PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Romet


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 2
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 90
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Romet

Historia firmy Arkus & Romet Group powstała z zaangażowania i wizji lepszego świata. Złożona w 1991 roku jako mała firma handlowa, aktualnie jest liderem sprzedaży jednośladów w Polsce. Jako producent, posiada silną pozycję na europejskim rynku branży rowerowej i motoryzacyjnej. Grupa Arkus & Romet jest właścicielem polskiej marki Romet.  Silna, połączona kapitałowo, brandingowo i korporacyjnie Arkus & Romet Group swoją misję produkowania rowerów, skuterów i motocykli traktuje z dużą biznesową odpowiedzialnością i jasną strategią dalszego rozwoju. Rok 2012 zapisze się strategicznym faktem wejścia na rynek seryjnej produkcji pojazdu elektrycznego Romet 4E.

Współcześnie firma Arkus & Romet Group to nowoczesne Fabryki rowerowe oraz Fabryka skuterów i motocykli Romet Motors. Międzynarodowy Dział Spedycji, Centra Logistyczne na południu i północy Polski, nowoczesna lakiernia proszkowa, zaplecze projektowo - konstruktorskie, specjalistyczne linie testowe produktów, Sieć Autoryzowanych Serwisów rowerowych i motoryzacyjnych. Mocnym ogniwem nowoczesnego biznesu Spółki jest także Franczyzowa Sieć Handlowa Romet Partner oraz jej intensywny rozwój w kierunku rynku e-commerce.
 

Opis systemu franczyzowego

omet od kilku lat konsekwentnie rozwija swoje sieci handlowe: dealerską, własną oraz franczyzową. Obecnie Romet Partner jest największą skuterowo-motocyklową siecią franczyzową w Polsce i liczy ponad 160 punktów handlowych.

Sieć Romet Partner prężnie się rozwija i aktualnie rozszerza również na Europę, czego dowodem są nowe punkty franczyzowe w Czechach i na Słowacji. „W chwili obecnej prowadzimy również rozmowy na terenie Niemiec i w  Rosji. Rynek franczyzowy  dla partnerów decydujących się na współpracę daje duże możliwości korzystania nie tylko z wypracowanego modelu handlowego ale i biznesowej stabilizacji – podkreśla Koordynator Sieci Handlowej Romet Partner, Tomasz Bryk.

Proponowany przez producenta jednośladów, firmę Arkus & Romet Group system franczyzy w swojej formule polega na jak najszerszej ekspozycji motorowerów, skuterów i motocykli, a także rowerów  marki Romet oraz motocykli marki Hyosung i pojazdu elektrycznego Romet 4E. Taka różnorodność produktowa gwarantuje przede wszystkim całosezonowość prowadzonej działalności, wymierne korzyści ze sprzedaży, a co za tym idzie zadowolenie z licencyjnej formy współpracy.

Potencjalny franczyzobiorca powinien posiadać lokal pozwalający na ekspozycję towaru o powierzchni  min. 100 m2 i dodatkowo powierzchnię na prowadzenie serwisu. Wymogiem formalnym aby  stać się oficjalnym partnerem jest opłata  licencyjna. W ramach pakietu współpracy, Franczyzobiorca otrzymuje wyłączność terytorialną, handlowe know-how oraz wsparcie marketingowe. Dla przedsiębiorców, którzy nie są gotowi na zaangażowanie środków w przystąpienie do sieci, Romet oferuje system współpracy dealerskiej oparty na warunkach standardowej umowy handlowej.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Romet

Opinie o franczyzie Romet, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Arkus & Romet
Adres Podgrodzie 32C
  39-200 Dębica
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Ecomyjnia Ecomyjnia to sposób na udany biznes   W Polsce każdego roku przybywa samochodów. Ludzie stają się coraz bogatsi, mając...
Franczyza Siec Partner Opony Spółka Partner Opony Polska została powołana do życia w 2002 roku przez kilkanaście polskich przedsiębiorstw o wieloletnim...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj