PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Selfon


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 13
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 5
Planowana liczba placówek franczyzowych: 12
 

Informacje o systemie franczyzowym Selfon

SELFON buduje ogólnopolską sieć salonów PLAY oraz Autoryzowanych Doradców Biznesowych oferujących mobilne rozwiązania w zakresie komunikacji zarówno dla Klientów Indywidualnych jak i Biznesowych.
 

Opis systemu franczyzowego

 Co można zyskać otwierając Salon Play:

- Motywujące wynagrodzenia z tytułu sprzedaży usług Play
- Możliwość szybkiego rozpoczęcia współpracy
- Rozpoznawalne obrandowanie salonu
- Wyposażenie Partnerów Handlowych w materiały marketingowe

Współpracując z nami oferujemy wsparcie merytoryczne i organizacyjne, opiekę koordynatora dedykowanego do współpracy, wsparcie promocyjne i atrakcyjny system prowizyjno - motywacyjny.

Dbamy aby nasi konsultacji i doradcy rzetelnie dobierali ofertę dla Klienta, która kompleksowo będzie odpowiadała na potrzeby wszystkich tych, dla których szczególnie istotna jest niezawodna usługa.

Dzięki ścisłej współpracy naszego Operatora z liderami wśród dostawców telefonów, modemów i konsol do gry, w każdym salonie naszej sieci możemy dostarczyć Klientom najnowsze produkty i technologie.

Działając w strukturze sieciowej jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi biznesu. Nawiązując współpracę z nowymi Partnerami staramy się jak najwięcej sprawdzonych i skutecznych rozwiązań zaszczepić naszym Sub-Dealerom.

Każdy kto będzie chciał nawiązać z nami współpracę, może skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. Najważniejsze jest aby każdy salon funkcjonował poprawnie i co miesiąc zwiększał swoją moc sprzedażową.

Sukces naszych Sub-Dealerów to jednocześnie nasz sukces.
 
Informacje o franczyzodawcy
 W strukturze sieci naszych salonów działa aktualnie 40 placówek. SELFON stara się podążać za zmieniającymi się wymaganiami i potrzebami rynku, Klientów, Franczyzobiorców.

Staramy się wdrażać zindywidualizowane podejście do każdego Franczyzobiorcy oraz elastyczny sposób podejmowania znaczących decyzji.

Zależy nam na tym aby nasi licencjobiorcy mieli świadomość pełnej kontroli nad prowadzoną działalnością, a sieć dynamicznie się rozwijała.

SELFON jest obecny na rynku od 2007 roku – dziś sieć liczy 40 salonów rozlokowanych zarówno w dużych centrach handlowych jak i sklepach samodzielnych, w mniejszych miejscowościach.
 
Od samego początku założenia spółki, SELFON jest prowadzony przez dwóch młodych i kreatywnych właścicieli – z dużym doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej.
 
W trakcie rozwoju sieci salonów o kolejne lokalizacje, struktura firmy została wzmocniona o osoby działające z biura jak i wspierające pracę salonów oraz doradców w terenie.

Stale podnosimy też kompetencje i kwalifikacje wszystkich pracowników SELFON. Od ponad roku w strukturze naszych salonów bardzo dużym wsparciem dla wszystkich konsultantów jest Trener Wewnętrzny, który prowadzi
Staramy się aby SELFON postrzegany był jako partnerska firma oferująca jasną i przejrzystą formułę współpracy.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 50000 zł
Opłata wstępna: nie występuje
Opłata bieżąca: 1.500 pln - miesięczna
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
 Minimum kwota inwestycji: 50.000 pln - na tą sumę składa się zabezpieczenie limitu kredytowego oraz pierwsze zatowarowanie salonu
Opłata wstępna: nie występuje
Opłata bieżąca: 1.500 pln - miesięczna opłata franczyzowa, która podlega negocjacjo jeśli potencjalny dealer podejmuje z nami współpracę decydując się na przejęcie kilku salonów

Zwrot zainwestowanego kapitału następuje średnio w okresie 6-12 miesięcy od uruchomienia salonu, oczywiście przy zachowaniu wszystkich zasad panujących w Sieci i poszanowaniu przekazanego przez SELFON know-how.

Zależy nam aby nasi Franczyzobiorcy nie poprzestawali na prowadzeniu tylko jednego salonu - najbardziej doświadczeni mają ich aktualnie trzy i wciąż planują przejmowanie kolejnych.

Powierzchnia minimalna: 25-30m2
Region/Miasto/Miejsce: wytyczne wg listy wakatów na www.selfon.pl , zakładka „praca&współpraca”
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Selfon

Opinie o franczyzie Selfon, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Selfon
  91-336 Łódź
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 2
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Play Krismilton Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą od początku związaną umową dealerską z siecią Play, na mocy której dynamicznie budujemy...
Franczyza Komputronik Ciągły wzrost sprzedaży - niezależnie od sytuacji gospodarczej na polskim rynku - to jeden z wielu atutów Komputronik S.A. Z każdym...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj