PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Sfinks


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 93
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Sfinks

Franczyza w Sfinksie to przede wszystkim silne i cenione przez klientów marki oraz sprawdzone koncepty restauracyjne, co jest podstawą sukcesu w prowadzeniu biznesu przez franczyzobiorcę.

Sfinks umożliwia prowadzenie we franczyzie:

- restauracji SPHINX – pod najsilniejsza polską marką gastronomiczną w ramach jednej z największych i najpopularniejszych sieci restauracyjnych w Polsce
- restauracji WOOK – cieszących się popularnością i uznaniem wśród klientów, należących do sieci oferującej dania kuchni chińskiej
- restauracji Chłopskie Jadło - cenionych przez miłośników tradycyjnej polskiej kuchni

Sieci restauracji Sfinks Polska specjalizują się w segmencie casual dining. Są to restauracje z pełną obsługą kelnerska, oferujące codzienne, smaczne posiłki wysokiej jakości po atrakcyjnej cenie.

Kolejną zaletą franczyzy w Sfinks Polska jest możliwość rozwijania swojego biznesu poprzez równolegle prowadzenie kilku restauracji różnych typów i pod różnymi markami. Najbardziej przedsiębiorczy francyzobiorcy Sfinksa prowadzą jednocześnie nawet kilka restauracji Sphinx i WOOK.
 

Opis systemu franczyzowego

Franczyzobiorca Sfinks Polska może liczyć na pełne wsparcie centrali w zakresie prowadzonej działalności. Otrzymuje od spółki szczegółowe wytyczne dotyczące prowadzenia restauracji danego typu, które opisuje podręcznik operacyjny będący częścią licencji. Sfinks organizuje także szereg szkoleń związanych z uruchomieniem i prowadzeniem restauracji. Dotyczą one obowiązujących standardów sieciowych, menu i receptur potraw, sposobu ich przyrządzania, a także oferty cenowej, zachowania norm jakości i zasad obsługi klienta. Szkolenia są cyklicznie powtarzane w trakcie okresu współpracy i obejmują nie tylko franczyzobiorcę, ale też jego kluczowych pracowników.

Francyzobiorcy Sfinks Polska korzystają z dodatkowych przywilejów wynikających z przynależności do dużej sieci, jak centralne dostawy produktów i towarów do restauracji. Ponadto przedsiębiorcy, mogą liczyć na wsparcie marketingowe i udział w akcjach promocyjnych organizowanych na rzecz sieci w skali całego kraju lub regionalnie. 
 
Informacje o franczyzodawcy
Sfinks nie wymaga od franczyzobiorców doświadczenia w branży gastronomicznej ani specjalistycznego wykształcenia. Liczy się przede wszystkim przedsiębiorczość, inicjatywa i umiejętność organizowania pracy sobie i innym, a także chęć osobistego zaangażowania się w nadzór nad prowadzoną działalnością. Nie jest też wymagane posiadanie lokalu pod restaurację. Sfinks jako franczyzodawca zajmuje się także ich pozyskiwaniem, a następnie – wspólnie z franczyzobiorcą - adaptacją, wystrojem i wyposażeniem. Tak przygotowaną restaurację przejmuje w zarządzanie franczyzobiorca.

Sfinks odpowiada także za opracowywanie i wdrażanie menu oraz receptur dań oferowanych we wszystkich restauracjach sieci, analizuje i dokonuje wyboru głównych dostawców towarów i produktów oraz zarządza polityką cenową w restauracjach. Ponadto, w całym okresie trwania umowy nadzoruje działalność restauracji, m.in. poprzez monitorowanie jej wyników, kontrolę utrzymania standardów i jakości.

Franczyzobiorca w ramach licencji wnosi opłatę wstępną i opłaty miesięczne.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Sfinks

Opinie o franczyzie Sfinks, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Sfinks
Adres ul. Świętojańska 5a
  05-500 Piaseczno
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + sześć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Palarnia Kawy Palarnia Kawy ,jako punkt sprzedaży świeżo palonej kawy. Otwórz własną Palarnie Kawy i zostań Partnerem najciekawszej koncepcji...
Franczyza Lody Marsjano Nasze lody tworzymy z pasją od wielu lat. Zawsze będą spełniały najwyższe standardy jakości i smaku. Dajemy naszemu klientowi gwarancję...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj