PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Salon fryzjerski Berendowicz & Kublin


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 2
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Salon fryzjerski Berendowicz & Kublin

Na to, by móc cieszyć się renomą wśród szerokiego grona klientów, firmy pracują latami. Na ich popularność oraz prestiż składają się kilkuletnie, a nawet kilkunastoletnie starania i zabiegi. Jeżeli nie masz aż tyle cierpliwości, chciałbyś, by Twoja firma miała powodzenie od pierwszych miesięcy po jej otwarciu, jest na to sposób. Franczyza to własny biznes pod szyldem sprawdzonej i znanej na rynku marki. Termin pochodzi z języka angielskiego i oznacza długofalową współpracę między niezależnymi przedsiębiorcami - franczyzodawcą a franczyzobiorcą, podczas której franczyzodawca nie tylko użycza franczyzobiorcy swojego znaku firmowego, ale również przekazuje wiedzę na temat prowadzenia firmy. Franczyzobiorca może liczyć na stałą pomoc handlową, techniczną oraz w postaci szkoleń z zakresu prowadzonej działalności.

Franczyza – pomysł na Twój własny biznes!

Własna i dobrze prosperująca firma. To Twoje marzenie, ale… boisz się niepowodzenia i związanego z wprowadzeniem jej na rynek ryzyka. Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Możemy spełnić Twoje marzenie i sprawić, że Twoja firma już od początku będzie odnosić sukcesy i przynosić oczekiwane zyski, dzięki franczyzie. Franczyza to Twój własny biznes, ale działający pod szyldem renomowanej i uznanej już na rynku marki. Termin pochodzi z języka angielskiego i oznacza długofalową współpracę między niezależnymi przedsiębiorcami – franczyzodawcą a franczyzobiorcą, podczas której franczyzodawca nie tylko użycza franczyzobiorcy swojego znaku firmowego, ale również przekazuje wiedzę na temat prowadzenia firmy. Franczyzobiorca może liczyć na stałą pomoc handlową, techniczną oraz w postaci szkoleń z zakresu prowadzonej działalności.
 

Opis systemu franczyzowego

O tym, jak cudzy biznes przekuć na własny

Beata Berendowicz i Sławek Kublin są założycielami jednej z najbardziej cenionych sieci fryzjerskich w Polsce. Prowadzą salony fryzjerskie od prawie dwudziestu lat. Swoje bogate doświadczenia zbierali w najlepszych akademiach fryzjerskich nie tylko w Europie, ale i na świecie. Szkolili się zarówno z technik strzyżenia, koloryzacji czy zabiegów pielęgnacyjnych, jak również ze sposobów zarządzania salonem. Znają metody na to, by osiągnąć zyski i umieją w przystępny sposób przekazać te tajniki dalej. W arkana fryzjerskiego biznesu wprowadzali ich najlepsi z najlepszych, teraz oni chcą dzielić się tą wiedzą z innymi. I Ty możesz znaleźć się w tym gronie.
Liczby nie kłamią

Już na starcie franczyzobiorca zyskuje, ponieważ koszty związane z promocją oraz reklamą, bez których nowa działalność nie może się obejść, są ograniczone do minimum. Jednak największą zaletą wejścia we franczyzę jest maksymalne zredukowanie ryzyka niepowodzenia przedsięwzięcia. Z prowadzonych badań wynika, że tylko 5% ze wszystkich punktów powstających na zasadzie franczyzy kończy się fiaskiem. Biorąc pod uwagę, że 50% nowo powstałych firm zamyka swoją działalność w pierwszym roku, jest to liczba, która pozwala franczyzobiorcy spać spokojnie.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 25000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Wskazówki na dobry początek

Zacząć należy od odpowiedniej lokalizacji na salon fryzjerski, a więc miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych. Lokal w centrum miasta lub galerii handlowej o minimalnej powierzchni 60 m2 byłby optymalnym rozwiązaniem. W ramach opłaty franczyzowej, franczyzobiorca raz w miesiącu dokonuje opłaty 300 zł za każde stanowisko fryzjerskie w salonie. Franczyzobiorca otrzymuje podręcznik „know-how”, czyli komplet niezbędnych informacji na temat zarządzania salonem, marketingu i finansów. Dodatkowo fryzjerzy przechodzą cykl praktycznych szkoleń z zakresu obsługi klienta, technik strzyżeń i koloryzacji. Przed otwarciem salonu odbywa się także szkolenie wprowadzające dla właściciela bądź menadżera, a także recepcjonistki. Szkolenia te są odpłatne. W przypadku otwarcia salonu Berendowicz & Kublin zwrotu zainwestowanych kosztów można spodziewać się w ciągu dwóch lat. Choć niewykluczone, że Tobie ten cel uda się osiągnąć wcześniej.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Salon fryzjerski Berendowicz & Kublin

Opinie o franczyzie Salon fryzjerski Berendowicz & Kublin, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Salony fryzjerskie Berendowicz&Kublin
Adres ul. 3-go Maja 6-8
  40-096 Katowice
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Whitening Point Marka Whitening Point jest rozwijana na rynku polskim od roku 2011 i od tego czasu piękny, biały uśmiech nie jest zarezerwowany dla...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj