PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Romet


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 2
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 90
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Romet

Historia firmy Arkus & Romet Group powstała z zaangażowania i wizji lepszego świata. Złożona w 1991 roku jako mała firma handlowa, aktualnie jest liderem sprzedaży jednośladów w Polsce. Jako producent, posiada silną pozycję na europejskim rynku branży rowerowej i motoryzacyjnej. Grupa Arkus & Romet jest właścicielem polskiej marki Romet.  Silna, połączona kapitałowo, brandingowo i korporacyjnie Arkus & Romet Group swoją misję produkowania rowerów, skuterów i motocykli traktuje z dużą biznesową odpowiedzialnością i jasną strategią dalszego rozwoju. Rok 2012 zapisze się strategicznym faktem wejścia na rynek seryjnej produkcji pojazdu elektrycznego Romet 4E.

Współcześnie firma Arkus & Romet Group to nowoczesne Fabryki rowerowe oraz Fabryka skuterów i motocykli Romet Motors. Międzynarodowy Dział Spedycji, Centra Logistyczne na południu i północy Polski, nowoczesna lakiernia proszkowa, zaplecze projektowo - konstruktorskie, specjalistyczne linie testowe produktów, Sieć Autoryzowanych Serwisów rowerowych i motoryzacyjnych. Mocnym ogniwem nowoczesnego biznesu Spółki jest także Franczyzowa Sieć Handlowa Romet Partner oraz jej intensywny rozwój w kierunku rynku e-commerce.
 

Opis systemu franczyzowego

omet od kilku lat konsekwentnie rozwija swoje sieci handlowe: dealerską, własną oraz franczyzową. Obecnie Romet Partner jest największą skuterowo-motocyklową siecią franczyzową w Polsce i liczy ponad 160 punktów handlowych.

Sieć Romet Partner prężnie się rozwija i aktualnie rozszerza również na Europę, czego dowodem są nowe punkty franczyzowe w Czechach i na Słowacji. „W chwili obecnej prowadzimy również rozmowy na terenie Niemiec i w  Rosji. Rynek franczyzowy  dla partnerów decydujących się na współpracę daje duże możliwości korzystania nie tylko z wypracowanego modelu handlowego ale i biznesowej stabilizacji – podkreśla Koordynator Sieci Handlowej Romet Partner, Tomasz Bryk.

Proponowany przez producenta jednośladów, firmę Arkus & Romet Group system franczyzy w swojej formule polega na jak najszerszej ekspozycji motorowerów, skuterów i motocykli, a także rowerów  marki Romet oraz motocykli marki Hyosung i pojazdu elektrycznego Romet 4E. Taka różnorodność produktowa gwarantuje przede wszystkim całosezonowość prowadzonej działalności, wymierne korzyści ze sprzedaży, a co za tym idzie zadowolenie z licencyjnej formy współpracy.

Potencjalny franczyzobiorca powinien posiadać lokal pozwalający na ekspozycję towaru o powierzchni  min. 100 m2 i dodatkowo powierzchnię na prowadzenie serwisu. Wymogiem formalnym aby  stać się oficjalnym partnerem jest opłata  licencyjna. W ramach pakietu współpracy, Franczyzobiorca otrzymuje wyłączność terytorialną, handlowe know-how oraz wsparcie marketingowe. Dla przedsiębiorców, którzy nie są gotowi na zaangażowanie środków w przystąpienie do sieci, Romet oferuje system współpracy dealerskiej oparty na warunkach standardowej umowy handlowej.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Romet

Opinie o franczyzie Romet, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Arkus & Romet
Adres Podgrodzie 32C
  39-200 Dębica
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Ziebart Ziebart International Corporation to światowy leader w ochronie wyglądu samochodów. Firma Forauto Sp. z o.o. jest masterfranczyzą Ziebart...
Franczyza LucArt Automotive Wśród naszych produktów znajdują się największe marki, takie jak MOBIL, CASTROL, ELF, MOTUL, Shell, Total, Valvoline, Ford oraz...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj