PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza Tairoll


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: n.d.
Aktualna liczba placówek franczyzowych: n.d.
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym Tairoll

Lodziarnie Tairoll są wyspecjalizowane w tworzeniu oraz sprzedaży tajskich lodów. O ich niepowtarzalnym smaku decyduje dobór naturalnych i najlepszych składników, sprawdzona receptura i innowacyjna maszyna – dostępna wyłącznie w naszej sieci. W produkcji lodów jest użyte naturalne mleko, co świadczy o najwyższej jakości.
Jeżeli zawsze marzyłeś o założeniu lodziarni, to doskonała okazja, aby rozpocząć własny biznes. Sieć lodziarni Tairoll, to franczyza, która przygotowała dla swoich partnerów bardzo korzystne warunki współpracy. Otwórz firmę, spełniaj swoje marzenia, a my pomożemy Ci na każdym etapie.
 

Opis systemu franczyzowego

Lodziarnie Tairoll oferują swoim Klientom bardzo rozbudowane menu, pełne smakowitych propozycji. W naszej ofercie znajdują się nie tylko tradycyjne tajskielody, ale i wspaniałe gofry bubble, świeże soki owocowe, rurki z bitą śmietaną i wiele innych deserów.
Stworzona przez nas franczyza, to aktualnie najlepszy pomysł na własny biznes. Przygotowaliśmy dla naszych partnerów najkorzystniejsze warunki współpracy.
Koszt składników niezbędnych do produkcji lodów jest niewielki i jednocześnie pozwala na utrzymanie jakości na najwyższym poziomie.
Lody franczyza, to gwarancja przejrzystych warunków współpracy i bardzo szybkiego zwrotu z inwestycji.
 
Informacje o franczyzodawcy
Stworzona przez firmę Wojtex franczyza ma elastyczne warunki umowy. Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą kreatywną i zaangażowaną we własny biznes – czekamy na Ciebie! Otwórz biznes, a my zagwarantujemy Ci wsparcie. Oferujemy Ci pomysł na własny biznes i dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem. Przez cały okres trwania współpracy gwarantujemy opieke kadry managerskiej, bezpłatne szkolenia dla Ciebie oraz Twoich pracowników.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: n.d.
Opłata wstępna: brak
Opłata bieżąca: 500 zł/miesiąc - opłata franczyzowa
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w gastronomii. Możesz więc bez przeszkód rozpocząć własny biznes i stać się właścicielem wyjątkowej lodziarni Tairoll.

LODY TAJSKIE – WYSPA W GALERII HANDLOWEJ

Już nawet na 8 m2 można otworzyć doskonale prosperujące miejsce, które przyciągnie i zachęci klientów klimatem i panującą atmosferą. Co więcej, spowoduje, że będą wracać!

Koszt inwestycji zaczyna się już od 18 650 zł.

 

LODY TAJSKIE – OKIENKO PODAWCZE

Już nawet na 8 m2 można rozpocząć prowadzenie swojej własnej lodziarni serwującej poza lodami również gofry, rurki z kremem, napoje i wiele innych przepysznych deserów.

Koszt inwestycji zaczyna się już od 18 650 zł.

 

LODY TAJSKIE – LOKAL STACJONARNY

 

Nasza oferta przewiduje możliwość otworzenia lodziarni serwującej lody oraz pozostałego menu pod marką TaiRoll. Minimalna powierzchnia takich lokali to 40 m2. Taka wielkość lokalu pozwala na wprowadzenie całego menu oraz wyposażenia go w stoliki i krzesła, które zapewnią Gościom wygodę i komfort spotkania.

Koszt inwestycji zaczyna się już od 31 650 zł.

 

LODY TAJSKIE – PRZYCZEPA GASTRONOMICZNA

Oferujemy Państwu w pełni wyposażoną przyczepę gastronomiczną, która doskonale sprawdzi się jako mobilny punkt sprzedaży lodów. Może również służyć jako stacjonarny punkt dystrybucji lodów. Przyczepa, która do Państwa trafia, jest w pełni ologowana i przygotowana tak, aby od razu można
z niej było serwować desery z naszego menu.

Koszt inwestycji zaczyna się już od 29 000 zł.

 
Pobierz broszurę firmową
Broszura informacyjna Tairoll
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza Tairoll

Opinie o franczyzie Tairoll, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy PPHU WOJTEX
Adres Złotniki 11
  99-205 Dalików
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 7 + sześć =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Salad Story Zdrowa franczyza Sukces Salad Story został wypracowany w oparciu o zdrowy koncept biznesowy oraz rosnącą świadomość społeczeństwa...
Franczyza Hana Sushi Restauracje sushi.Firma oferuje franczyzobiorcom dwa formaty biznesu: pełny koncept japońskiej restauracji Hana Sushi skierowany do klienta z...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj