PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło

Franczyza Sanmar Synergia


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Sanmar Synergia

GRUPA SANMAR to profesjonalny partner z ponad 10-letnim doświadczeniem w outsourcingu usług sprzedażowych i spedycyjno-transportowych.

GRUPĘ SANMAR tworzą dwie firmy: Sanmar Sp. z o.o. oraz Sanmar Synergia Sp. z o.o. .

Swoją działalność koncentrujemy na trzech obszarach: sprzedaży usług telekomunikacyjnych, energetycznych oraz spedycyjno-transportowych na terenie całej Unii Europejskiej oraz poza jej granicami. Oferujemy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy autoryzowanym partnerem PTK Centertel Sp. z o.o. -  operatora sieci komórkowej Orange oraz Energa-Obrót SA – dystrybutora sieci energetycznej.

Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy własną sieć sprzedaży oraz mobilnych handlowców, którzy docierają bezpośrednio do każdego kontrahenta. Współpracujemy z blisko 100 profesjonalnymi Konsultantami.
 

Opis systemu franczyzowego

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Energa-Obrót SA jednego z największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Oferujemy Przedsiębiorcom zmniejszenie kosztów związanych z opłatami za energią elektryczną. Od momentu uwolnienia polskiego rynku energetycznego, rozwija się on bardzo dynamicznie i jest równie atrakcyjny biznesowo. Korzystna oferta Energa-Obrót SA oraz duże zainteresowanie Klientów obniżeniem kosztów energii ma swoje bezpośrednie przełożenie na stabilny rozwój wszystkich współpracujących z nami w systemie franczyzy Partnerów. Proponowany przez nas model współpracy i atrakcyjny system wynagrodzeń, to sposób na własny dochodowy biznes, opierający się o sprawdzone i wypracowane przez nas standardy sprzedaży. Jasne i przejrzyste zasady modelu oraz wsparcie przy wdrożeniu w nową branżę oraz na każdym etapie współpracy, jak i przy obsłudze administracyjnej sprzedaży dodatkowo eliminują ryzyko niepowodzenia i odciążają finansowo naszych Partnerów.
 
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Sanmar Synergia

Opinie o franczyzie Sanmar Synergia, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Sanmar Synergia
Adres ul. Wybieg 5/9
  61-315 Poznań
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 2 + dziewięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Monument9 Monument9 To prężnie rozwijająca się sieć stoisk gsm. Stoiska Monument9 to przede wszystkim kompleksowa oferta akcesoriów gsm,...
Franczyza Kim Group KiM Group od początku swojej działalności związana jest z szeroko rozumianą branżą nowoczesnych technologii. W 1996 roku rozpoczęliśmy...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj