PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Swiss


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 70
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Swiss

Sieć butików SWISS stworzyła pierwszy w Polsce system franczyzowy dla sklepów z zegarkami. Mając prawie 70 butików w całej Polsce jesteśmy jedną z największych sieci w tej branży. Nasz pierwszy butik uruchomiliśmy w 1999 roku w CH Promenada w Warszawie. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala nam wykorzystać wiedzę i umiejętności do stworzenia prężnie działającej sieci franczyzowej.

- Działamy na rynku produktów z wyższej półki, gdzie bardzo duże znaczenie ma sposób ich prezentacji oraz oddziaływanie na emocje klientów. Branża ta okazała się odporna na zawirowania gospodarcze związane z kryzysem. – podkreśla nasz długoletni pracownik Maciej Zaremba, manager sieci butików Swiss.

Jedną z głównych zalet przystąpienia do naszego systemu franczyzowego jest ukształtowany wizerunek sieci, który znajduje coraz większe uznanie wśród zarządców centrów handlowych. Coraz częściej dostajemy propozycje otwarcia sklepów w najlepszych, najbardziej wyeksponowanych lokalizacjach galerii. Jesteśmy w związku z tym w stanie pomóc potencjalnemu franczyzobiorcy w pozyskaniu bardzo atrakcyjnych lokalizacji.
 

Opis systemu franczyzowego

Wspomożemy franczyzobiorcę również w zakresie efektywnego zaplanowania powierzchni sklepu oraz ekspozycji zegarków. Zapewnimy szkolenia, działania marketingowe, a także wyłączność terytorialną na określonym obszarze. Dzięki prowadzeniu wieloletniej działalności posiadamy wypracowane źródła dostaw zegarków po atrakcyjnych cenach. Obiecujemy w związku z tym częste promocje, elastyczne terminy płatności, a także stały monitoring rynku i konkurencji. W naszych butikach można kupić zegarki wszystkich najważniejszych marek, w tym m.in. Roamer, Fossil, Michael Kors, Citizen, Diesel, Emporio Armani, Marc Jacobs, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Festina, Mondaine, Skagen czy Timex.

 
 
Informacje o franczyzodawcy
Okres zwrotu z inwestycji szacowany jest na 24-36 miesięcy. Dla każdego konkretnego sklepu zostanie wyliczony indywidualnie, bowiem w ramach oferowanego systemu zapewniamy model finansowy - na podstawie wyników naszych butików przedstawimy wyliczenia dotyczące nakładów inwestycyjnych, przychodów oraz zysków planowanej placówki.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 300000 zł
Opłata wstępna: 10 tys. zł
Opłata bieżąca: 2 proc. od obrotu netto
Opłata marketingowa: 2 proc. od obrotu netto
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Oczekiwania w stosunku do potencjalnego franczyzobiorcy związane są przede wszystkim z posiadaniem odpowiednich zasobów finansowych. Inwestycja w nowy butik Swiss to koszt około 300-350 tys. zł: ok. 100-125 tys. zł na adaptację i wyposażenie lokalu oraz ok. 200-225 tys. zł na pierwsze zatowarowanie. Pobieramy także opłatę wstępną w wysokości 10 tys. zł oraz bieżącą (2 proc. od obrotu netto) i marketingową (2 proc. od obrotu netto).
 
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Swiss

Opinie o franczyzie Swiss, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Swiss
Adres ul. Poleczki 13
  02-822 Warszawa
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + pięć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Lime Cenimy innowacyjne rozwiązania, wysoką jakość oraz otwartość na potrzeby klientów. Jesteśmy producentami e-papierosów,...
Franczyza Szok.in Wyobraź sobie, że posiadasz coś, czego pragnie każdy człowiek. Jest to tak wyjątkowy produkt, że sprawia radość nie tylko temu, kto go...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj