PortalFranczyza.pl - oferty franczyzy - Nr 1 w Polsce
Dodaj nową franczyzę (wpis bezpłatny) > Hasło
          

Franczyza TeleOpieka


kliknij w miniaturki aby zobaczyć powiększenie

Dane franczyzowe
Jednostki własne: 1
Aktualna liczba placówek franczyzowych: 7
Planowana liczba placówek franczyzowych: n.d.
 

Informacje o systemie franczyzowym TeleOpieka

Szukasz pomysłu na Biznes? Sięgnij po sprawdzone rozwiązania z ogromnym potencjałem rozwoju!

W Polsce mieszka już ponad 6 milionów osób powyżej 65 roku życia i ponad 5,5 miliona osób niepełnosprawnych – i jak wskazują statystyki grupa ta stale rośnie, a to właśnie do nich kierowana jest usługa TeleOpieki. Jest też ogromna rzesza osób, które wymagają zapewnienia im poczucia bezpieczeństwa ze względu na rodzaj zawodu jaki wykonują – listonosze, leśnicy, energetycy, taksówkarze, przedstawiciele handlowi, pośrednicy kredytowi i wiele innych. Każda z powyższych osób może zostać Podopiecznym Centrum Alarmowego TeleOpieki.

 

Opis systemu franczyzowego

Czym jest TeleOpieka?

TeleOpieka to doskonale znany i funkcjonujący w wielu krajach świata telefoniczny system sprawowania stałej, 24 godzinnej opieki nad Podopiecznymi np. osobami starszymi, chorymi, samotnymi i niepełnosprawnymi. TeleOpieka to pomoc Podopiecznym w razie nagłego wypadku, zasłabnięcia, pożaru, włamania, ale także pomoc w codziennych sprawach - zorganizowanie pomocy w celu usunięcia awarii domowej, informacje o dyżurach szpitali i całodobowych aptekach, wyszukiwanie i przekazywanie Podopiecznym informacji prawnych, medycznych, opiekuńczych oraz wielu innych niezbędnych w danym momencie. Franczyzobiorca może oferować również dodatkowe, własne usługi – np. pomoc w zakupach, dostawie produktów i usług, serwisie usług itp.

Od 2012 roku przy współpracy z partnerem branżowym uruchomiliśmy usługi Tele EKG skierowane dla osób z problemami kardiologicznymi.

Ogromną zaletą naszego systemu ze względu na jego prospołeczny i innowacyjny charakter, jest możliwość uzyskania przez Franczyzobiorcę środków na finansowanie całości przedsięwzięcia z programów unijnych i krajowych – np. ze środków Funduszu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej, mikrokredytów gwarantowanych przez Skarb Państwa.

W chwili obecnej oferujemy Państwu do wyboru dwa modele współpracy z nami: model franczyzowy oraz model partnerski. W modelu franczyzowym zapewniamy gotowe rozwiązanie i pomagamy w uruchomieniu w pełni funkcjonalnego Centrum Alarmowego TeleOpieki, zdolnego obsługiwać Podopiecznych z terenu całego Kraju. Podopieczni po naciśnięciu przycisku SOS będącego w ich posiadaniu, łączą się z Centrum Alarmowym franczyzobiorcy i tam uzyskują pomoc.

W przypadku współpracy partnerskiej, pozyskani przez Partnera Podopieczni, łącza się z Centrum Alarmowym TeleOpieki we Wrocławiu. Partner nie musi dysponować lokalem.

 
 
Informacje o franczyzodawcy
Na bazie wieloletnich doświadczeń, stworzyliśmy przyjazny oraz dostępny dla każdego Podopiecznego system TeleOpieki Domowej oraz Mobilnej.
Dzięki niej, podnosimy komfort życia, zapewniamy poczucie bezpieczeństwa oraz ułatwiamy funkcjonowanie wszystkim tym, którzy ze względu na wiek lub sprawność fizyczną, potrzebują  pomocy lub opieki.
 
Nakłady inwestycyjne
Minimum kwota inwestycji: 800 PLN system partnerski; 11 tys. PLN system franczyzowy zł
Opłata wstępna: brak
Opłata bieżąca: n.d.
Opłata marketingowa: n.d.
 
Wymagania - Informacje dla franczyzobiorcy
Podstawowe wymagania sieci

Kluczem do sukcesu jest osobiste zaangażowanie Franczyzobiorcy lub Partnera. Niezbędne jest zrozumienie potrzeb Podopiecznego, znajomość środowiska osób starszych, niepełnosprawnych, rzetelne i kompletne przedstawienie oferty oraz usług TeleOpieki i Tele EKG.

Poszukujemy Franczyzobiorców lub Partnerów z całego Kraju zainteresowanych:

  • stworzeniem i prowadzeniem własnego Centrum Alarmowego (dotyczy franczyzobiorcy);
  • pozyskiwaniem nowych Podopiecznych usługi TeleOpieki oraz Tele EKG, w drodze bezpośrednich spotkań z Podopiecznymi lub ich bliskimi;
  • pozyskiwaniem nowych Podopiecznych, np. w drodze organizowania spotkań ze środowiskami seniorów –stowarzyszenia seniorów, kluby seniora, organizacje zrzeszające emerytów i rencistów lub inne miejsca wybrane przez franczyzobiorcę lub partnera;
  • promowaniem idei TeleOpieki – poprzez spotkania i bezpośrednie rozmowy z Seniorami, na których będą im przybliżane zagadnienia związane z usługą i sprzętem do TeleOpieki i Tele EKG;
  • pomocą Podopiecznemu, gdy będzie ona niezbędna w wypełnieniu dokumentów oraz zapoznanie Podopiecznego z zakresem usług i działaniem sprzętu.

oferujemy:

  • bardzo dochodowy biznes w dynamicznie rozwijającej się sferze usług dla seniorów i osób wymagających doraźnej opieki.

 
Pobierz broszurę firmową
Broszura informacyjna TeleOpieka
Wiadomości o systemie franczyzowym

Opinie franczyza TeleOpieka

Opinie o franczyzie TeleOpieka, Komentuj ! Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.
Kontakt - franczyzodawcy
Nazwa firmy Centrum TeleOpieki
Adres ul.Al. Armii Krajowej 8C
  50-541 Wrocław
zobacz numer telefonu i e-mail
tel. 1
email
wwwFormularz kontaktowy
Imię - Nazwisko
email
tel.
Wiadomość
Podaj wynik: 6 + siedem =
   
 


Zobacz podobne franczyzy
Franczyza Własne biuro nieruchomości Jeżeli: - jesteś agentem i chcesz być niezależny, działać tylko na własną rękę, - jesteś pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i...
Franczyza Galileusz niezwykłe korepetycje Galileusz to szkoła korepetycji, której formuła zajęć opartych o praktykę oraz partnerskie podejście do ucznia jest unikatowa w...
Dodaj franczyzę
Polecamy
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
https://biuranet.pl/
Biura serwisowane
Biuro serwisowane do wynajęcia
bez prowizji od najemcy
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj