PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Spółdzielnia Piekarsko - Ciastkarska


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 21
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 15
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Spółdzielnia Piekarsko - Ciastkarska

Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek piekarskich w regionie mazowieckim. Marka SPC utożsamiana jest z wysoka jakością, świeżością i bogatym asortymentem.

Nasza oferta to różnorodne pieczywo, począwszy od chlebów pszenno-żytnich, żytnich, na zakwasie czy takich z dodatkiem ziaren, poprzez smakowite bułki czy aromatyczne przekąski, aż po szeroki wachlarz wyrobów ciastkarskich: drożdżówki, pączki, ciasta i ciasteczka, a także torty okolicznościowe. Nieustannie wzbogacamy asortyment o nowe, znakomite produkty, które inspirują do przygotowywania zdrowych i smakowitych posiłków.

Nasza oferta to wyroby piekarskie świeże, dostarczane pachnące, kilka razy dziennie do punktów sprzedaży oraz wyroby piekarskie mrożone, dostarczane do sklepów i na bieżąco opiekane.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz renomie wyrobów SPC oferujemy naszym franczyzobiorcom bogaty asortyment i korzystne warunki handlowe pozwalające na ustalenie atrakcyjnych dla konsumenta cen sprzedaży.
 

Opis systemu franczyzowego

Spółdzielnia Piekarsko – Ciastkarska w Warszawie to ponad 65 lat tradycji wypieku wyrobów piekarskich o najwyższej jakości i doskonałym smaku. Produkty wypiekamy  z pasją i dbałością o najwyższą jakość.

Nowoczesne zarządzanie produkcją umiejętnie łączymy z tradycyjnymi metodami produkcji i unikalnymi recepturami, opracowanymi przez naszych specjalistów. Spółdzielnię tworzy zespół doświadczonych piekarzy, otwartych na zmiany i nieustannie opracowujących nowe wypieki.

Obecnie nasza gama produktów to chleby pszenno-żytnie, jak np. uwielbiany przez konsumentów chleb baltonowski oraz chleby żytnie dodatkowo wzbogacane ziarnami np. słonecznika, siemienia lnianego czy sezamu.  W ofercie mamy różnorodne bułki,  począwszy od tradycyjnej pszennej kajzerki po wyborną grahamkę czy inne z ziarnami. Miłośnicy słodkości też znajdą coś dla siebie, bo pieczemy doskonałe drożdżówki oraz pyszne ciasta i torty.

Wszystkie nasze produkty tworzymy według starannie opracowanych receptur a każdy użyty składnik i jego proporcje mają ogromny wpływ na smak naszych wypieków.

Jako największy producent  pieczywa dbamy o to, aby nasze wypieki były przygotowywane wyłącznie ze składników najwyższej jakości.

Pieczywo SPC można kupić w naszych sklepach firmowych, a także w wielu sklepach na terenie Warszawy.
 
Informacje o franczyzodawcy

Franczyzobiorcą oferujemy bogaty asortyment oraz korzystne warunki handlowe pozwalające na ustalanie atrakcyjnych dla konsumenta cen sprzedaży.
Zapraszamy do współtworzenia sklepów SPC na terenie Warszawy i okolic.

PODSTAWOWE WYMAGANIA

  • Działanie w oparciu o standardy SPC
  • Posiadanie własnych środków finansowych na poziomie 8 000 zł
  • Zaangażowanie we wspólne przedsięwzięcie


CO OFERUJEMY

  • Działalność pod znaną i rozpoznawalną marką
  • Pomoc w doborze i adaptacji lokalu
  • Kompleksową pomoc w otwarciu sklepu
  • Wsparcie marketingowo-reklamowe
  • Produkty najwyższej jakości
  • Regularne dostawy produktów

 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy

 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Spółdzielnia Piekarsko - Ciastkarska

Opinie o franczyzie Spółdzielnia Piekarsko - Ciastkarska, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy SPC
Adres ul. Krakowiaków 103
  02-255 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 5 + sześć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Simply Market ELEA Polska istnieje na rynku polskim od 2002 roku. Sieć powstała dzięki zakupowi przez grupę Auchan sieci sklepów BILLA. ELEA Polska...
Franczyza Lody Gotti Firma Lody Gotti zajmuje się produkcją i sprzedażą lodów włoskich (z automatu). Szeroka gama dostępnych produktów czyni ofertę...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj