat.

- Świadomość o konieczności rozwoju ruchowego - Coraz więcej rodziców, dyrektorów przedszkoli i wychowawców, którzy są wrażliwi zagrożeń wynikających z zaniedbań ruchowych, szuka programów, które rozwijają dzieci fizycznie i pomagają w rozwijaniu edukacji fizycznej i rozrywki ruchowej, tak ważnej u przedszkolaków.
 
 
Informacje o franczyzodawcy

    Biznes domowy (Home Based Business).
    Szybki zwrot inwestycji, zależny wyłącznie od Promotora.
    Rynek o dużym potencjale.
    Sprawdzony model biznesowy.
    Sprawdzony program zajęć, corocznie udoskonalany dzięki sieciowym pomysłom i doświadczeniom.
    Know-how i szkolenia.
    Sieciowe regulacje i wytyczne.
    Sieciowe działania promocyjne i marketingowe.
    Ogólnopolska promocja.
    Możliwość nawiązania kontaktów z lokalnymi podmiotami ze sportu, mediów, marketingu, nauki i samorządu terytorialnego.
    Stałe wsparcie merytoryczne i operacyjne.


PRZEDSZKOLIADA.PL - prawo do korzystania z marki, know-how i uczestnictwa w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym PRZEDSZKOLIADA.PL
   
ZAJĘCIA „PRZEDSZKOLE I PIŁKA” - prawo do realizacji programu zajęć ruchowych „Przedszkole i piłka”. Program zawiera dwuroczny plan zajęć z minutowym opisem wszystkich zajęć.ZAJĘCIA „PRZEDSZKOLE I PIŁKA” - prawo do realizacji programu zajęć ruchowych „Przedszkole i piłka”, na podstawie przekazanego Promotorowi minutowego planu zajęć.
   
PRZEDSZKOLIADA EVENT - prawo do organizacji imprezy o charakterze sportowym w ramach cyklu PRZEDSZKOLIADA.PL TOUR. Promotor otrzymuję niezbędny know-how oraz wsparcie ze strony centrali PRZEDSZKOLIADY, tak aby bez ponoszenia dodatkowych kosztów zorganizować najlepszą imprezę rozrywkowo-ruchową dla przedszkolaków w regionie.

MARKETING I KOMUNIKACJA – prawo do korzystania z możliwości marketingowych i komunikacyjnych PRZEDSZKOLIADA.PL, takich jak materiały i narzędzia promocyjne, kanały komunikacyjne i inne.

 
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Licencja PROMOTORA PRZEDSZKOLIADA.PL przyznawana jest wyłącznie franczyzobiorcom, którzy spełnią odpowiednie kryteria.

Startowa inwestycja, którą musi ponieść PROMOTOR PRZEDSZKOLIADY to jedyne 2,5 tys. złotych netto, co czyni PRZEDSZKOLIADĘ jednym z najtańszych systemów franczyzowych w Polsce.

Za te pieniądze franczyzobiorca otrzymuje niezbędny sprzęt do prowadzenia zajęć, materiały promocyjne oraz odbywa szkolenie w centrali PRZEDSZKOLIADA.PL.

Tworząc biznesplan dla naszych promotorów założyliśmy sobie ograniczenie początkowej inwestycji franczyzobiorcy do minimum. W naszym modelu inwestycyjnym, promotor ponosi dodatkowe koszty dopiero w momencie kiedy ma już zapewnione miesięczne przychody z tytułu działalności w PRZEDSZKOLIADA.PL
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Przedszkoliada.pl

Opinie o franczyzie Przedszkoliada.pl, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy PRZEDSZKOLIADA
Adres ul. Perłowa 26
  94-248 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 9 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Przedszkole Koliberek Z uwagi na stabilny rozwój KOLIBERKA oraz ciągłe zapotrzebowanie rynku edukacji na świadczone przez nas usługi, podjęliśmy decyzję o...
Franczyza Lingo-Star® Chcemy podzielić się naszym sukcesem! Nasze programy cieszą się niesłabnącym powodzeniem a nasi partnerzy są zadowoleni ze...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj