PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Swiss


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 70
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Swiss

Sieć butików SWISS stworzyła pierwszy w Polsce system franczyzowy dla sklepów z zegarkami. Mając prawie 70 butików w całej Polsce jesteśmy jedną z największych sieci w tej branży. Nasz pierwszy butik uruchomiliśmy w 1999 roku w CH Promenada w Warszawie. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala nam wykorzystać wiedzę i umiejętności do stworzenia prężnie działającej sieci franczyzowej.

- Działamy na rynku produktów z wyższej półki, gdzie bardzo duże znaczenie ma sposób ich prezentacji oraz oddziaływanie na emocje klientów. Branża ta okazała się odporna na zawirowania gospodarcze związane z kryzysem. – podkreśla nasz długoletni pracownik Maciej Zaremba, manager sieci butików Swiss.

Jedną z głównych zalet przystąpienia do naszego systemu franczyzowego jest ukształtowany wizerunek sieci, który znajduje coraz większe uznanie wśród zarządców centrów handlowych. Coraz częściej dostajemy propozycje otwarcia sklepów w najlepszych, najbardziej wyeksponowanych lokalizacjach galerii. Jesteśmy w związku z tym w stanie pomóc potencjalnemu franczyzobiorcy w pozyskaniu bardzo atrakcyjnych lokalizacji.
 

Opis systemu franczyzowego

Wspomożemy franczyzobiorcę również w zakresie efektywnego zaplanowania powierzchni sklepu oraz ekspozycji zegarków. Zapewnimy szkolenia, działania marketingowe, a także wyłączność terytorialną na określonym obszarze. Dzięki prowadzeniu wieloletniej działalności posiadamy wypracowane źródła dostaw zegarków po atrakcyjnych cenach. Obiecujemy w związku z tym częste promocje, elastyczne terminy płatności, a także stały monitoring rynku i konkurencji. W naszych butikach można kupić zegarki wszystkich najważniejszych marek, w tym m.in. Roamer, Fossil, Michael Kors, Citizen, Diesel, Emporio Armani, Marc Jacobs, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Festina, Mondaine, Skagen czy Timex.

 
 
Informacje o franczyzodawcy
Okres zwrotu z inwestycji szacowany jest na 24-36 miesięcy. Dla każdego konkretnego sklepu zostanie wyliczony indywidualnie, bowiem w ramach oferowanego systemu zapewniamy model finansowy - na podstawie wyników naszych butików przedstawimy wyliczenia dotyczące nakładów inwestycyjnych, przychodów oraz zysków planowanej placówki.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 300000 zł
Opłata wstępna: 10 tys. zł
Opłata bieżąca: 2 proc. od obrotu netto
Opłata marketingowa: 2 proc. od obrotu netto
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Oczekiwania w stosunku do potencjalnego franczyzobiorcy związane są przede wszystkim z posiadaniem odpowiednich zasobów finansowych. Inwestycja w nowy butik Swiss to koszt około 300-350 tys. zł: ok. 100-125 tys. zł na adaptację i wyposażenie lokalu oraz ok. 200-225 tys. zł na pierwsze zatowarowanie. Pobieramy także opłatę wstępną w wysokości 10 tys. zł oraz bieżącą (2 proc. od obrotu netto) i marketingową (2 proc. od obrotu netto).
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Swiss

Opinie o franczyzie Swiss, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Swiss
Adres ul. Poleczki 13
  02-822 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Oliver Weber Oliver Weber jest znanym austriackim projektantem i producentem biżuterii z rodinium, srebra i stali. Produkty Oliver Weber to niepowtarzalny...
Franczyza City Hell Największy dystrybutor odzieży outletowej w kraju dla klientów indywidualnych, firma Outlet Polska Bilik Sp.J., posiadający na terenie...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj