PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Salad Story


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 12
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 6
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Salad Story

Zdrowa franczyza

Sukces Salad Story został wypracowany w oparciu o zdrowy koncept biznesowy oraz rosnącą świadomość społeczeństwa dotyczącą znaczenia jakości naszych posiłków. Co oznacza zdrowy koncept biznesowy? Jest to koncept zbudowany na racjonalnym modelu działalności zapewniającym rentowność oraz szybki zwrot z inwestycji. Zdrowe odżywianie to już nie tylko moda czy krótkotrwały trend, ale sposób na życie bardzo wielu Polek i Polaków. Salad Story powstało jako odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy jedząc na mieście nie szukają kompromisu w kwestii jakości posiłków. Zbudowaliśmy silną, szeroko rozpoznawalną i budzącą zaufanie markę. Dołącz do nas, a przekażemy Ci przepis na sukces!
Przepis na sukces
 

Opis systemu franczyzowego

Jako Franczyzobiorca Salad Story możesz w pełni cieszyć się z prowadzenia własnego biznesu, unikając zagrożeń  związanych z tworzeniem działalności od podstaw. Poznaj najważniejsze korzyści płynące ze współpracy:

 
Rozpoznawalna marka – Salad Story jest innowacyjnym konceptem na polskim rynku. Dzięki niezmiennie wysokiej jakości produktu i obsługi oferowanych w lokalach naszej sieci jesteśmy liderem wśród restauracji serwującej świeże sałatki. Byliśmy pierwsi i udowadniamy, że jesteśmy najlepsi!
 
Sprawdzony model biznesowy – Prowadzenie lokalu pod szyldem Salad Story opiera się na pewnym i sprawdzonym modelu biznesowym. Pewność ta polega m.in. na zwrocie inwestycji w szybkim czasie przy odpowiednio dopasowanych parametrach, o czym najlepiej świadczy nieustanny rozwój i wciąż powiększająca się sieć lokali.
 
Silna pozycja – W ramach działania wewnątrz sieci Salad Story będziesz czerpać korzyści z ogólnopolskich działań marketingowych i PR-owych. Przystępując do szeregów Salad Story od początku zyskujesz silną pozycję negocjacyjną wobec kontrahentów, podpartą wiedzą i doświadczeniem naszego doświadczonego zespołu. naszych pracowników operacyjnych i zarządzających.
 
Ograniczone ryzyko – Stając się naszym franczyzobiorcą będziesz działać jako niezależny przedsiębiorca, sam staniesz się swoim szefem. Jednocześnie ograniczysz ryzyko inwestycji i nie stracisz pieniędzy ani czasu na naukę na błędach, która potrafi być bardzo kosztowna. Skorzystasz ze sprawdzonego know-how przetestowanego w wielu lokalizacjach. Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z wypracowanych przez Salad Story rozwiązań sieciowych takich jak ekonomia przy współpracy z dostawcami.
 
Informacje o franczyzodawcy
Podstawowe informacje

Warunki finansowe franczyzy Salad Story

Jednorazowa opłata za przystąpienie do sieci wynosi 30 000 zł. Opłata miesięczna to 5 000 zł lub 5% od obrotu (wyższa z kwot). Koszt inwestycji w przystosowanie lokalu waha się pomiędzy 300 a 500 tysięcy złotych.
 
Preferowane warunki lokalowe
Lokal w galerii handlowej w strefie food court, ze wspólną powierzchnią stolikową: minimum 40 m2*
Lokal wolnostojący lub w galerii handlowej, z własną powierzchnią stolikową: minimum 60 m2*
* Rozwiązania technologiczne restauracji Salad Story są na tyle elastyczne, że mogą być dostosowane do różnych rozmiarów powierzchni.
 
Pakiet startowy
Przystępując do sieci Salad Story otrzymujesz wsparcie na każdym etapie uruchomienia własnej restauracji, prawo do korzystania ze wszystkich znaków marki, szczegółowy podręcznik operacyjny oraz autorską książkę kucharską. Dodatkowo Ty i Twój personel będziecie mogli skorzystać z kompleksowych szkoleń pod okiem naszych doświadczonych Trenerów i Kucharzy.
 
Od franczyzobiorców nie wymagamy doświadczenia w gastronomii. Poszukujemy partnerów do długofalowej współpracy, dynamicznych, nastawionych na sukces. Jeśli tak jak my kochasz zdrowe pełnowartościowe odżywianie, przystąp do naszej sieci!
 
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty franczyzowej Salad Story, jesteśmy do Twojej dyspozycji!
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 300000 zł
Opłata wstępna: 30000
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Salad Story

Opinie o franczyzie Salad Story, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Salad Story
Adres ul. Puławska 257 m 145
  02- 76 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 1 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Dr Bardadyn Salad & Cocktail Bar Dr Marek Bardadyn, ekspert w dziedzinie odchudzania, odżywiania i medycyny anty-aging, jest autorem Diety Strukturalnej, która bardzo...
Franczyza Restauracja Gregorio Sieć Gregorio Pizza podążając za zmieniającymi się wymaganiami i potrzebami klientów systematycznie wprowadza nowe pozycje w menu....
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj