PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Stenders


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 7
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 1
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Stenders

Franczyza Stenders to zyskowny biznes oparty o sprzedaż wysokiej jakości kosmetyków z natrualnymi składnikami. My już wiemy, jak osiągnąć zysk!

Czy nasz model biznesowy to coś dla Ciebie? Aby łatwiej było Ci podjąć decyzję, opowiemy Ci o nas i naszej pracy, procesie otwierania franczyzy, jak również o szanszach i zyskach, jakie niesie ze sobą taka współpraca.
Kim jesteśmy?

STENDERS to stablina firma z sektora kosmetycznego, którą charakteryzuje dynamiczny wzrost, oryginalny koncept biznesowy oraz bogate doświadczenie. W ciągu dziesięciu lat otworzyliśmy ponad 180 sklepów franczyzowych na całym świecie, a ich liczba rośnie rocznie o 20-30%.

Wysokiej jakości kosmetyki do kąpieli, ciała i twarzy zapewniają skórze piękno i zdrowie dzięki rytuałom kąpieli, sauny i masażu.

Kosmetyki STENDERS zawierają dużo wartościowych naturalnych składników. Ponadto, nasze kosmetyki sprzedajemy tylko w sklepach firmowych, wyróżniających się pośród innych sklepów kosmetycznych i zachęcających przechodniów do odwiedzin.

Klienci naszych sklepów to przede wszystkim kobiety w wieku 24-45 lat, które kochają piękno, naturalne produkty i chętnie przeznaczają czas i pieniądze na dbanie o swoją twarz i ciało, jak również chętnie korzystają z odprężających rytułów.
 

Opis systemu franczyzowego

My już wiemy, jak osiągnąć zysk!

Czy nasz model biznesowy to coś dla Ciebie? Aby łatwiej było Ci podjąć decyzję, opowiemy Ci o nas i naszej pracy, procesie otwierania franczyzy, jak również o szanszach i zyskach, jakie niesie taka współpraca.

Kim jesteśmy?

STENDERS to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek przemysłu kosmetycznego w północnej Europie. Czerpiąc z roślin i kwiatów, tworzymy nowatorskie, efektywne kosmetyki zainspirowane naturą. W nasze ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty do kąpieli, pielęgnacji twarzy i ciała, masażu i sauny, oraz aromaterapii. Stenders to wyjątkowe kosmetyki – zdrowsze, bogatsze i pełne doznań. W ciągu dziesięciu lat otworzylismy blisko 200 sklepów franczyzowych na całym świecie, a ich liczba wzrasta rocznie o 20-30%.

Butiki STENDERS charakteryzują się unikalną atmosferą – są jak ogród, pełen zapachów i kolorów natury. Klimat sklepu tworzą starannie zaprojektowane detale – elementy wykończenia, dekoracje, sposób ułożenia produktów, zapachy, muzyka i styl sprzedaży.

Klienci naszych sklepów to przede wszystkim kobiety w wieku 24-45 lat, które kochają piękno, naturalne produkty i chętnie przeznaczają czas i pieniądze na dbanie o swoją twarz i ciało, jak również chętnie korzystają z odprężających rytuałów. 
Informacje o franczyzodawcy
Jak funkcjonuje nasza franczyza?

Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy dokładnie co, jak, gdzie i kiedy należy zrobić, aby dostarczyć najlepsze produkty, znaleźć najlepszych sprzedawców, otworzyć sklep i zaprosić do niego klientów.

Będziemy Ci towarzyszyć jako konsultant na wszystkich etapach otwierania sklepu – od planowania finansów po marketing i komunikację z mediami.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 200000 zł
Opłata wstępna: n.d.
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Czego oczekujemy od Ciebie?

Aby otworzyć firmę musisz mieć doświadczenie jako przedsiębiorca, gotowość do zainwestowania swojego czasu i energii oraz kapitał startowy.  Powinieneś posiadać szeroką wiedzę na temat specyfiki rynku, klienta oraz środowiska biznesowoego, jak również jasną wizję rozwoju swojej firmy.

Będziesz pracować i zarabiać niezależnie, ale przy bieżącym wsparciu i współpracy z naszym zespołem specjalistów.

Inwestując we franczyzę STENDERS, możesz liczyć na funkcjonalny, konkurencyjny i ciekawy biznes przynoszący zyski i satysfakcję. Nasz koncept jest skuteczny, ponieważ dbamy o każdy szczegół i dbamy o detale. 
Skontaktuj się z nami i otwórz swoją firmę w ciągu trzech miesięcy

Czy franczyza STENDERS to odpowiednia inwestycja dla Ciebie?

Na początku poprosimy Cię o odpowiedź na kilka ważnych pytań:

    Dlaczego uważasz, że franczyza STENDERS jest odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie?
    Czym zajmujesz się obecnie?
    Jak dowiedziałeś się o możliwości współpracy ze STENDERS?
    Czy posiadasz doświadczenie w handlu detalicznym/branży kosmetycznej/biznesie?
    Czy posiadasz szeroką wiedzę na temat lokalnego otoczenia biznesowego?
    Czy interesuje Cię rozwijanie naszej sieci w swoim regionie, czy też planujesz otworzyć tylko jeden sklep?
    Czy wiesz gdzie chciałbyś otworzyć sklep?
    Czy masz wystarczający kapitał do otwarcia sklepu? Aby  otowrzyć franczyzę STENDERS potrzebujesz od 40 do 45 tys. Euro.
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Stenders

Opinie o franczyzie Stenders, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy STENDERS
Adres ul. Nowoursynowska 147 / 4
  02-776 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 4 + dwa =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Shintai Spa Do współpracy zapraszamy nowo powstające jak i już istniejące salony urody chcące tworzyć wspólną, rozpoznawalną markę!...
Franczyza Naturalny permanentny Z wielką satysfakcją zapraszamy do wyjątkowego projektu tworzenia salonów naturalnego makijażu permanentnego. Wyjątkowość projektu...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj