PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza SZKOŁA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 2
Planowana liczba placówek franczyzowych: 10
 

Informacje o systemie franczyzowym SZKOŁA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

System franczyzowy La Mancha  to sposób na uruchomienie własnej firmy, która dzięki zbudowanej marce i zaangażowaniu specjalistów, maksymalizuje prawdopodobieństwo Twojego sukcesu.

Dlaczego to najlepszy sposób na biznes?

Ponieważ La Manchę stworzyli specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkół językowych i nauczaniu, eksperci marketingu i kształtowania wizerunku.

Na co dzień o najwyższy poziom merytoryczny nauczania języka hiszpańskiego, portugalskiego, katalońskiego czy włoskiego w La Mancha dbają metodycy i wykładowcy, w tym także zagraniczni nauczyciele z wykształceniem pedagogicznym.

W La Manchy znajdziesz zatem profesjonalne podejście do nauki języka hiszpańskiego, atrakcyjną ofertę tłumaczeniową oraz...sposób na własny biznes.
 

Opis systemu franczyzowego

Czym system franczyzowy La Mancha wyróżnia się na polskim rynku?

La Mancha to jedyny franczyzodawca w Polsce, który oferuje swoim partnerom biznesowym:

•            know-how

•            szkolenia z kontaktu z klientem

•            szkolenia dla pedagogów z metod nauczania

•            marketing

•            branding, logo

•            stronę www

•            profil na Facebooku i Instagramie

•            scentralizowaną księgowość

•            wzory umów z klientem

•            wzory umów z lektorami

•            wspólny wzór faktur

Współpraca przy organizowaniu imprez kulturalnych i organizowaniu wydarzeń pozalekcyjnych!

 
Informacje o franczyzodawcy
Centrum Języka Hiszpańskiego La Mancha w Gdyni to nowoczesna szkoła językowa, która oferuje lekcje języka hiszpańskiego, portugalskiego, katalońskiego, włoskiego i francuskiego, indywidualne i w małych grupach, na każdym poziomie nauczania i dla każdego przedziału wiekowego.

Ponadto placówka oferuje usługi tłumaczeniowe i promocję szeroko pojętej kultury krajów hiszpańskojęzycznych. Założona ponad 9 lat temu w Gdyni przez dośwadczonego pedagoga-iberystę, tłumacza przysięgłego języka hiszpańskiego, jest wiodącą placówką językową w Trójmieście.

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 5000 zł
Opłata wstępna: 5000
Opłata bieżąca: 800
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

Kogo szukamy?

Ofertę franczyzy La Manchy adresujemy zarówno do młodych, ambitnych osób zaczynających karierę, jak i do doświadczonych lektorów języka hiszpańskiego, którzy chcą wystartować z własnym, dobrze rokującym biznesem.

Jednym z naszych wymogów jest (minimum) licencjat z iberystyki.

Dlaczego? Otóż franczyzobiorca będzie uczyć w swojej w szkole, w której koniecznością będzie porozumiewanie się z otoczeniem np. lektorami-nativami w języku hiszpańskim.

Jakie są nasze dodatkowe wymagania? Przede wszystkim zaangażowanie, pasja do tworzenia wspólnej marki sieci szkół La Mancha w Polsce. Szkoły jednocześnie mają być centrami zrzeszającymi hispanofilów, oferującymi naukę, tłumaczenia i promocję kultury.

Franczyzobiorca początkowo nie musi posiadać lokalu, może uczyć pod egidą La Manchy np. w siedzibie klienta.

INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

La Mancha oferuje swoim klientom nauczanie języka hiszpańskiego, portugalskiego, francuskiego, włoskiego, katalońskiego i polskiego dla obcokrajowców, tłumaczenia i szeroko pojętą promocję kultury ww. krajów.   

Naszym franczyzobiorcom oferujemy: know-how, w tym dostęp do systemu, w oparciu o który działa sekretariat szkoły i programów nauczania języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania i dla każdego przedziału wiekowego, począwszy od dzieci od 2 r.ż. poprzez młodzież szkolną, studentów i na dorosłych skończywszy; wsparcie merytoryczne z zakresu podręczników szkolnych, szkolenia dla pedagogów z metod nauczania, marketing – szkolenia z zakresu obsługi klienta, branding (wspólne logo, kolorystyka, wzór ulotek, banerów, i innych materiałów reklamowych), wspólną stronę internetową, profil na FB i Instagramie, scentralizowaną księgowość, wzory umów z klientami, wzory umów z lektorami, wspólny wzór faktur.

Wynajem i urządzenie lokalu to koszt około 5000 zł, choć dopuszczamy możliwość prowadzenia zajęć w siedzibie klienta, przynajmniej na początku.

Opłata licencyjna na wejście to 5000 zł, opłata miesięczna przez pierwszy rok działalności – 500 zł, od drugiego roku działalności – 800 zł.

Franczyzobiorca musi posiadać minimum licencjat z filologii hiszpańskiej lub iberystyki, albo certyfikat DELE na poziomie C1. Może też być obywatelem Hiszpanii. Powinien być przygotowany na zarejestrowanie własnej działalności gospodarczej i na wynajęcie i urządzenie lokalu – minimum jednej sali mogącej pomieścić do 10 osób, wraz z toaletą i niewielkim zapleczem socjalnymi.

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza SZKOŁA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Opinie o franczyzie SZKOŁA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy La MANCHA
  Gdynia
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Profi-Lingua Zarząd Profi-Lingua podjął decyzję o udostępnieniu swojej recepty na prowadzenie efektywnej szkoły językowej. Począwszy od 2010 roku...
Franczyza Trendy e-papierosy Trendy na rynku e-papierosów to marka o ugruntowanej pozycji i bardzo dużej rozpoznawalności wśród użytkowników. Możemy...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj