PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Sandler Training


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Sandler Training

Sandler Training rozpoczął działalność franczyzową w Stanach Zjednoczonych ponad 25 lat temu. W 2000 roku rozpoczęliśmy poszukiwanie partnerów na całym świecie, dzięki czemu stworzyliśmy globalną sieć centrów szkoleniowych. Sandler Training po raz dziesiąty został wyróżniony przez amerykański magazyn „Entrepreneur Magazine” za najlepszą organizację franczyzową w obszarze szkoleń (Training Franchise) oraz znaleźliśmy się na liście 25 najlepszych organizacji franczyzowych The Wall Street Journal.
 

Opis systemu franczyzowego

Popyt na wysokiej jakości szkolenia sprzedażowe rzadko kiedy był większy niż dzisiaj. Duże amerykańskie korporacje wydają obecnie aż 7,6 miliarda dolarów rocznie na wielorakie doskonalenie umiejętności sił sprzedażowych. Dzięki temu sprzedawcy stanowią obecnie trzecią najczęściej szkoloną grupę pracowników, po przedstawicielach kierownictwa wyższego szczebla  oraz menedżerach. A większość z tych firm oczywiście nie jest w stanie organizować wyłącznie szkoleń wewnętrznych i musi zaspokajać przynajmniej część swoich potrzeb szkoleniowych poprzez zamawianie szkoleń zewnętrznych. Tutaj rodzi się doskonały pomysł na biznes, który wyraźnie ułatwia franczyza.

Twoje sukcesy w sprzedaży zapewniły Ci wiele wspaniałych doznań. Być może jednak chcesz czegoś więcej? Potrzebujesz nowych, ambitnych wyzwań? Chcesz być niezależny?

Jeżeli tak, oferta współpracy z Sandler Training może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

W 2012 roku Sandler Training został po raz dziesiąty uhonorowany tytułem najlepszego franczyzodawcy na terenie Stanów Zjednoczonych w kategorii „Programy szkoleniowe”.

Franczyza w Sandler Training to propozycja dla ludzi szukających wolności i niezależności. Od 2007 roku licencja franczyzowa Sandler Training jest możliwa także w Polsce. Teraz również Ty masz szansę zostac franczyzobiorcą Sandler Training i założyć własne biuro regionalne. Będziesz współtworzył i prowadził programy szkoleniowo-doradcze.

Dzięki Sandlerowi rozwiniesz własny biznes – uzyskasz dostęp do tego ogromnego rynku i będziesz mógł stale rozwijać się poza nim.
 
Informacje o franczyzodawcy
Wsparcie Sandlera

Jesteśmy przekonani, że sukces franszyzobiorców jest wprost proporcjonalny do udzielanego im wsparcia. Zapewniając indywidualny coaching, wizytacje oraz regionalne spotkania, Sandler Training towarzyszy franczyzobiorcom na wszystkich etapach pracy z klientem.

Szkolenie wstępne

Nowi franczyzobiorcy Sandlera zaczynają od intensywnego, dziesięciodniowego szkolenia wstępnego. Poznają Sandler Selling System, metodologię uczenia oraz sposób jego sprzedaży. Otrzymują również niezbędne informacje umożliwiające skuteczne rozpoczęcie działalności oraz technik pracy z klientem.

Stały coaching

Bez względu na to, jak często franczyzobiorca potrzebuje pomocy, coach Sandlera zapewni mu pełne wsparcie, w tym w opracowywaniu najlepszego podejścia do potencjalnych klientów, omawianiu i recenzowaniu rozmów handlowych oraz pomocy w określaniu najlepszych docelowych klientów na rynku.

Superwizje

Coach’owie Sandlera regularnie odwiedzają franczyzobiorców, obserwując prowadzone przez nich szkolenia. Daje to im możliwość bezpośredniego zapoznania się ze sposobem prowadzenia treningu przez franczyzobiorców oraz udzielenia im odpowiednich informacji zwrotnych.

Konferencje

Sandler Training stawia na utrwalanie i wzmacnianie poznawanej wiedzy i umiejętności, stosując tę samą filozofię w stosunku do swoich franczyzobiorców. Kilka razy w roku Sandler organizuje konferencje doskonalące umiejętności trenerów („Train the trainer”) Ich program obfituje w zajęcia pomagające franczyzobiorcom w osiągnięciu sukcesu w roli trenera oraz właściciela firmy. To również doskonała okazja do spotkania i wymiany doświadczeń z innymi franczyzobiorcami w całym kraju i za granicą.

Wsparcie procesu sprzedaży

W pierwszym roku nowej działalności Sandler wspiera swoich franczyzobiorców poprzez wspólne prowadzenie działań sprzedażowych oraz przekazywanie kontaktów handlowych.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 46000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: od 2,6 tys. zł
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Sandler Training

Opinie o franczyzie Sandler Training, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Sandler Training
Adres ul. Flisa 4
  02-247 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + jeden =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza TQM Training & Consulting Firma TQM Training & Consulting Polska sp. z o. o. udziela licencji zarówno na przeprowadzanie szkoleń i sprzedaż świadczonych usług...
Franczyza Dokumenta.pl Posiadacze licencji franczyzowej działają w oparciu o pakiet franczyzobiorcy zawierający między innymi umowę franczyzową z opłatami,...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj