PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Reporter Young


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 13
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 40
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Reporter Young

Reporter Young to marka odzieżowa dla młodych indywidualistów. Jesteście jeszcze dziećmi, ale macie swój styl, który podkreśla Waszą wyjątkowość. Rodzice - akceptują Wasze wybory, bo wiedzą że nasza marka to poza designem, przede wszystkim wygoda i wysoka jakość. Dla Was tworzymy nasze kolekcje i jesteśmy dumni z tego, że nie ma podobnej marki na naszym rynku, która z takim wyczuciem spełniałaby Wasze potrzeby oraz oczekiwania. Pamiętajcie jesteśmy dla Was, to Wy jesteście naszą inspiracją - za to Wam dziękujemy, tworząc co sezon nowe kolekcje. Przyłączcie się do nas i razem rozpocznijmy kolejną zabawę z modą.

Marka Reporter Young rozwija sprzedaż w kraju i za granicą za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji - sprzedaż detaliczna (sklepy własne i franczyzowe) oraz sprzedaż hurtowa (sklepy multibrendowe oraz kornery). W zależności od formy współpracy wymagane jest różne zaangażowanie partnerów co do pracy własnej oraz kapitału. Dana forma współpracy rodzi obustronnie inną odpowiedzialność partnerów za podejmowane działania.
 

Opis systemu franczyzowego

Polska firma F.P.H. TWA działa na rynku odzieży dziecięcej od ponad 14 lat. Głównym profilem działalności jest projektowanie odzieży, nadzór nad produkcją oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna w oparciu o marketing sieci sklepów monobrendowych. W poprzednich latach głównym kanałem dystrybucji przedsiębiorstwa była sprzedaż hurtowa. Obecnie po przeprowadzeniu analiz rynku w strategicznych założeniach Firmy jest rozwój własnej sieci dystrybucji, w oparciu o skrupulatne plany dotyczące struktury asortymentowej, które wynikają z badań potrzeb rynku w zderzeniu z własnymi możliwościami produkcyjnymi. Celem przedsiębiorstwa jest konsekwentne budowanie tożsamości marki Reporter Young. Firma pragnie stworzyć i utrzymywać silny emocjonalny związek z klientami, poprzez determinację w kreowaniu osobowości marki opartej na ściśle określonym wizerunku. Marka dąży i osiąga założone cele, mając na uwadze aby dostarczać klientom produkty najwyższej jakości w pełni spełniające ich oczekiwania względem marki.

Charakter marki wymaga, aby produkowana przez przedsiębiorstwo odzież, była tożsama i spójna z ogólną wizją firmy. Ubrania, które oferuje skierowane są dla dziewczynek i chłopców w wieku szkolnym (rozmiary 122-170), ceniących indywidualność oraz własny charakter. Nasz klient to osoba energiczna, lubiąca sport i przede wszystkim wygodę. Produkt firmy spełnia wszystkie te oczekiwania, co jest podstawą do budowania zaufania i lojalności konsumentów. Staramy się, aby typowy wizerunek marki był zawsze widoczny i, w najdrobniejszych szczegółach zachowywany w oferowanych kolekcjach. Tylko w oparciu o zaufanie i zadowolenie klientów F.P.H. TWA jest w stanie spełniać strategiczne założenia odnośnie rozwoju sieci.
 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 50000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Lokal własny lub najem o powierzchni 50-90 m2, zlokalizowany w mieście powyżej 40 tys. mieszkańców, w głównym ciągu pieszych, pasażu handlowym lub centrum handlowym. Środki własne na inwestycję w aranżację oraz na bieżącą działalność. Dodatkowym atutem jest zaangażowanie Agenta i znajomość specyfiki branży odzieży dziecięcej.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Reporter Young

Opinie o franczyzie Reporter Young, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Reporter Young
Adres ul. Rydlówka 20
  30-363 Kraków
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Żłobki Guga Studio Stwórz z nami najlepszą w Polsce sieć żłobków! System franczyzowy Żłobków Guga Studio opiera się na ciągłym...
Franczyza Mały Inżynier Mały Inżynier to niekwestionowany lider na rynku edukacyjnych zajęć pozalekcyjnych. Firma prowadzi zajęcia dla dzieci z robotyki, elektroniki...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj