PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Przypomnij hasło Rejestracja / Dodaj franczyzę

Franczyza S Plus


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 20
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym S Plus

S-PLUS jest JEDYNYM w Polsce organizatorem Sieci Salonów Szybkich Napraw Estetycznych oraz Zaawansowanej Kosmetyki Aut. W związku z dynamicznym rozwojem na terenie całej Polski, zwracamy się do Państwa z zaproszeniem do współpracy. Także Państwo mogą otworzyć własny Salon S-PLUS!

Współpraca opiera się na zasadach franczyzowych regulowanych Umową Franczyzową oraz Podręcznikiem Operacyjnym. Obejmują one pełen zakres świadczenia usług Smart Repair oraz Auto Detailing czyli szybkich napraw estetycznych oraz zaawansowanej kosmetyki aut w ramach funkcjonowania Salon S-PLUS. Związanie się z naszą Siecią jest trafną decyzją i dobrym ulokowaniem Państwa środków finansowych. Oferujemy Państwu pełne wsparcie własnego biznesu.
 

Opis systemu franczyzowego

Co oferujemy?

Możliwość przystąpienia do jedynej w branży i prężnie rozwijającej się Sieci Salonów. Proponujemy Państwu pomoc w prowadzeniu dobrze prosperującego biznesu w warunkach zagospodarowania niszy rynkowej, na bazie sprawdzonego systemu i nowoczesnych technologii oraz w oparciu o pakiet profesjonalnych szkoleń.
 
Informacje o franczyzodawcy
Oferta współpracy, którą kierujemy do Państwa, stwarza możliwość osiągnięcia sukcesu rynkowego w bardzo krótkim czasie. Zminimalizowane nakłady inwestycyjne oraz niskie koszty utrzymania, a także łatwy dostęp do materiałów eksploatacyjnych, stwarzają dogodne warunki do uzyskiwania wysokich przychodów i generowania wysokiej marży. Działania marketingowe realizowane przez Centralę Sieci S-PLUS, kreowanie nowych rynków zbytu dla naszych usług oraz wdrażanie nowoczesnych systemów pracy i technologii powodują wzrost ilości usług wykonywanych przez poszczególne Salony S-PLUS. Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, firmami zarządzającymi parkiem samochodowym (CFM) oraz flotami, z sieciami dealerów samochodowych w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów.
Koszt inwestycji

Całkowity koszt inwestycji zależy od wielu czynników i jest szacowany na poziomie do 150 - 250 tys. zł.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 150000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza S Plus

Opinie o franczyzie S Plus, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy S Plus
Adres ul. Przemysłowa 10
  62-300 Września
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
www


Dla franczyzodawcy : aby aktywować swoje dane zaloguj się do Panelu Klienta Portalfranczyza.pl albo skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + dwa =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Siec Partner Opony Spółka Partner Opony Polska została powołana do życia w 2002 roku przez kilkanaście polskich przedsiębiorstw o wieloletnim...
Franczyza Ziebart Ziebart International Corporation to światowy leader w ochronie wyglądu samochodów. Firma Forauto Sp. z o.o. jest masterfranczyzą Ziebart...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura do wynajęcia Warszawa
Małe biura i biura serwisowane
Bez prowizji
iBiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj