PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Salon fryzjerski Berendowicz & Kublin


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 2
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Salon fryzjerski Berendowicz & Kublin

Na to, by móc cieszyć się renomą wśród szerokiego grona klientów, firmy pracują latami. Na ich popularność oraz prestiż składają się kilkuletnie, a nawet kilkunastoletnie starania i zabiegi. Jeżeli nie masz aż tyle cierpliwości, chciałbyś, by Twoja firma miała powodzenie od pierwszych miesięcy po jej otwarciu, jest na to sposób. Franczyza to własny biznes pod szyldem sprawdzonej i znanej na rynku marki. Termin pochodzi z języka angielskiego i oznacza długofalową współpracę między niezależnymi przedsiębiorcami - franczyzodawcą a franczyzobiorcą, podczas której franczyzodawca nie tylko użycza franczyzobiorcy swojego znaku firmowego, ale również przekazuje wiedzę na temat prowadzenia firmy. Franczyzobiorca może liczyć na stałą pomoc handlową, techniczną oraz w postaci szkoleń z zakresu prowadzonej działalności.

Franczyza – pomysł na Twój własny biznes!

Własna i dobrze prosperująca firma. To Twoje marzenie, ale… boisz się niepowodzenia i związanego z wprowadzeniem jej na rynek ryzyka. Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Możemy spełnić Twoje marzenie i sprawić, że Twoja firma już od początku będzie odnosić sukcesy i przynosić oczekiwane zyski, dzięki franczyzie. Franczyza to Twój własny biznes, ale działający pod szyldem renomowanej i uznanej już na rynku marki. Termin pochodzi z języka angielskiego i oznacza długofalową współpracę między niezależnymi przedsiębiorcami – franczyzodawcą a franczyzobiorcą, podczas której franczyzodawca nie tylko użycza franczyzobiorcy swojego znaku firmowego, ale również przekazuje wiedzę na temat prowadzenia firmy. Franczyzobiorca może liczyć na stałą pomoc handlową, techniczną oraz w postaci szkoleń z zakresu prowadzonej działalności.
 

Opis systemu franczyzowego

O tym, jak cudzy biznes przekuć na własny

Beata Berendowicz i Sławek Kublin są założycielami jednej z najbardziej cenionych sieci fryzjerskich w Polsce. Prowadzą salony fryzjerskie od prawie dwudziestu lat. Swoje bogate doświadczenia zbierali w najlepszych akademiach fryzjerskich nie tylko w Europie, ale i na świecie. Szkolili się zarówno z technik strzyżenia, koloryzacji czy zabiegów pielęgnacyjnych, jak również ze sposobów zarządzania salonem. Znają metody na to, by osiągnąć zyski i umieją w przystępny sposób przekazać te tajniki dalej. W arkana fryzjerskiego biznesu wprowadzali ich najlepsi z najlepszych, teraz oni chcą dzielić się tą wiedzą z innymi. I Ty możesz znaleźć się w tym gronie.
Liczby nie kłamią

Już na starcie franczyzobiorca zyskuje, ponieważ koszty związane z promocją oraz reklamą, bez których nowa działalność nie może się obejść, są ograniczone do minimum. Jednak największą zaletą wejścia we franczyzę jest maksymalne zredukowanie ryzyka niepowodzenia przedsięwzięcia. Z prowadzonych badań wynika, że tylko 5% ze wszystkich punktów powstających na zasadzie franczyzy kończy się fiaskiem. Biorąc pod uwagę, że 50% nowo powstałych firm zamyka swoją działalność w pierwszym roku, jest to liczba, która pozwala franczyzobiorcy spać spokojnie.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 25000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Wskazówki na dobry początek

Zacząć należy od odpowiedniej lokalizacji na salon fryzjerski, a więc miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych. Lokal w centrum miasta lub galerii handlowej o minimalnej powierzchni 60 m2 byłby optymalnym rozwiązaniem. W ramach opłaty franczyzowej, franczyzobiorca raz w miesiącu dokonuje opłaty 300 zł za każde stanowisko fryzjerskie w salonie. Franczyzobiorca otrzymuje podręcznik „know-how”, czyli komplet niezbędnych informacji na temat zarządzania salonem, marketingu i finansów. Dodatkowo fryzjerzy przechodzą cykl praktycznych szkoleń z zakresu obsługi klienta, technik strzyżeń i koloryzacji. Przed otwarciem salonu odbywa się także szkolenie wprowadzające dla właściciela bądź menadżera, a także recepcjonistki. Szkolenia te są odpłatne. W przypadku otwarcia salonu Berendowicz & Kublin zwrotu zainwestowanych kosztów można spodziewać się w ciągu dwóch lat. Choć niewykluczone, że Tobie ten cel uda się osiągnąć wcześniej.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Salon fryzjerski Berendowicz & Kublin

Opinie o franczyzie Salon fryzjerski Berendowicz & Kublin, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Salony fryzjerskie Berendowicz&Kublin
Adres ul. 3-go Maja 6-8
  40-096 Katowice
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Samira hair & beauty Centrum Urody Samira to połączenie dwóch światów: fryzjerstwa i kosmetyki. Z biegiem lat zdobyliśmy praktyczną wiedzę i...
Franczyza Jean Louis David Salony Jean Louis David to ogólnoświatowa sieć ponad 1000 salonów fryzjerskich działających na zasadzie franchisingu we Francji,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj