PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Sieć Sklepów Spożywczych Euro Sklep


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Sieć Sklepów Spożywczych Euro Sklep

Euro Sklep to sieć sklepów ogólnospożywczych, działających w regionach zachodniej, południowej, płd-wschodniej i centralnej Polski. Sieć funkcjonuje na rynku od 1997r. zaczynając od 18 sklepów na Podbeskidziu, dzisiaj jest ich 600. Organizatorem Sieci jest Spółka „Euro Sklep" z siedzibą w Bielsku-Białej  wchodząca w skład Grupy Eurocash.  Sklepy / Franczyzobiorcy / zachowując swoją samodzielność biznesową otrzymują od Sieci / Franczyzodawcy /  wsparcie w różnych obszarach działalności. Należą do nich m.in. konkurencyjne  ceny, promocje (bezpłatne gazetki, foldery, plakaty),  akcje marketingowe (reklama, konkursy, programy lojalnościowe dla konsumentów, marka własna, reklama bilboardowa, itd.) W ramach pakietu partnerskiego projektujemy obiekty, aranżujemy salę sprzedażową, tworzymy planogramy asortymentowe. Każdy sklep ma przypisanego Opiekuna/ Doradcę. Sieć dedykuje sklepom profesjonalnego  Trenera, który bezpłatnie szkoli  właścicieli sklepów, kadrę menedżerską oraz sprzedawców. Centralne umowy w Sieci pozwalają obniżać koszty działalności również  w obszarze usług około biznesowych.

Chętnie dzielimy się doświadczeniem i wiedzą – Zapraszamy do współpracy.             
 
 

Opis systemu franczyzowego

Euro Sklep to sieć niezależnych sklepów ogólnospożywczych. Pierwsze sklepy Sieci pochodzą z regionu Podbeskidzia, stąd siedziba firmy mieści się w Bielsku-Białej. Tu zaczęliśmy w 1997 r., dzisiaj obecni jesteśmy na terenie Polski zachodniej, południowej, wschodniej i centralnej.

Włączając się w proces konsolidacji rynku FMCG
w 2007 roku przyłączyliśmy się do Grupy Handlowej Emperia. Wzmacniając w ten sposób siłę zakupową oraz organizując zaplecze dystrybucyjne mogliśmy zaproponować atrakcyjną ofertę handlową dla konsumentów oraz konkretne korzyści finansowe dla Franczyzobiorców.

Zmieniająca się rzeczywistość dzisiaj wskazuje inne nasze miejsce w rynku kapitałowym. W grudniu 2011 roku dołączyliśmy do największego partnera
w dystrybucji – Firmy EUROCASH.

Nie zmienia to faktu, że jesteśmy dalej na polskim rynku i nadal działamy na rzecz polskich przedsiębiorców, czyli naszych Franczyzobiorców.
   
     
Dysponujemy doświadczonym i dobrze zorganizowanym zespołem pracowników. Ich wysokie kwalifikacje, zaangażowanie i profesjonalizm decydują o sukcesie firmy.

Celem naszego działania jest:

    zwiększenie udziałów w rynku
    wzmocnienie pozycji rynkowej sklepów Sieci
    wdrażanie standardów podnoszących poziom usług wspomaganie w akcjach marketingowych i budowanie lojalności klientów

We wzajemnych relacjach z naszymi Partnerami cenimy sobie dojrzałość Kupca i chęć współpracy na płaszczyźnie przyjazno - partnerskiej.

Takie relacje zdecydowały o sukcesie naszej Sieci, w której każdy Franczyzobiorca traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Sieć Sklepów Spożywczych Euro Sklep

Opinie o franczyzie Sieć Sklepów Spożywczych Euro Sklep, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy EURO SKLEP
Adres BYSTRZAŃSKA
  43-309 BIELSKO-BIAŁA
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 3 + dwa =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Grupa Chorten Grupa Chorten to sieć sklepów spożywczych z kapitałem polskim. Założona w 2009r., obecnie posiada ponad 150 placówek...
Franczyza Nasz Sklep Franchising w Polsce – z roku na rok – zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Grupa Kapitałowa Specjał, twórca...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj