PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Sieć Sklepów Spożywczych Euro Sklep


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Sieć Sklepów Spożywczych Euro Sklep

Euro Sklep to sieć sklepów ogólnospożywczych, działających w regionach zachodniej, południowej, płd-wschodniej i centralnej Polski. Sieć funkcjonuje na rynku od 1997r. zaczynając od 18 sklepów na Podbeskidziu, dzisiaj jest ich 600. Organizatorem Sieci jest Spółka „Euro Sklep" z siedzibą w Bielsku-Białej  wchodząca w skład Grupy Eurocash.  Sklepy / Franczyzobiorcy / zachowując swoją samodzielność biznesową otrzymują od Sieci / Franczyzodawcy /  wsparcie w różnych obszarach działalności. Należą do nich m.in. konkurencyjne  ceny, promocje (bezpłatne gazetki, foldery, plakaty),  akcje marketingowe (reklama, konkursy, programy lojalnościowe dla konsumentów, marka własna, reklama bilboardowa, itd.) W ramach pakietu partnerskiego projektujemy obiekty, aranżujemy salę sprzedażową, tworzymy planogramy asortymentowe. Każdy sklep ma przypisanego Opiekuna/ Doradcę. Sieć dedykuje sklepom profesjonalnego  Trenera, który bezpłatnie szkoli  właścicieli sklepów, kadrę menedżerską oraz sprzedawców. Centralne umowy w Sieci pozwalają obniżać koszty działalności również  w obszarze usług około biznesowych.

Chętnie dzielimy się doświadczeniem i wiedzą – Zapraszamy do współpracy.             
 
 

Opis systemu franczyzowego

Euro Sklep to sieć niezależnych sklepów ogólnospożywczych. Pierwsze sklepy Sieci pochodzą z regionu Podbeskidzia, stąd siedziba firmy mieści się w Bielsku-Białej. Tu zaczęliśmy w 1997 r., dzisiaj obecni jesteśmy na terenie Polski zachodniej, południowej, wschodniej i centralnej.

Włączając się w proces konsolidacji rynku FMCG
w 2007 roku przyłączyliśmy się do Grupy Handlowej Emperia. Wzmacniając w ten sposób siłę zakupową oraz organizując zaplecze dystrybucyjne mogliśmy zaproponować atrakcyjną ofertę handlową dla konsumentów oraz konkretne korzyści finansowe dla Franczyzobiorców.

Zmieniająca się rzeczywistość dzisiaj wskazuje inne nasze miejsce w rynku kapitałowym. W grudniu 2011 roku dołączyliśmy do największego partnera
w dystrybucji – Firmy EUROCASH.

Nie zmienia to faktu, że jesteśmy dalej na polskim rynku i nadal działamy na rzecz polskich przedsiębiorców, czyli naszych Franczyzobiorców.
   
     
Dysponujemy doświadczonym i dobrze zorganizowanym zespołem pracowników. Ich wysokie kwalifikacje, zaangażowanie i profesjonalizm decydują o sukcesie firmy.

Celem naszego działania jest:

    zwiększenie udziałów w rynku
    wzmocnienie pozycji rynkowej sklepów Sieci
    wdrażanie standardów podnoszących poziom usług wspomaganie w akcjach marketingowych i budowanie lojalności klientów

We wzajemnych relacjach z naszymi Partnerami cenimy sobie dojrzałość Kupca i chęć współpracy na płaszczyźnie przyjazno - partnerskiej.

Takie relacje zdecydowały o sukcesie naszej Sieci, w której każdy Franczyzobiorca traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo.
 
Informacje o franczyzodawcy

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Sieć Sklepów Spożywczych Euro Sklep

Opinie o franczyzie Sieć Sklepów Spożywczych Euro Sklep, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy EURO SKLEP
Adres BYSTRZAŃSKA
  43-309 BIELSKO-BIAŁA
zobacz numer telefonu i e-mail
Nazwa kontaktu
tel. 1
fax.
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 8 + dwa =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Nasz Sklep Franchising w Polsce – z roku na rok – zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Grupa Kapitałowa Specjał, twórca...
Franczyza Manufaktoria Produkcja wysokiej jakości wędlin według tradycyjnych receptur oraz ich sprzedaż detaliczna. Produkcja odbywa się na oczach klientów w...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj